Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marise
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marise »

Nie będzie mnie od 19 grudnia do 3 stycznia. Urlop świąteczny.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

Zgłaszam swoją znikomą obecność w dniach od 25.12 do 01.01.2016 r. Możliwe, że będę dostępna i będę wchodzić, ale prawdopodobnie tylko przez komórkę
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Gelarum
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 80
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smoczyca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gelarum »

Będę mało obecna w najbliższych dniach, możliwe, że nawet wcale. Jednakże postaram się odpisywać w miarę szybko. Szacuję, że okres ten potrwa około trzech tygodni, nie wiem dokładnie. Przepraszam za wszelkie obsuwy :/
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

Moja obecność zostanie ograniczona w dniach 29.12.2015 do 03.01.2016 r z powodu wyjazdu. :) Ci co ze mną piszą muszą uzbroić się w cierpliwość, wszelkie odpisy pojawią się po moim powrocie :).
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Będę nieobecny w dniach 29.12.2015-02.01.2016. Wszystkie wygrane w loterii zostaną dodane po moim powrocie.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Podobnie jak Corno, nie bd mnie od 30.12.2015 do 03.01.2016r

Zycze udanego sylwestra!<3
Awatar użytkownika
Vaxen
Szukający Snów
Posty: 153
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Zabójca , Wojownik , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Vaxen »

Hey!

Pragnę przeprosić swoich współwątkowiczów: Sirmione, Dżariego, Lokstara, Ragnexa oraz Katherine za moją dłuższą nieobecność. Myślę, że przerwa świąteczna to dobry powód, aby nie wchodzić na internety :) Wracam około 3-6 stycznia, wtedy szybciutko zajmę się ogarnianiem :) Postaci Vaxen, Laura, Quirrito, Kai i Keytha są na wstrzymaniu, serdecznie Was proszę o jeszcze odrobinę już i tak nadszarpanej cierpliwości do mnie, dziękuję i życzę Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! <3 ^^
                | Character Main Theme |

"OSZUKAĆ ŚMIERĆ" - opowiadanie mojego autorstwa
Kallem
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Mahińczyk
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kallem »

Cześć,
Lecę do Polski za niedługo i nie będzie mnie przy komputerze ani laptopie. Przepraszam szczególnie jedną osobę, lecz obiecuję, że po powrocie (wtorek następnego tygodnia), od razu spróbuję odpisać.
Miłego tygodnia!
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nie będzie mnie od jutra 14.01 -18.01. 2016 r. z powodu nauki i wyjazdu.
KP, które mam pod pieczą jednak sprawdzę ponownie w tym czasie więc proszę się o nie nie martwić, podobnie z sytuacja mierzy się z aurami.
Awatar użytkownika
Jane
Szukający Snów
Posty: 174
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Skrytobójca , Zabójca , Szpieg
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Jane »

No to tak:
Nie będzie mnie od jutra, tj. 21.01 do soboty (23.01). Tak samo nie ma mnie we wtorek (26.01), wracam dopiero w środę popołudniu.
"Chwasty to szkodniki, które zabierają słońce i wodę roślinom uprawnym. To nikomu niepotrzebne wyrzutki, które powinno się natychmiast wyrwać, zanim ucierpi całe pole. Niestety, one zawsze wracają, by zabijać. Odebrać możliwość innym roślinom na życie, czerpiąc na tym korzyści. Jane nie mogła porównać się do ciernia, który swymi kolcami bronił się przed wyrwaniem. Ona jest tylko chwastem"
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Nieobecność w dniach 28-30. 01. 2016r.
pur pur~~
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Nie ma mnie w dniach 28-30.01.2016. Studniówka
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Przepraszam, za nieobecność jeszcze przez ostatni dni, ale sie tak rozchorowałam, że nie było szans żeby się przewróciła chociażby na boczek. Jutro sprawdzę przejęte KP (myślę, że się uda).
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Tesusil
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Bard , Włóczęga , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Tesusil »

Bard Tesusil bierze sobie wolne na czas nieokreślony :)
Kallem
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Mahińczyk
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Kallem »

Zgłaszam nieobecność do poniedziałku. Wyskoczyło mi coś bardzo prywatnego i bardzo ważnego, dlatego muszę zniknąć.
Jeśli się nie pojawię do poniedziałku, to...
Ech. :v
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Moja choroba okazala sie dosyc powazna, dokladniej cierpie na zapalenie krtani i niewiadomo czy terapia antybiotykami pomoze.. Jesli to nie zadziala bede musiala wlec sie po laryngologach, innych lekarzach, dlatego moja nieobecnosc przedluza sie na czas nieokreslony.
Postaram sie jednak, w miare mozliwosci, bywac na forum i przejmowac pojedyncze KP do sprawdzenia,a za przedluzajace sie wpisy mocno przepraszam. Moja aktywnosc na ten moment musi mimo wszystko mocno opasc az do pelnego wyzdrowienia.

Gdyby cos sie u mnie zmienilo to oczywiscie dam znac!

Kum kum!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość