• Kreator Postaci
  Tworzenie postaci: W tym miejscu możesz stworzyć swoją postać.
  Te demiurgiczne narzędzia posiadają niezrównaną moc. Dzięki ich użyciu powołać można nowe życie - od prostego wieśniaka, poprzez zwinnego elfiego zwiadowcę po potężnego smoka czy demona. To tutaj rozpoczyna się podróż każdego bohatera. Rodzą się tu przeróżne istoty, niekiedy ulegające mrocznym szeptom z Otchłani. Inne słuchające głosu natury, jeszcze inne obierające drogę zła. Są też takie, które za wszelką cenę chcą poznać tajemnice wiedzy i magii, ale i takie dla których liczą się tylko ziemskie uciechy.
 • Grymuar
  Granicowe wiki: tutaj znajdują się informacje na temat tworzenia postaci oraz opis świata.
  W samym sercu największej alarańskiej biblioteki znajduje się potężne tomiszcze, w którym zawarto wiedzę niezliczonych pokoleń podróżników, odkrywców i historyków. Z czasem księga ta zyskała pewien rodzaj samoświadomości i w magiczny sposób potrafi teraz sama korygować swoją treść. Grymuar jest pilnie strzeżony, jednak dostęp do jego treści może uzyskać każdy.
 • Donosiciel Alarański
  Granicowy blog: informacje z Alaranii.
  Tutaj możecie przeczytać o tym, co piszczy w Alarańskich trawach. Nasi Kronikarze śledzą wątki i losy poszczególnych postaci, by następnie uchylić przed nami rąbka tajemnicy i oczywiście zachęcić do czytania. Zachęcamy was do czytania, komentowania w odpowiednim dziale oraz oczywiście do przesyłania własnych podsumowań wątków, w których bierzecie udział lub które śledzicie z zamiłowania.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron