Oglądasz profil – Semiramida

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Semiramida Stella Naram'sin
Rasa:
Błogosławiony
Płeć:
Kobieta
Wiek:
45 lat
Wygląda na:
23 lat
Profesje:
Arystokrata, Artysta, Kolekcjoner
Majątek:
Bogaty
Sława:
Znany

Aura

Ta średniej siły emanacja wydziela intensywną woń fiołków, która zdaje się wręcz przyciągać do siebie czytających. Pierwsze co można ujrzeć to zaskakująco błyszczącą i świetlistą powłokę otoczoną szmaragdową mgiełką, wydzielającą równie silny blask. Na powłoce natomiast widnieją platynowe, aksamitne plamy, które w takt wesołej melodii niewiadomego pochodzenia, poruszają się rytmicznie po całości. Za nimi natomiast powstają miedziane ślady, zaskakująco miękkie w dotyku, na których elastyczne, kobaltowe linie oraz zawijasy stale kształtują się w różnego rodzaju obrazy przedstawiające wszelkie oblicza natury. Przy każdym niespodziewanym trzasku płomieni rozmywają się one, pozostawiając niebezpiecznie ostre zarysy, by po chwili na polecenie zmysłowego szeptu połączonego z zapachem perfum utworzyć kolejne arcydzieło. Na koniec czytający odczuje przedziwną lepkość w ustach i posmak zawierający w sobie jednocześnie coś łagodnego i pikantnego.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Semiramida
Wiek:
31
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Semiramida

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 miesiące temu
Ostatnio aktywny:
3 miesiące temu
Liczba postów:
1
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Thenderion
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Widma
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:słaby, wrażliwy
Zwinność:zręczny, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, czuły węch, b. wyostrzone czucie, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:piękny, arytokratyczny, charyzmatyczny

Umiejętności

EtykietaEkspert
MalarstwoEkspert
KrawiectwoEkspert
Malowanie na tkaninachEkspert
DyplomacjaEkspert
TaniecBiegły
HaftBiegły
ModaBiegły
FortepianBiegły
ŚpiewBiegły
JeździectwoBiegły
Wiedza ogólnaBiegły
Piasanie i czytanie, historia, matematyka, rachunkowość, prawo, fizyka, geografia itp.
NiebianologiaBiegły
PiekielnologiaBiegły
PerswazjaBiegły
RzeźbiarstwoZaawansowany
ReligioznawstwoZaawansowany
PływanieZaawansowany
PerfumiarstwoZaawansowany
SkrzypceZaawansowany
ŁucznictwoOpanowany
WspinaczkaOpanowany
UnikiOpanowany
AmaniOpanowany
DemonologiaOpanowany
Wiedza o świecieOpanowany
BotanikaOpanowany
ZielarstwoOpanowany
PowożeniePodstawowy
AstronomiaPodstawowy

Cechy Specjalne

Odporność na choroby i truciznyRasowa
Postać jest odporna na większość chorób ludzkich, nie reaguje także na trucizny i inne substancje (z wyjątkiem grzybów) np. odurzające takie jak alkohol.
Aura światłościRasowa
Aura błogosławionych posiada dodatkowy niezwykle świetlisty blask ich aura nigdy nie matowieje i wydziela bardzo charakterystyczny zapach fiołków.

Magia: Rozkazy

DobraAdept
OgniaCzeladnik
EmocjiUczeń

Przedmioty Magiczne

Świetlista zbrojaZaklęty
Błogosławieni w wieku lat 13stu dostają z niebios magiczny przedmiot, jest to złoty wisiorek w kształcie smoczej łuski, noszą go zazwyczaj na mocnym rzemieniu zawiązanego na szyi. Dzięki wisiorkowi w każdej chwili mogą przyzwać do siebie świetlistą zbroję. Jest to energetyczna aura, w kolorze złota, która otacza całą postać i chroni przed atakami magicznymi. Oczywiście zbroję tę można przerwać, jeżeli zaklęcia rzucane na postać są wystarczająco silne.

Charakter

Semira jest taka jak powinna być. Dostosowuje się do sytuacji. Jest posłuszna rodzicom. Ładnie się wysławia, jest charyzmatyczna i grzeczna, lecz nie uległa. Potrafi bronić swojego zdania, jeśli uważa, że ma rację. Inteligentna i niezwykle bystra. Umie kokietować, choć robi to delikatnie. Jest miła, ciepła i uśmiechnięta. Ma w sobie wiele troski i empatii. Można powiedzieć, że jest typową, kochaną, spokojną, młodą dziewczyną, która kocha rodziców i jest wdzięczna za to co ma. I nie ma w tym cienia kłamstwa. Zna etykietę, umie się zachować i naprawdę ma w sobie serce pełne miłości. Jest jednak jeszcze druga strona Semi. Nie, nie mroczna. Lecz zadziorna. Ta, która każe jej być sobą, pokazywać swoją indywidualność i artystyczną duszę. Jeśli będzie wiedziała, że może, pocwałuje na koniu przez pola, tylko po to by poczuć wiatr we włosach. Wymknie się po treliażu, w środku nocy, by popływać nago w stawie. Skoczy ze skały wprost do spienionej wody wodospadu. Ma w sobie coś dzikiego, coś co sprawia, że nie jest zwyczajna. Przynajmniej tak o sobie myśli. Nie jest przeciętna. Ma błysk w oku i pomysły, na jakie nie wpadłyby inne szlachcianki. Nie przesadza, nie ładuje się w kłopoty, uważa na siebie, nie szuka nadmiernej adrenaliny. Czasem po prostu lubi swoją dzikość. Nie nadaje się na wielkiego podróżnika, czy łowcę, ale od czasu do czasu czuję w sobie euforię życia. 

Jest artystką, jej obrazy nie są klasyczne. Maluje pejzaże operując barwami w sposób jaki nie robią tego klasyczni malarze. Nie potrafi malować portretów, bo nie widzi w ludziach tylko ich twarzy, ale też duszę, umysł, serce. Często bawi się krawiectwem. Przerabia zamówione suknie. Delikatnie, lekko, lecz na tyle znacząco, by czuć, że są "jej". Czasem to wymiana koronki, czasem inny kolor koralików, albo skrócenie rękawów. Dodaje drobiazgi od siebie, by musi czuć "to coś". Potrafi się dostosować, ale w środku jest wolnym duchem. Umie żartować, mniej lub bardziej. Potrafi wyczuć rozmówcę i dostosować się do jego poczucia humoru. Lubi się uśmiechać i śmiać, jednak wie, kiedy jest to nie na miejscu. Innymi słowy Semiramida nosi w sobie dziką naturę, choć potrafi być swobodna także w tej delikatnej wersji siebie.

Wygląd

Po ojcu - aniele - jest dość wysoka, 174, jak na kobietę i błogosławioną to całkiem sporo. Jest szczupła, o wąskich ramionach i szczupłej talii. Ma średniej wielkości piersi i choć jej matka uważa, że powinna je zakrywać, ona woli je eksponować. Posiada wąskie biodra, dzięki czemu może nosić mocno rozkloszowane suknie. Woli jednak te węższe, choć nie całkiem wąskie, które opinają biodra. Ma ładną, długą szyję. Jej twarz jest okrągła, a kształt oczu zdradza mieszane pochodzenie. Małe uszka, delikatne rysy niezbyt duży nos i łagodne kości policzkowe, podkreślone nie raz przez lekki róż. Usta umalowane na czerwono, choć nieco stłumione ciut jaśniejszym pudrem. Krótka broda, jednak nie ujmuje to jej urodzie. Jej cera jest lekko śniada, choć nie tak ciemna, jak u ludzi z oaz Wielkiej Pustyni Słońca. Jest mieszanką tarianki i anioła, stąd jej niezwykły wygląd. Ma długie, czarne, czarne włosy, nie są kręcone, ale "podatne" miękkie i ładnie układają się w pukle, jeśli wcześniej były spięte. Łatwo je ułożyć i swobodnie poddają się kręceniu, jeśli użyć na noc papilotów. Semi nie lubi ciasnych, mocnych fryzur. Lubi lekkie upięcia, ewentualnie wariacje na temat warkoczy. A kiedy jest to możliwe nosi je rozpuszczone. Ma miłą, spokojną aparycję, jednak ludzie zwracają na nią uwagę przez charakterystyczną twarz. Ubiera się w sposób, który zadowala jej ojca, a jednocześnie podkreśla jej indywidualność. Może chodzić w jasnych, delikatnych sukienkach, ale woli te ciemniejsze, bardziej wyraziste. Przepada za złotymi dodatkami, ponieważ ładnie pasują do jej cery. Lubi gipiury, mniej delikatne koronki. Stara się nie nadużywać biżuterii. Uważa, że obwieszanie się złotem pasuje bardziej do starszych hrabin, niż to młodej i żywej błogosławionej. Choć nie stroni od ładnych ozdób i chętnie zakłada biżuterię. Wszystko ma jednak swoje granice.  

Historia

Dariel, dostojny anioł o ciemnych włosach, lecąc nad polami zobaczył drobną, słaniającą się na nogach istotę pomiędzy łanami zbóż. Nim zdążył do niej dopaść ta leżała już nieprzytomna na ziemi. Później okazało się, że jest tarianką, ale jedyne co pamiętała to swoje imię: Semiramida. Dariel był anielskim arystokratą, pochodził z bogatej rodziny i zakochanie się w nieznanej nikomu tariance uznano, za przeznaczenie dane od Najwyższego. Dariel pojął za żonę swoją piękną wybrankę, a wkrótce po tym na świecie pojawiły się bliźnięta Nathaniel i Allan. A kilka lat później dziewczynka Semiramida II, Semi. Była podobna do matki i tak jak ona miała w sobie dzikość i kreatywność. To po niej odziedziczyła zdolności malarskie, krawieckie, muzyczne i językowe. Semiramida I bowiem okazała się bardzo inteligentną i bystrą osobą. Utrata pamięci nie sprawiła, że była dzikuską, a wszelkie zaległości nadrobiła w mgnieniu oka. 

Wszystkie dzieci Semiramidy I i Dariela były bardzo błyskotliwe i inteligentne. Bliźniaki jednak nie wykazywały takiego zainteresowania artystycznymi dziedzinami, jak Semi. Woleli nauki ścisłe, geografię, matematykę, a Allan szczególnie upodobał sobie prawo. Semi zaś rysowała od najmłodszych lat, próbowała swoich sił w rzeźbiarstwie, malarstwie, śpiewie, krawiectwie, hafcie. Malowała też na tkaninach. Lubiła przygotowywać olejki i perfumy, pachnidła do ciała, mieszać ze sobą różne zapachy. Próbować, po prostu próbować. Przepadała za układaniem włosów na głowie mamy, a później także swojej. Na studia została wysłana najpierw do Randill, by uczyć się malarstwa, później przez kilka lat przebywała w Arfaai, aż w końcu trafiła do Zorici, gdzie połączyła pasję do malowania i krawiectwa. Poznała świat, pełna energii, siły, ciekawości. Chłonęła wiedzę, emocje, opowieści. Lubiła przebywać z ludźmi, rozmawiać, dzielić spostrzeżeniami. Była artystką duszą i sercem. Lekko zadziorną, próbującą różnych technik. Taką, która szuka i wyciąga wnioski z porażek i sukcesów.

Po powrocie ze studiów uspokoiła się nieco. Miała mniej bodźców, ale nadal pozostała artystką. Jej rodzice nie naciskali na zamążpójście. Choć jej matka miała pewnego kandydata do ręki córki. Mimo to, pod wpływem Dariela uznała, że Semi powinna sama znaleźć miłość. W końcu ona i jej mąż odnaleźli się w tym wielkim świecie bez pomocy swatek. I tak Semi póki co zostałą wyposzczona w świat salonów, uczt, bali i spotkań, by poznawać rówieśników i nie tylko z miejsc, które znajdują się znacznie bliżej jej domu niż Zagłębie Artystów.
 • Najnowsze posty napisane przez: Semiramida
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Widma
  Zaproszenie do Thenderionu, a właściwie do posiadłości de Counteville'ów na Święto Smoka przyszło do rodziny Naram'sin z dużym wyprzedzeniem. Znali ten pełen kolorów festiwal i nim zdążyli cokolwiek powiedzieć …
  15 Odpowiedzi
  2941 Odsłony
  Ostatni post 2 miesiące temu Wyświetl najnowszy post