Oglądasz profil – Husk

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Husk "Czarny Łowca" Ishida
Rasa:
Nordyjczyk
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
28 lat
Wygląda na:
30 lat
Profesje:
Łowca, Myśliwy, Ochroniarz
Majątek:
Dostatni
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Husk
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Husk

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
3 tygodnie temu
Ostatnio aktywny:
3 tygodnie temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, bardzo szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, czuły słuch, czuły zmysł magiczny
Umysł:ineligentny, Żelazna wola
Prezencja:przeciętna

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Jest to postać z tendencją do ryzyka, niebezpiecznych sytuacji i zatargów. Może być agresywny, impulsywny i nieprzewidywalny. Husk często ma problemy z autorytetami i nie lubi się podporządkowywać, albowiem nie wspomina dobrze czasów spędzonych z ojcem i źle przez to kojarzy więzy oraz wartości rodzinne. Zdarza mu się ignorować zasady społeczne i normy, postępując po swojemu. Mimo że zachowuje się jak twardziel i typowy awanturnik, dość szybko przywiązuje się do osób, z którymi spędza czas i stara się o nie troszczyć na swój nieumiejętny, specyficzny sposób. 

Wygląd

Potężny i silny Nord to postać, która zazwyczaj jest opisana jako wysoki i muskularny mężczyzna lekko opalonym kolorze skóry, z długimi, ciemnymi włosami i brązowymi oczami; tak w skrócie można opisać Huska. Mężczyzna mierzy sobie około sześć i pół stopy, co nie czyni go może największym przedstawicielem swojego gatunku, ale na tyle wysokim, aby przypisać go do rasy dumnych, północnych wojowników. Mężczyzna ma charakterystyczne, silne rysy twarzy, często zdobione brodą, której nie chce mu się golić przez wzgląd na wspomnienia o zimnych i mroźnych nocach, gdzie dodatkowa ochrona w postaci ciepła na twarzy była niesamowicie przydatna. Długie włosy zazwyczaj wiąże w kok, aby nie przeszkadzały w walce, a ogolone boki miały symbolizować w jego klanie przynależność do egzorcystów; a przynajmniej jej wspomnienie. Aparycja Huska nie sprawia, że ludzie chcą z nim rozmawiać na ulicy, wręcz przeciwnie - uciekają przed zimnym i ostrym spojrzeniem, które od razu mówi "nie podchodź, bo inaczej zapewnię ci tyle blizn, ile sam posiadam". Całe plecy, prawe ramię oraz część szyi zdobią liczne tatuaże, które twardo przypominają o przynależności norda do klanu egzorcystów, a sam mężczyzna upodobał sobie dodatkowo metalowe ozdoby w uszach. Dzięki temu nie tęskni za północą, albowiem w nocy metal bardzo szybko staje się zimniejszy i chłodzi jego skórę - co pozwala mu skojarzyć sobie mroźne dni, które spędził wśród rodziny. 
Nie dba o ubiór, odkąd opuścił szeregi łowców. Husk stawia na proste ubrania, które nie krępują ruchów, choć do dzisiaj nie rozstał się ze swoją skórzaną zbroją.

Historia