Rzeka Motyli[Nad Rzeką] Chata Druida

Rzeka wije się i przedziera przez najróżniejsze zakątki Andurii, Wypływa z gór i ciągnie się równiną, przepływając przez Valladon, oplatając lasy i pradawne kryjówki smoków. Odwiedza też miejsce gdzie mieszkają motyle, miejsce którego nikt nigdy nie widział a istnieje ono tylko w mitach... może Tobie uda się je odnaleźć.
Awatar użytkownika
Theddeus
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Theddeus »

Spojrzał na zakrwawiony list i coś go ruszyło. Jakby znał już tę pieczęć i nie mylił się.
- To jest pieczęć Spaczonych - powiedział. - Spaczeni to klan druidów, którzy stawiają na pierwszym miejscu potęgę, a nie dobro innych - wytłumaczył. - Mają oni swoją kryjówkę na Mglistych Bagnach - dodał.

Chwilę wyczekał na reakcje driady, czego się nie doczekał.
- Ja mam zamiar się tam udać, a ty rób jak uważasz. I przepraszam, że pokazałem ci się z tej "złej" strony - powiedział zamieniając się w kruka i odlatując nisko nad ziemią. Natomiast Ophiel jeszcze nie wyruszył, tylko spojrzał głęboko w oczy driady i powiedział:
- Wybacz mu jego zachowanie, on zwykle taki nie jest i proszę cię, zrób to dla mnie i wyrusz za nim. Nie chcę, by zrobił coś głupiego.
Po chwili jednak sam ruszył w stronę odlatującego kruka powolnym krokiem.

Wilk nie miał najmniejszego problemu z wyczuciem, gdzie poleciał jego właściciel.

Ciąg dalszy: Theddeus
Zablokowany

Wróć do „Rzeka Motyli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości