Oglądasz profil – Ouroboros

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Ouroboros "Złoty Smok"
Rasa:
Smok
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
560 lat
Wygląda na:
30 lat
Profesje:
Kolekcjoner, Szlachcic, Wojownik
Majątek:
Bajecznie bogaty
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Ouroboros
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Ouroboros

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
4 miesiące temu
Ostatnio aktywny:
2 tygodnie temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:stalowe mięśnie, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki
Percepcja:półślepy, czuły słuch, wyostrzony węch, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, Żelazna wola
Prezencja:szarmancki, przekonywujący

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Historia

Z początku byliśmy tacy, jak inni. Smoki, które żyły i starały się przetrwać, przy okazji wspomagając innych swym doświadczeniem i mądrością. Gdy jeden z nas zażądał od ludzi nagrody za podzielenie się swoją wiedzą, został nagle wyklęty przez resztę społeczeństwa. Otrzymał miano chciwca, albowiem nie godził się dłużej żyć niczym żebrak i skromny wędrowiec, a zapragnął tego, co smoki kochają wręcz najbardziej - skarbu. Pragnął posiadać, co nie spotkało się z aprobatą jego rodziny. Smok ten odszedł, będąc dodatkowo przeklętym po wieki - nigdy więcej miał nie ujrzeć żadnych skarbów, a zatem starszyzna pozbawiła go wzroku na pięć pokoleń do przodu. Młody wtedy pradawny nie przejął się zbytnio faktem, że klątwa spadnie również na jego potomstwo: chciał odejść oraz żyć po swojemu. 
Tym smokiem był mój ojciec, Zachary.
Moja historia zaczęła się dużo później, gdy mój rodzic poznał Amarę - smoczycę, która była jego ideałem. Wolna, mieszkająca w jaskini i wyzwolona kobieta, która od razu chwyciła Zachary'ego za serce. Nie minęło wiele czasu, gdy to on wszedł do jej rodziny i odziedziczył to, co później miałem dostać ja. Zamek w górach, ukrytą weń jaskinię i skarby, o których nie śniło się nawet najśmielszym rycerzom. Amara była złodziejką, czego nie pochwalała cała rodzina, aczkolwiek gdy tylko spotkała swego przyszłego męża, obmyślili oni plan, dzięki któremu zyskają to, czego oboje pragną.

Posiadłość

Lokalizacja: [Dalekie krainy] Góry Szare
Zamek skryty u podnóża gór, który swą majestatyczną stroną zachwyca niemalże każdego wędrowca, a nawet i nadal tkwi na językach mieszkańców. Posiadłość kryje w sobie podziemne części z lochami oraz wejściem do ogromnej groty - paszczy smoka, jak to się potocznie zwie w tych rejonach. Powiadają, że to właśnie tam można znaleźć ukryte skarby smoków, lecz jeszcze nikt nie odnalazł się w tych labiryntach... a tym bardziej nie wrócił żywy. 
Poza tą mroczną tajemnicą zamek jest zbudowany w dość prostym, gotyckim stylu. Liczy sobie bawialnię, dwie sypialnie oraz pokój gościnny położone na tym samym piętrze. Dodatkowo po wejściu po schodach można ujrzeć piękną salę bankietową, połączoną wejściami z kuchnią, jadalnią oraz biblioteką. Z zamiłowania poprzedniego właściciela posiadłości, jest również specjalna sala do nauk fechtunku, jakoby dobudowana do części zamku.