Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Rozchorowalam sie na dobre, musze wiec sie odchorowac, nie wiem ile czasu to zajmie, ale odkladam zycie na forum na bok w tym i odpisy. Przepraszam za opoznienia w watkach
Awatar użytkownika
Sanaya
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 598
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Alchemik , Badacz
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Sanaya »

Zmiana planów, nie będzie mnie do końca przyszłego tygodnia. Za utrudnienia, opóźnienia i bałagan przepraszam.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

To nie jest do końca nieobecność, ale mam ostatnio na głowię tyyyyyyyyyyyyle spraw, że się po prostu nie wyrabiam, dlatego nie daje rady odpisywać tak często jakbym chciała. Staram się jak mogę nie robić przestojów i nadal będę się starać, ale obawiam się, że nie dam rady dawać odpisów codziennie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Tarilion
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 85
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Leonid
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tarilion »

Muszę wyjechać na jakiś czas z miasta i mogę nie mieć internetu. Wracam w piątek lub sobotę, jeszcze nie wiem. Za utrudnienie przepraszam - odpiszę w wątkach jak tylko wrócę.
Tarilion, Paygen, Fergus, Isambre, Varii (w etapie tworzenia - chwilowo wstrzymane)
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zgłaszam swoją całkowitą nieobecność w terminie: 21-24.04.2017
Oraz będę trudno dostępna od 25-30.04.2017 r. z powodu nadgodzin w pracy, jakie spoczęły na moich barkach. Termin ten może się wydłużyć, dlatego sprawy forum prosiłabym przekierować do innych administratorów. Jeżeli chodzi o odpisy to raczej będę utrzymywać w miarę tempo, bo mam dużo nocek więc postaram się wykorzystać moje godziny warowania z nudów na nadrabianie zaległości forumowych (o ile się takie nocki trafią!).
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jestem przeziębiona i strasznie zmęczona. Mam dużo na głowie, dlatego przepraszam za zwłokę w odpisach. Postaram się to nadrobić, ale w najbliższym czasie mogę mieć jeszcze mniej czasu.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Wychodzę. Termin: od 23 kwietnia do 4 albo 5 maja, się okaże. Brak zasięgu = brak neta. Taka praca.
Jeremy odpowiedział, wieczorem jeszcze odpiszę Agelatusem.
Pozdro.
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Francine
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 77
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje: Arystokrata , Wojownik , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Francine »

Zmiana planów. Pochorowalam się jak dzika swinka (znowu) wiec wylaczam się z forum na okolo tydzien, powinnam wyzdrowieć do tego czasu


Frigg
Awatar użytkownika
Fallon
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Mędrzec , Opiekun , Włóczęga
Kontakt:

Post autor: Fallon »

27.04-7.05 wyjeżdżam do domu. Będę wchodził na forum, ale rzadziej.
Awatar użytkownika
Nanwe
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Uczeń , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Nanwe »

Nareszcie udało mi się uporać z większością spraw, więc zaczynam właśnie przystępować do pracy nad postami :> Dobrze jest wrócić :)
Niestety będę znów musiał się ulotnić, tym razem od 16 maja do 7 czerwca, czy jakoś w ten deseń. Przepraszam za to, ale jest to konieczna wizyta w szpitalu i raczej nie będę tam mieć luźnego dostępu do sieci. :/
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Od 6 maja do 22 maja mnie nie będzie, ponieważ mam urlop i zamiar korzystać z wolnych dni na wyjazdy. Odpisy również mogą się nie pojawić w tym czasie, przepraszam za zwłokę, ale cóż... Czas odpocząć!
Jeremy
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 72
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Rzemieślnik , Mieszczanin

Post autor: Jeremy »

Wychodzę jutro rano. Nieplanowana robota. Wypadam z gry być może tylko do czwartku, ale równie dobrze się może przeciągnąć nawet na weekend - to się okaże w trakcie.
Zaległych odpisów nie mam.
Pozdro.
"Non est viri timere sudorem".
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Jak pewnie zauważyliście nie ma mnie i jeszcze przez jakiś czas nie będzie. Nie mam weny, jestem chora, czuje się beznadziejnie. Przepraszam, że stopuje wątki. Jeśli ktoś nie chce czekać to może po prostu odejść z wątku ze mną. Jeszcze raz przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Mała edycja: Nadal jestem chora, mimo leków nie poprawia mi się i prawdopodobnie w najbliższych dniach będę w szpitalu, dlatego moje wątki na pewno nie ruszą, chyba, że w szpitalu pozwolą mi mieć laptopa.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Aki
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aki »

Zgłaszam nieobecność do piątku, z powodu nadgodzin, które muszę odrobić w robocie. Za utrudnienia przepraszam.
Awatar użytkownika
Shiru
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 7 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Shiru »

Nie ma mnie do 04.06.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość