Oglądasz profil – Ouroboros

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Ouroboros "Złoty Smok"
Rasa:
Smok
Płeć:
Mężczyzna
Wiek:
560 lat
Wygląda na:
30 lat
Profesje:
Kolekcjoner, Szlachcic, Wojownik
Majątek:
Bajecznie bogaty
Sława:
Znany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Ouroboros
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Ouroboros

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 miesiąc temu
Ostatnio aktywny:
2 tygodnie temu
Liczba postów:
0
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:stalowe mięśnie, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki
Percepcja:półślepy, czuły słuch, wyostrzony węch, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, Żelazna wola
Prezencja:szarmancki, przekonywujący

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Historia

Z początku byliśmy tacy, jak inni. Smoki, które żyły i starały się przetrwać, przy okazji wspomagając innych swym doświadczeniem i mądrością. Gdy jeden z nas zażądał od ludzi nagrody za podzielenie się swoją wiedzą, został nagle wyklęty przez resztę społeczeństwa. Otrzymał miano chciwca, albowiem nie godził się dłużej żyć niczym żebrak i skromny wędrowiec, a zapragnął tego, co smoki kochają wręcz najbardziej - skarbu. Pragnął posiadać, co nie spotkało się z aprobatą jego rodziny. Smok ten odszedł, będąc jednak przeklętym po wieki - nigdy więcej miał nie ujrzeć żadnych skarbów, a zatem starszyzna pozbawiła go wzroku na pięć pokoleń do przodu. Młody wtedy pradawny nie przejął się zbytnio faktem, że klątwa spadnie również na jego potomstwo: chciał odejść oraz żyć po swojemu. 
Tym smokiem był mój ojciec, Zachary.
Moja historia zaczęła się dużo później, gdy mój rodzic poznał Amarę - smoczycę, która była jego ideałem. Wolna, mieszkająca w jaskini i wyzwolona kobieta, która od razu chwyciła Zachary'ego za serce. Nie minęło wiele czasu, gdy to on wszedł do jej rodziny i odziedziczył to, co później miałem dostać ja. Zamek w górach, ukrytą weń jaskinię i skarby, o których nie śniło się nawet najśmielszym rycerzom.

Posiadłość

Lokalizacja: [Dalekie krainy] Góry Szare
Zamek skryty u podnóża gór, który swą majestatyczną stroną zachwyca niemalże każdego wędrowca, a nawet i nadal tkwi na językach mieszkańców. Posiadłość kryje w sobie podziemne części z lochami oraz wejściem do ogromnej groty - paszczy smoka, jak to się potocznie zwie w tych rejonach. Powiadają, że to właśnie tam można znaleźć ukryte skarby smoków, lecz jeszcze nikt nie odnalazł się w tych labiryntach... a tym bardziej nie wrócił żywy. 
Poza tą mroczną tajemnicą zamek jest zbudowany w dość prostym, gotyckim stylu. Liczy sobie bawialnię, dwie sypialnie oraz pokój gościnny położone na tym samym piętrze. Dodatkowo po wejściu po schodach można ujrzeć piękną salę bankietową, połączoną wejściami z kuchnią, jadalnią oraz biblioteką. Z zamiłowania poprzedniego właściciela posiadłości, jest również specjalna sala do nauk fechtunku, jakoby dobudowana do części zamku.