Szepczący Las

Utopijna kraina druidów, zwierząt i wszystkich baśniowych istnień. Miejsce przyjazne dla każdego stworzenia. Ogromny las położony w górskiej dolinie, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wrzosowa Polana
  Miejsce gdzie krzyżują się drogi elfów, druidów, rusałek i magów... Pradawne schronienie aniołów, które płaczą tylko złotymi łzami pokrywając trawę lśniąca rosa. Położone z dala od zgiełku miast, gwaru karczm i targowisk. Tu spotykają się istoty przyjazne wszystkiemu co żyje. Otoczone zewsząd wysokimi jodłami, porośnięte wrzosami miejsce, gdzie za posłanie służą dywany z mchu i kwiatów.
  Ostatni post Re: [ W środku lasu ] Szukający …
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  3 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Smocze Pieczary
  Głęboko w podziemiach ogromnego lasu znajdują się niezwykle tajemnicze Smocze Pieczary. Zamieszkane przez przyjazne i inteligentne bestie -Smoki Ziemi, kryją w sobie wiele tajemnic. Uważaj żeby nie zgubić się w setkach zawiłych korytarzy łączących smocze mieszkania. Pieczary kryją w sobie ogromne biblioteki z tajemniczymi zwojami i niezwykłymi skarbami. Znajdziesz tu także podziemne ogrody, w których smoki hodują niezwykle rzadkie zioła o niesamowitych właściwościach.
  Ostatni post Re: [Smoczy cmentarz, zwany Leżem…
  autor: Lullasy Wyświetl najnowszy post
  4 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kryształowe Królestwo
  Elfie pałace zbudowane głęboko w ukrytych leśnych polanach. Wieże strażnicze wznoszące się ponad chmurami, gdzieś wśród ostrych skał - to wszystko możesz spotkać tutaj w Kryształowym Królestwie, gdzie zbiegają się szlaki elfich książąt, magów i smoków.
  Ostatni post Re: Z kim będzie ci tak źle, jak …
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  1 tydzień temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kryształowe Jezioro
  Nad Kryształowym Jeziorem żyje się powoli i spokojnie. Majestatycznym pegazom i jednorożcom jezioro służy za wodopój. Magowie i elfy przychodzą tutaj odpocząć i szukać rzadkich ziół. Driady i Nimfy odnajdują tutaj schronienie. Dla wszystkich istot przyjaznych jezioro jest niezwykłym schronieniem. Położone w rozległym lesie, otoczone drzewami i krzewami tworzy osobną krainę ciszy.
  Ostatni post Re: W poszukiwaniu złotego kwiatu
  autor: Azalia Wyświetl najnowszy post
  5 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wodospad Snów
  Wodospad Snów położony jest na granicy Szepczącego Lasu, niedaleko miasta Menaos. Wodospad jest schronieniem dla leśnych zwierząt, a w skale pod nim znajduje się grota którą zamieszkuje ogromny, ale przyjazny biały smok Zora. Dolina wodospadu jest pełna potliwych chochlików i zwierząt, czasem zaglądają tu druidzi w poszukiwaniu szkarłatnych grzybów, które można znaleźć tylko tutaj.
  Ostatni post Re: Graj doskonale. [Wodospad Snó…
  autor: Samiel Wyświetl najnowszy post
  5 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Grota Zory
  Grota znajdująca się pod wodospadem, zamieszkała przez niezwykle sympatycznego smoka Zore. Smok mieszka tam od niedawna, musiał uciekać ze swojego poprzedniego mieszkania ze względu na niebezpieczeństwo. Jest nie lada wyzwaniem dla łowców smoków ponieważ jest ostatnim smokiem ze swojego gatunku. Biały smok posiadający magiczne umiejętności byłby ogromnym trofeum dla każdego z nich. Zora jednak żyje sobie spokojnie pod wodospadem, w zgodzie ze wszystkim co żyje w około i przyjaźni się z niektórymi mieszkańcami pobliskiego miasta.
  Ostatni post Re: [W jaskini smoka] Rada
  autor: Meridion Wyświetl najnowszy post
  10 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kamienny Ołtarz
  Gdzieś w głębi Szepczącego Lasu, pośrodku jedynego suchego miejsca tutaj wznosi się Kamienny Ołtarz, miejsce mocy, magi i... tajemnic. Niewielu trafia w to miejsce. Ścieżka tu wiodąca wije się, zakręca i potrafi nagle znikać spod stóp, a ponure, stare drzewa zdają się być "żywymi" strażnikami tego miejsca. Niewątpliwie miejsce niezwykłej mocy, używane od dawna do odprawiania tajemnych rytuałów. Pełne sekretów i tajemnic, z których większość nie została jeszcze poznana, lub wiedza o nich zapomniana została w mrokach dziejów.
  Ostatni post Re: [Wioska bez nazwy] Jedyna tak…
  autor: Kinalali Wyświetl najnowszy post
  3 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Menaos
  Miasto położone na skraju Szepczącego Lasu, zamieszkałe przez ludzi. Nad miastem wznosi się przepiękny pałac króla Dariana. Szerokie, jasne ulice, marmurowe chodniki i wieża zamieszkała przez czarodzieja to tylko początek tego co może spotkać Cie w Menaos.

  Parkowe altany
  Ostatni post Re: [Centrum Menaos] W pogoni za …
  autor: Emma Wyświetl najnowszy post
  6 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Danae
  Jedno z trzech elfich królestw znajdujących się w szepczącym lesie. Otoczone murami rozległe miasto wtopione w leśną gęstwinę magicznego lasu.
  Ostatni post Re: [Danae i okolice] Wodorosty i…
  autor: Kinalali Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Adrion
  Królestwo Elfów, jedno z trzech położonych w Szepczącym Lesie. Siedziba tkaczy zaklęć, uzdrowicieli i białych kapłanek. Schronienia dla wszelkich podróżnych, miejsce przyjazne, choć zamknięta na wojny i konflikty.
  Ostatni post Re: Brzydkie kaczątko
  autor: Dżariel Wyświetl najnowszy post
  1 tydzień temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wieża Arathaina
  Niedaleko leśnego traktu wznosi się smukła i wysoka wieża ze Srebrokamienia - siedziba czarodzieja Arathaina. W pobliżu znajduje się nieduży staw i przepiękny zagajnik. Cały teren przeczesują olbrzymie, kamienne golemy w poszukiwaniu niechcianych gości i intruzów, a przy jedynym wejściu do kilkupiętrowej budowli stoją na straży posągi, bacznie obserwujące wszystko wokół. Miejsce to jest źródłem idyllicznej aury i nie sposób nie zatrzymać się w nim, choć na minutkę...
  Ostatni post Re: Mroczny Lord
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  5 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Polana Wróżek
  Dobrze ukryta polana w środku Lasu, gdzie niewiele osób ma wstęp. Zamieszkiwana przez wróżki, które tutaj rodzą się, dorastają i żyją. W samym jej centrum znajduje się stare, rozłożyste drzewo, miejsce, gdzie magiczne istotki mieszkają. W środku niego znajduje się również rodnia - miejsce potężnej, acz przyjaznej magii, gdzie wróżki się rodzą.
  Ostatni post Odzyskując duszę.
  autor: Leinard Wyświetl najnowszy post
  6 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Fiołkowa Polana
  Polana usłana kwieciem, fiołkami, niezapominajkami i wrzosami. Położona na południe od Kryształowego Królestwa, gdzieś pod wzgórzami Thenderionu. Zamieszkana przez dwie lisołaczki. Siostry: Amertin i Farico. Wcześniej zamieszkiwali ją ich rodzice: Tenor i Arya.
  Ostatni post Re: Natura miłości.
  autor: Agelatus Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Ostatni post autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  5 lat temu
 • Nie ma postów
   
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów