Oglądasz profil – Isara

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Isara
Rasa:
Lisołak
Płeć:
Kobieta
Wiek:
30 lat
Wygląda na:
19 lat
Profesje:
Wędrowiec, Mag
Majątek:
Ubogi
Sława:
Nieznany

Aura

Barachitowa aura zakończona jest u podnóża cynową barwą, chociaż między nimi dostrzec można subtelne pasma miedzi czy też żelaza. Nie jest zbyt widoczna aczkolwiek zapowiada swój silny i szybki rozwój srebrną podstawą, która chce się wyrwać i zająć cały teren. Mieszaninę pokrywa, już wyraźniejsza dla oka, ametystowa poświata. Trzask płomieni przyjemnie tańczy w rozległych dźwiękach szeptu liści, ale niestety, ta symfonia kończy się nagłą… ciszą. Nie jest ona przyjemna, ani nie zdaje się być bezpieczna. Tajemniczości nadaje jej zapach lisiego futra, całkiem wilgotnego przy czym emanacja wydaje się być zimna i odległa… jakoby pochodziła z mroźnych, lodowych krain. Twarda i giętka niczym świeżo wykute żelazo i równie ostra, jak i gładka powierzchnia jest przeciwieństwem ciepło zestawionych kolorów. Cierpki kwaśny smak lepi się do ust, ale jest on przyjemny i zawsze miło się kojarzy. Należy jednak zwrócić uwagę, że pozostawia po sobie gorzkość na tyłach podniebienia, a ona… Ona zaś, z rzadka kiedy, zagości kwaśnością.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Isara
Wiek:
24
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Isara

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
8
Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
10 miesiące temu
Liczba postów:
60
(0.06% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Ekradon
(Posty: 17 / 28.33% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Ekradon i okolice] Biała nić przeznaczenia
(Posty: 17 / 28.33% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, wrażliwy
Zwinność:bardzo zręczny, bardzo szybki, perfekcyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, czuły słuch, wyostrzony węch, przytępiony smak, czuły zmysł magiczny
Umysł:bystry, silna wola
Prezencja:piękny, godny

Umiejętności

Władanie bronią białąMistrz
Bezbłędnie i sprawnie posługuje się kosą do walki.
Władanie bronią białąBiegły
Sprawnie posługuje się mieczem i sztyletami.
RysowanieBiegły
W swojej wiosce bardzo często rysowała, aby zabić czas.
Skradanie sięBiegły
Bezszelestnie się porusza.
Czytanie aurOpanowany
Nauczyła się całkiem sprawnie czytać aury żywych istot.
ZielarstwoOpanowany
Żyjąc w lesie wykształciła się w rozróżnianiu gatunków wszelakich ziół.
DemonologiaOpanowany
Zna podstawy na temat przybyszów z innych światów, demonów.
UnikiOpanowany
Szybko unika ataki, które mogłyby w dużym stopniu zaszkodzić jej życiu.
TaniecOpanowany
Pokochała taniec już kiedy była małą dziewczynką.
GimnastykaOpanowany
Potrafi wykonywać skomplikowane akrobacje i figury.
TropienieOpanowany
Prawie bezbłędnie odczytuje ślady, tropi zwierzynę.
Pismo runicznePodstawowy
Nauczona w wieży astralnej.
Walka wręczPodstawowy
Nauczyła się jej od pewnego smoka, z którym zdarzyło jej się trenować.

Cechy Specjalne

RegeneracjaDar
Rany Isary zasklepiają się o wiele szybciej niż u przeciętnych osób.
Mowa zwierzątZaleta
Jako, iż Isara jest Lisołakiem, łatwo jej się dogadać z innymi zwierzętami.
Łatwość nauki wszelakich dziedzin sztukiZaleta
Bardzo szybko uczy się różnych rzeczy.
Głos, czyli siostra - KeriseSkaza
Isara słyszy głos swojej zmarłej siostry - Kerise, która na początku udawała mężczyznę. Tajemnicza postać pomaga lisołaczce, gdyż jest do niej emocjonalnie przywiązana. Choć czasami zdarza jej się palnąć coś odnośnie wyglądu Isary, głównie zwracając uwagę na jej futro...

Magia: Intuicyjna

OgniaAdept
Używa połączenia magii ognia i powietrza, aby materializować swoją kosę.
PowietrzaAdept
Używa połączenia magii ognia i powietrza, aby materializować swoją kosę.
PustkiNowicjusz
Tworzy różne iluzje.
IstnieniaNowicjusz

Przedmioty Magiczne

Energetyczna kosaTajemny
Isara dzięki swoim umiejętnościom - połączeniu magii ognia i powietrza, tworzy broń na kształt kosy. Energia skupia się na końcu długiej laski i tworzy ostrze, wyglądające jak błyskawica. Samo dotknięcie broni powoduje lekkie porażenie.
Duchowa włóczniaZaklęty
[loteria] Potrafi przeniknąć przez przedmioty i ciało. Dla żywych niegroźna, dla duchów „zabójcza”.
SzponyBaśniowy
Metalowe szpony, które często nosi na palcach, sprawiają, iż rany ofiary (nawet, jeżeli posiada zdolność regeneracji) zasklepiają się znacznie dłużej.

Charakter

Bardzo nieśmiała lisica, która szuka odpowiedzi na to, kim jest. Tak można ją krótko opisać. Isara w wiosce nie miała specjalnie wielu przyjaciół, prawie zawsze bawiła się sama. Przez pewien czas była głównym źródłem plotek, tylko dlatego, że jej futro jest śnieżnobiałe (a nie takie, jakie zazwyczaj mają przedstawiciele tej rasy - rude). To sprawiło, że zamknęła się w sobie. Przyzwyczaiła się do tego, że ludzie i zmiennokształtni o niej mówią. Mimo wszystko jest miła i przyjazna. Potrafi wiele poświęcić dla osób, które ją akceptują taką, jaka jest. Kocha podróżować, dlatego też nie przeszkadzała jej strata wioski. Na pierwszy rzut oka Isara to miła, urocza i naprawdę empatyczna istotka, lecz kiedy jej lub bliskich życie jest zagrożone, zmienia się w bezlitosną i zimnokrwistą zabójczynię. Nie cierpi przegrywać, a bardziej nienawidzi niesprawiedliwości i złych istot. Została wychowana na wojowniczkę, z czego jest bardzo dumna. Uwielbia rysować i tańczyć. Chociaż nie okazuje tego zbyt często, nienawidzi Piekielnych.
Zazwyczaj jest ciekawska. Bardzo mało w życiu widziała, stąd łatwo zdobyć jej zainteresowanie. Lubi się uczyć, dlatego też nauka przychodzi jej z łatwością.

Wygląd

Białe jak śnieg włosy idealnie współgrają z jej śniadą cerą, spływając delikatnie kaskadą wzdłuż jej pleców. Ma różnobarwność tęczówek - prawe koloru morskiej głębi, lewe natomiast podchodzi pod barwę fioletu. Drobny nos sprawia, że wygląda na niewinną i uroczą osobę. Jest przeciętna, jeżeli chodzi o wzrost - 175 cm. Jest niezwykle szczupła, wręcz za chuda, często nosi ubrania, które podkreślają jej wcięcie w talii. Ubiera się w przewiewne suknie, dzięki którym może walczyć, gdyż nie krępują jej ruchów. Błękitna szata lekko odsłania ramiona. Suknia sięga do ziemi, zasłaniając bose stopy. Bardzo często używa magii pustki, aby stworzyć iluzję, iż jej suknia jest dłuższa i niczym dym ociera się o podłoże. W lisiej formie jej futro jest białe oraz oczywiście jest większa niż normalny lis. Jej oczy natomiast cały czas pozostają dwukolorowe.
Isara porusza się szybko i z gracją, niezwykle zwinna z niej lisołaczka. Jej głos natomiast jest wysoki i dźwięczny.

Historia

Isara urodziła się w małej wiosce, położonej na skraju Szepczącego Lasu, niedaleko Danae. Mieszkali w niej głównie zmiennokształtni. Ojca nigdy nie poznała, matka zginęła niedługo po porodzie. Dziecko od razu stało się źródłem plotek w całej osadzie, gdyż dziewczynka miała nietypowy kolor sierści - śnieżnobiały. Jednakże Isara bez wątpienia należy do rasy zmiennokształtnych - Lisołaków. 
Jako, iż Isara straciła matkę w bardzo młodym wieku, dziewczynką zajęła się para Kotołaków. Przyszywany ojciec uczył ją wojaczki, natomiast matka przekazała jej wiedzę na temat Zielarstwa i Demonologii. Zazwyczaj Lisołaczka bawiła się sama.
Kiedy Isara nauczyła się czytać, w wieku zaledwie ośmiu lat, zainteresowała się księgami magicznymi. Zaczęła się uczyć magii. Odkryła różne połączenia czarów. Nigdy nie przepadała za walką z dystansu. Szła jej bardzo opornie. <br>Przyszedł również taki dzień, w którym Lisołaczka spotkała wędrowną Czarodziejkę. Kobieta spostrzegła Isarę, kiedy ta testowała magię pustki na jednym z okolicznych drzew. Magini nazywała się Kyrien. Zauważyła potencjał dziecka do magii i nauczyła ją kilku sztuczek. Isara zafascynowana umiejętnościami Czarodziejki, codziennie przez pięć lat przychodziła do tego samego miejsca w lesie, aby pobierać dalsze nauki od kobiety.
Pewnego dnia Isara dostała od Magini laskę, dzięki której mogła ukształtować dla siebie różnorakie rodzaje broni. Kostur posłużyła jej jako podstawa jej ostrza, na końcu natomiast często materializowała zakrzywiony nóż - klingę. Oczywiście trochę jej zajęło dopracowanie przedmiotu do stanu użytku. Na początku ciężko jej było opanować moc artefaktu, utrzymać stabilną formę kosy.

W wieku siedemnastu lat dołączyła do walki, którą wywołali ludzie. Przedstawiciele tejże rasy przerazili się zmiennokształtnych stworów i rozpoczęli bunt. W wiosce zapanował chaos, jednakże szybko udało się go załagodzić. Kilka miesięcy później Isara dołączyła do ludzi, chroniących wioskę. Została najmłodszą wojowniczką w historii wioski. Plotki o jej nienaturalnie ubarwionym futrze przestały w większej mierze być obraźliwe. Co nie oznacza, że zniknęły - wręcz przeciwnie! Nasiliły się.
„To dziecko jest wybrykiem natury!”
„Jej ojcem jest anioł? Naturian?”
Po niektórych pogłoskach Isara zaczęła interesować się swoją rodziną. Wiedziała, że jej matka nie żyje, lecz ojciec podobno tak. Nikt go nie znał, dlatego też ludzie w osadzie wymyślali niestworzone rzeczy na temat jej rodzica.
„Może to albinoska? Nie, przecież nie ma żadnego problemu ze słońcem...”
„Podobno porzucił ukochaną, kiedy ta była w ciąży”.
Miała dosyć tych plotek. Jednakże starała się ich nie słuchać, a po pewnym czasie przyzwyczaiła się do nich.

Kiedy wreszcie wybiły jej trzydzieste urodziny, wszystko się posypało. Wioska została zaatakowana przez piekielnych. Było ich po prostu za dużo. Nikt nie mógł zapobiec tragedii. Isara nie rozpaczała w dniu, w którym osada spłonęła. Wyruszyła w świat. Pokochała podróże, w których nikt nie obgaduje jej za plecami.

~*
Co się działo potem...

Pewnego dnia Isara została złapana przez grupę łowców nagród. Jak zwykle, jej niespotykany kolor futra przysporzył samych problemów. Na całe szczęście została uratowana przez smoka, który przedstawił jej się jako Isen. Zabrał ją do obozu, w którym też poznała czarodzieja; Exodusa. Wszędzie aż roiło się od rasy, do której lisołaczka żywi urazę. Postarała się jednak to ignorować.
Po dłuższym czasie zdecydowała się dołączyć do owej grupy, a razem z nimi podążyła do wieży astralnej. Tam zaczęła zgłębiać tajniki magii istnienia oraz pisma runicznego. Trenowała także z Isenem walkę wręcz, przez co jej zręczność również się podniosła. Po miesiącu spędzonym w murach wieży, wszyscy wyruszyli do Demary, a po drodze zostali zaatakowani. Cała walka jednak zakończyła się pomyślnie dla nich, lecz Isara...
Zaczęła słyszeć dziwny głos, który zdawał się jej pomagać. Kto wie, kim on jest? <br>Na miasto jednak napadli łowcy nagród. Isara mocno się zdenerwowała, nie przepada za ludźmi ich pokroju. Została porwana wraz ze złodziejką, po czym zabrana w nieznane jej miejsce.
 • Najnowsze posty napisane przez: Isara
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • [Ekradon i okolice] Biała nić przeznaczenia
          Oczekiwała upomnienia. Isara dopiero po szaleńczej fali gorąca, która przeszła jej ciało wraz z jawnym protestem, zrozumiała swoje stanowisko. Jako osoba z zewnątrz, a tym bardziej będąca pod rozkazami …
  33 Odpowiedzi
  9848 Odsłony
  Ostatni post 7 miesiące temu Wyświetl najnowszy post
 • [Ekradon i okolice] Biała nić przeznaczenia
          Isara czuła zdenerwowanie, które przez parę sekund zawisło w powietrzu. Wiedziała, że ktoś musi je prędzej czy później przerwać, inaczej kobieta całkowicie odpłynie myślami w stronę przesadnego analizow…
  33 Odpowiedzi
  9848 Odsłony
  Ostatni post 9 miesiące temu Wyświetl najnowszy post
 • [Ekradon i okolice] Biała nić przeznaczenia
          W świecie, w którym panuje strach i niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku, człowiek musi przyzwyczaić się do strat. W życiu Isary niestety było dużo śmierci. Jej wcześniejsi rodzice adopcyjni, jej …
  33 Odpowiedzi
  9848 Odsłony
  Ostatni post 1 rok temu Wyświetl najnowszy post