Oglądasz profil – Iru

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Iru Tifcane
Rasa:
Tarianin
Płeć:
Kobieta
Wiek:
19 lat
Wygląda na:
19 lat
Profesje:
Szaman, Myśliwy, Zwiadowca
Majątek:
Bez grosza
Sława:
Nieznany

Aura

Aura odziana w blask młodości, powoli, ale uparcie rozwija swoją siłę, starając się zalać umysł czytelnika barachitowym bezkresem doznań o surowej naturze. Czysta, obsydianowa poświata wypełnia dostępne przestrzenie, wykorzystując swą giętkość, by wić się pomiędzy cynowymi skałami, o naturalnie twardej strukturze i szorstkiej powierzchni. Ostry zapach stepu, wiatru i ludzkiej skóry kłuje w nozdrza, a tajemniczo rozkołysana trawa lepi się niemiłosiernie do bosych stóp, nie dając uciec zbyt szybko od rozlegającego się w okół, przejmującego zawodzenia upiorów. Na koniec zaś dobitnie gorzki i łagodny smak wypełnia usta wędrowca, by tym sposobem uczciwie go pożegnać i zakończyć to krótkie, ale jakże owocne spotkanie.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Iru
Ranga:
Błądzący na granicy światów
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Iru

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 miesiące temu
Liczba postów:
16
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Teravis
(Posty: 15 / 93.75% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Duch nauki.
(Posty: 15 / 93.75% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, dobry słuch, wyostrzony węch, wyostrzone czucie, czuły zmysł magiczny
Umysł:ineligentny, silna wola
Prezencja:nieokrzesany

Umiejętności

MeteorologiaBiegły
JeździectwoOpanowany
PolowanieOpanowany
Skradanie sięOpanowany
TropienieOpanowany
SzamanizmOpanowany
Wiedza o duchachOpanowany
PrzetrwaniePodstawowy
Zastawianie pułapekPodstawowy
RytualizmPodstawowy
ŁucznictwoPodstawowy

Cechy Specjalne

Duchowa więź z przodkami.Dar
Iru potrafi rozmawiać z wszelkiego rodzaju eterycznymi istotami. Może też korzystać i ich wiedzy i doświadczenia, w mgnieniu oka przyswajając sobie niektóre talenty, jakie za życia posiadał przywoływany przez nią duch. Taka pomoc ma jedynie charakter przekazanej podpowiedzi i zdobyciu przez dziewczynę czysto teoretycznej informacji. Dzięki niej Iru może na przykład lepiej strzelać z łuku, rozumiejąc, jakie do tej pory popełniała błędy w swojej technice, podobnie jak może sporządzić antidotum na nieznaną sobie wcześniej truciznę, jeśli prowadzący ją duch będzie, składnik po składniku, wyjaśniał szamance procedurę przygotowania leku. Nie jest to natomiast zdolność, która w jakikolwiek sposób wpływa na umiejętności motoryczne dziewczyny. W ten sposób nie nauczy się nagle pływać, walczyć mieczem, czy szybciej biegać, nawet jeśli dany przodek był arcymistrzem w którejś ze wskazanych specjalizacji. Cecha w praktyce niewiele daje, ponieważ jej efekt jest ograniczony w czasie, a po drugie w plemieniu Ariatte panuje przekonanie, że do wszelkiej wiedzy najlepiej dochodzić samemu, bez uciekania się do skrótów i oszustw. Dlatego też przywołane duchy, jeśli w ogóle pomagają, to czynią to niechętnie i tylko w tych sytuacjach, które same uznają za konieczne.
Przewidywanie pogody.Zaleta
W miejscu, gdzie każda kryjówka jest na wagę złota, umiejętność przewidywania załamania pogody stanowi podstawę w sztuce przetrwania. Jeśli odpowiednio szybko nie zauważysz, iż zbliża się burza czy trąba powietrzna, natura zwyczajnie nie da ci drugiej szansy. Iru opanowała tę sztukę do perfekcji. Potrafi wywnioskować nadciągającą katastrofę na podstawie obserwacji chmur, ruchów wiatru, minimalnej zmiany temperatury, zachowania się zwierząt, czy sposobu, w jakim trawa układa się na ziemi. Czasem wewnętrzne przeczucie ostrzega szamankę, zanim jeszcze wystąpi jakikolwiek charakterystyczny znak, sugerujący nadciągające zmiany.
Klaustrofobia.Wada
Nawykła do otwartych wolnych przestrzeni z linią horyzontu oddaloną o dziesiątki smoków, Iru nie potrafi przystosować się do miejsca, w którym cokolwiek ogranicza jej swobodę. Panicznie boi się przebywania w budynkach. Nawet lasy wydają jej się dziwne.

Magia: Rytuały

DuchaUczeń

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Historia

Towarzysz

Imię:Skoczek
Gatunek:Koń
Płeć:Samiec
Wiek:0 lat

Biały ogier, którego Tifcane dosiada w czasie swoich podróży. Szamanka kieruje swoim wierzchowcem tylko przy pomocy uzdy. Nie używa siodła. Zwierzę jest bardzo nieufne i poza Iru nie pozwala zbliżyć się do siebie innemu jeźdźcowi.
 • Najnowsze posty napisane przez: Iru
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: Duch nauki.
  Krótki pobyt w mieście uświadomił Iru, że mury Kamiennego Potwora ograniczają nie tylko przestrzeń życiową uwiezionych w nim ludzi, ale również blokują wszelkie emocje jakie mogłyby udzielać się tak zwanym mies…
  46 Odpowiedzi
  6544 Odsłony
  Ostatni post 1 rok temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: Duch nauki.
          Iru zachowywała spokój, skupiając się na segregowaniu tego co pozostało po Wędrującej Misce. Była przekonana co do tego, że Pyłek sobie poradzi i wykona powierzone jej zadanie, Skoczek wkrótce do niej w…
  46 Odpowiedzi
  6544 Odsłony
  Ostatni post 1 rok temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: Duch nauki.
          Iru próbowała zatrzymać swojego wierzchowca, biegając, wymachując rękoma i krzycząc na Skoczka, jednak jej starania w żaden sposób nie mogły wygrać z siłami natury i wewnętrznym instynktem nakazującym r…
  46 Odpowiedzi
  6544 Odsłony
  Ostatni post 1 rok temu Wyświetl najnowszy post