Warowne miasto położone u podnóża gór, otoczone grubymi murami i basztami, jego bramy zdobią dwa ogromne posagi gryfów. Miasto słynie z handlu, pięknych karczm i ogromnej armi. Armi niezwykłej, bo składającej się z wojowników i gryfów. Od setek lat ekradończycy udomawiają gryfy, które później służą w ich armi, stacjonującej w górach poza miastem.

 • Mieszkanie Niary
  Niara kupiła mieszkanie w Ekradonie jeszcze podczas pobytu u Zory. Wiedziała, że przed podróżą będzie musiała wyprowadzić się do miasta, a i po powrocie chciała mieć, dokąd wracać. Skoro nie udało jej się mieszkaniem z dala od ludzi postanowiła, że może pobyt w mieście przyniesie jej więcej szczęścia i przyjaciół.
  Ostatni post przez Niara Zobacz najnowszy post
  Pn kwi 26, 2010 12:16 pm
 • Targowisko wewnętrzne
  W Ekradonie handel nie zamiera nawet gdy na ziemię spada śnieg, a świat otula się nieznośnym mrozem. Ponieważ w jednym z miejskich budynków znajduje się targowisko czynne przez cały rok, niezależnie od pogody. Wewnątrz budynku, na wszystkich trzech, rozległych piętrach, można znaleźć stragany i kramy ze wszystkich stron świata. Oczywiście jest to też miejsce spotkań mieszczan i podróżników, szukających przygód.
  Brak postów
   
Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron