Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Zmarła moja ciocia, z powodu pogrzebu nie będzie mnie w czwartek to jest 18.08
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Nie ma mnie od jutra, tj. 18.08 aż do 22.08
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Tesusil »

Nieobecność od dzisiaj prawdopobnie do jutra ( chcociaż jeszcze niewiadomo ile będę w szpitalu) z powodu operacji.
Awatar użytkownika
Frey
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 68
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Łowca Dusz
Profesje: Żołnierz , Łowca , Zabójca
Kontakt:

Post autor: Frey »

Nieobecny od jutra - 20.08, prawdopodobnie do końca wakacji.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nieobecność 26-31.08. z powodu wyjazdu.
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Nieobecność 26.08-31.08 lub 03.09 z powodu wyjazdu
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Oki, spowiedzi czas. Przez dość dłuższy czas, może nawet tak do 16 września, może mnie nie być. Ogarniam internat, a do tego dochodzi sprawa rozwalonego laptopa, którego do naprawy oddaję dopiero za tydzień. Także mogę w tym czasie nie odpisywać zbytnio w wątkach.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Nenguruve
Zbłąkana Dusza
Posty: 5
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Nimfa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nenguruve »

Do końca przyszłego tygodnia mnie nie będzie, bo wyjazd. Wiem, że nie mam żadnych fabuł (jeszcze!), ale warto się usprawiedliwić.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wyjeżdżam w góry w związku z rocznicą ślubu, nie będzie mnie od poniedziałku 5.09 do piątku 9.09. Sądzę, że dam radę odpisywać na posty, ale na pewno nie będę mogła sprawdzić KP.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mały edit: Mam tutaj bardzo, bardzo słaby internet, miało być wi-fi i jest ale niestety ledwo co odbiera, więc co chwilę się rozłącza, dlatego nie wiem czy dam radę odpisać w wątkach. Przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Tesusil »

Nieoboceność długoterminowa, bez konkretnych ram czasowych, spowodowana poprawkami oraz złym samopoczuciem. W wątkach będę się starał odpisać, jeżeli jednak nie będziecie chcieli czekać użyjcie PL.
Awatar użytkownika
Reynette
Błądzący na granicy światów
Posty: 10
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Anioł Światłości
Profesje:

Post autor: Reynette »

Nie będzie mnie około dwa tygodnie.
Awatar użytkownika
Callisto
Czarny Kot
Posty: 399
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Złodziej , Skrytobójca , Wędrowiec
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/administrator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Callisto »

Niestety będę nieobecna jeszcze parę dni, postaram się wrócić w pełni sił na forum około weekendu. Przepraszam wszystkich za ewentualne opóźnienia.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Będę połowicznie obecna no forum do końca września z powodu prywatnych spraw. Mam bardzo dużo na głowie, m. in. zmieniam miejsce zamieszkania, a to już jeden wielki chodzący za mną stres. Tak więc nie ukrywam, że pojawią się opóźnienia w wątkach, za co bardzo mocno przepraszam. Częściej już teraz zajmuje się PW, KP oraz aurami więc trudno mi znaleźć czas na odpisy, aczkolwiek mam nadzieję, że mi to wybaczycie, bo nie mam zamiaru z żadnego rezygnować. Są cudowne, każdy z nich bardzo sobie cenię i pełną parą sądzę, że już wrócę ostatecznie w październiku. Póki co proszę o dużo wyrozumiałości, a na pewno i mnie i Wam się to opłaci!
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Cóż... generalnie jest kaszana, padł mi system w moim laptopie, dlaczego? Nie mam pojęcia, ale niestety skasowały się dane z dysku D na którym miałam pliki dotyczące Granicy w tym miedzy innymi nową mapę i opis Niebios. Można by oczywiście wgrać system od nowa ale wtedy stracę te wszystkie dane. Niestety programy do odzyskiwania systemu nie chcą działać i jak na razie jestem bez komputera, bo Meridion usilnie próbuje odzyskać pliki z dysku D, co by dwa miesiące roboty nad mapą nie poszły się bujać. Tak, czy inaczej mam utrudniony dostęp do internetu, postaram się nie zwlekać z postami i odpisywać na lapku Mera, ale ze sprawami KP kierujcie się raczej do Eny i Corna.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Gwenfyvar
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 88
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Zielarz , Bard
Kontakt:

Post autor: Gwenfyvar »

Chcę przeprosić za moją nieobecność i poinformować, że ona się przedłuży, mam nadzieję, że niedługo wrócę na forum. Nie mogę podać konkretnej daty mojego powrotu niestety.
EDIT:
Powracam już na forum, ale częstotliwość moich odpisów będzie mniejsza niż w tamtym roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość