Warownia Nandan-Ther

Miedzy górskimi szczytami i wzgórzami Nanderu, kryje się królestwo króla Arata, ogromne warowne miasto, otoczone zewsząd skałami i murami. Jest tylko jedna droga do tego miejsca, a prowadzi ona przez Bramy Vidmosu. Mieszkańcy tego miejsca czują się niezwykle bezpieczni. Dzięki lokalizacji, Nandar - Ther ominęły wszystkie wojny, a miasto zachowało się w niezmiennej formie od tysięcy lat.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Pomnik Leiheli
  Pomnik Bogini pokoju Leiheli, czczonej przez wszystkich mieszkańców miasta. Raz w roku przy pomniku odbywają się uroczystości ku jej czci, jest to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych miejsc w tym mieście.
  Ostatni post Re: Święto
  autor: Rachel Wyświetl najnowszy post
  10 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Pałac Króla Arata
  Pałac w którym swoją siedzibę ma Król Nandan -Ther'u - Arat, syn słynnego w całej Allaranii Nermara znanego ze swojej dyplomacji i działania na rzecz pokoju podczas ostatniej wojny prowadzonej na Równinie Maurat. Arat jest młodym acz niezwykle mądrym władcą, wraz ze swoją żoną Alanti zamieszkuje komnaty pałacu położonego w centralnej cześć miasta.
  Ostatni post Re: [Pałacowe ogrody] Byle za mur
  autor: Vertan Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Bramy Vidmosu
  Ogromne Bramy Vidmosu są jedyną drogą prowadząca do miasta Nandan- Ther. Wybudowane tysiące lat temu by warownia pozostała zawsze bezpieczna. Wieżyczki obronne ustawione na bramach dają doskonałe miejsce dla strażników dzięki czemu, nikt niepożądany się tutaj nie wedrze.
  Ostatni post Re: [Siedem stóp pod bramą] Demon…
  autor: Finua Wyświetl najnowszy post
  7 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Świątynia Ciszy
  W północnej części Nandan-Theru, tuż przy wzgórzach znajduje się Świątynia Ciszy, mieszkają w niej ludzcy mnisi, którzy wierzą w Matkę Naturę. Starają się oni propagować jej kult i przekonywać, że należy szanować jej dary. Wokół świątyni znajduje się rozległy park z wodospadem, który jest dostępny dla wszystkich, którzy chcą go odwiedzić.
  Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów