Archiwum AlarańskieCzy chcecie urządzić zlot Granicy?

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany

Czy chcecie urządzić zlot Granicy?

Jasne, że tak!
3
21%
Raczej tak.
4
29%
Chyba tak.
5
36%
Nie wiem.
1
7%
Wątpię.
0
Brak głosów
Raczej nie.
0
Brak głosów
Nie i basta!
1
7%
 
Liczba głosów: 14

Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Czy chcecie urządzić zlot Granicy?

Post autor: Lyric »

Witajcie.
Pytam, czy nie chcielibyście urządzić zlotu granicy. Spotkać się razem na kilka dni, w miłej atmosferze i przyjemnym miejscu, odpocząć, poprowadzić wspólne sesje i po prostu pogadać.
Gdyby jakimś cudem, zgodziło się przynajmniej kilka chętnych osób, to myślę, że jest to do zrobienia ;)
Co prawda nad terminem i miejscem powinniśmy debatować dopiero po uzgodnieniu, kto w ogóle chciałby wybrać się na oficjalny (lub mniej) zlot, to jednak chciałbym was już teraz przekonać do spędzenia kilku (2-5) dni na świeżym powietrzu, pod namiotami, z ogniskiem, w ładnym lasku, w małej miejscowości - Blisko natury, ale nie za daleko od kultury.
W innym temacie pisałem jak to mogłoby wyglądać, ale jako że temat cieszył się małą popularnością, postanowiłem założyć nowy, nastawiony raczej na dowiedzenie się "kto", a nie "gdzie" chciałby się spotkać.
Jako dodatek, wkleję trzy zdjęcia z małej górki w tej miejscowości:
Z racji tego, że nie są małe, wklejam linki bezpośrednie:
1. Z widokiem na Kuźnice Świdnickie i górę Chełmiec.
2. Jakby pogoda dopisywała, to tam, między górami można by dopatrzyć się góry Śnieżki.
3. Już schodziłem, kiedy wzięło mnie na zrobienie zdjęcia Dzikowca.
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Pochwalę się pierwszym głosem x] Ale dobra. Jeśli byłaby taka możliwość - z chęcią bym się zjawiła, ale... No właśnie, ale. To zależy, jak uda mi się ze znalezieniem pracy, no i później gdzie. Mimo wszystko byłabym za.
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyric »

Wszystko się ustali, jak pojawią się chętni ^.^
Awatar użytkownika
Dim
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Dobra dusza
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dim »

Jeśli dobrze się orientuję, to mniej więcej na termin Polconu mógłbyś spróbować zgrać jakiś zlot. Łatwiej komuś będzie ze zlotu gdzieś wywędrować niż całkiem z domu.
Dodatkowo zapewnij kogoś dla opieki do niepełnoletnich. I tak samo jak Nilo - Wszystko zależy od pracy.
Awatar użytkownika
Hagmomir
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hagmomir »

Ja chętnie bym się na to pisał. Tym bardziej, że do Wałbrzycha nie miałbym problemów z dojazdem ani też nic, praca moja okazała się całkiem tolerancyjna co do dni wolnych.
Awatar użytkownika
Lyric
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyric »

Chęć zgłosiło już osiem osób, w tym dwie są całkowicie pewne.
Trzeba teraz pomyśleć o terminie, prosiłbym, aby każdy, kto już zagłosował (i kto chciałby jeszcze zagłosować) wpisał terminy jakie by mu odpowiadały w czasie wakacji, potem wybierzemy termin wspólny.
Rozumiem, że nie każdy ma zaplanowane najbliższe dwa miesiące i nie co będzie wtedy robił, ale wie co może robić w ciągu najbliższego tygodnia, oraz czy w ogóle planuje coś większego, bo jeżeli nie, to zlot można by potraktować jako "nagły wypadek".
Jeżeli ktoś się boi o swoje zdrowie i życie, mogę zapewnić 24h opiekę wykwalifikowanego ratownika medycznego ;)

Ja zgadzam się na całe wakacje, do października, z małymi wyjątkami, ale nie ma co się teraz tym przejmować. Preferuję wypad pn-pt, ale weekendy również mogę załatwić wolne. Może się pojawić problem z wolnym na TEN tydzień, ale pewnie i tak dałoby radę ;)
Awatar użytkownika
Hagmomir
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hagmomir »

Mi właściwie bardziej pasowałoby gdyby ten czas zawierał weekend. Osoby pracujące najczęściej mają go wolnego, tak jak ja np.

No i mi by bardziej pasował następny miesiac, jego początek ewentualnie. Wiesz, dzień matki boskiej pienięniężnej bardzo by ułatwił podróżowanie.
Awatar użytkownika
Teyla
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 113
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Teyla »

Weekend i owszem byłby dobry, ja mogę dopiero po 20 sierpnia. Mam nadzieję, że będę - tak się nastawiam przynajmniej. :>
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości