Archiwum AlarańskieKfiatki

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Death pisze:Ruszyła za Akkarinem, starając się trzymać daleko od kopyt ogara/ogiera [błędne wykreśl]
"[błędne wykreśl]" mnie urzekło ;)
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

W pomoc przyszły geny, których zdecydowanie więcej miał jego brat.
Awatar użytkownika
Trenaas
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Trenaas »

Gdy nadchodzi niebezpieczeństwo, pieśniarka zaczyna śpiewać i zachęcać do tego nagie drzewa, cały nagi las.
Yyy... jasne xD
Wierzę w jednego Krula, Stworzyciela prawicy i w Wiplera, Syna Jego Niejedynego, Pana naszego, który z Krula jest zrodzony przed wszystkimi kucami, umęczon przez policjantów, skopan i zgazowan, wstąpił na izbę, drugiego dnia zmartwychwstał, siedzi po lewicy Krula. Wierzę w Wolny Rynek, Niewidzialną Jego Rękę, kuców obcowanie, Unii rozwiązanie, lewaków zaoranie, Wolną Polskę. Amen.
Awatar użytkownika
Marco
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 59
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Naturianin - Fellarianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marco »

podszedł do konia i ściągnął z niego apteczkę, podszedł spowrotem do chłopaka, otworzył apteczkę. Wyciągnął z niej bandaż, a następnie jedną dłonią przytrzymując stopę, a drugą wyciągając nóż, polała się lekko krew, także szybko zabandażował mu stopę.
W Alaranii funkcjonują apteczki :D?
Drugie zdanie jest wybitnie niegramatyczne, ale najlepsze, że moja postać miała buta. Skoro nasz szanowny aptekarz od razu po wyciągnięciu noża zabrał się za opatrywanie...czyżby obandażował mi obuwie O_o?
Adria
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 64
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Adria »

A kto takiego kwiatka zasadził? xD
Awatar użytkownika
Tuahall
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Demonica - Przemieniona; niegdyś
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tuahall »

z zaplecza wyszedł średniego wzrostu elf, ubrany w czarne, obcisłe dżinsy i koszulę
Hy, dżinsy xD
Golden slumbers fill your eyes
Smiles awake you when you rise
Sleep, pretty darling, do not cry
And I will sing a lullaby...

Once there was a way to get back homeward
Once there was a way to get back home...
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Ale w sumie "dżinsy" to spolszczona nazwa amerykańskich jeansów... Ale i tak dziwacznie to wygląda. xD Poza tym... od kiedy w dawnych czasach można było spotkać jeansy?! :D
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Aaron
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Mag
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aaron »

ale i tak Mroczna Kosiarka jest najlepsza xD
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Może to nie kwiatek, lecz rozbawił mnie szalenie xD

Zabawa forumowa X czy Y?
Niloufar: Sernik czy jabłecznik?
Aaron:

Sernik bo Mel dobry piecze xD
No po prostu rotfl ...
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Layla
Szukający drogi
Posty: 48
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Piekielna - pokusa
Profesje:
Ranga: Niemoralna Pokusa
Kontakt:

Post autor: Layla »

Dużo w żuciu przeszła
Tak, wiem, jedna literka, ale... :P
Chciałbyś schwytać Laylę? Najpierw spróbuj pochwycić płomień.
Awatar użytkownika
Niloufar
Kroczący w Snach
Posty: 226
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Wampir (przemieniona z Górskiego
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Niloufar »

Chwila... Nie mów, że ja takiego kfiatka zasadziłam, bo nie wytrzymam xD
Ethran

"- Chce się pan ze mną ożenić ze względu na kontrole graniczne? - zapytała zdezorientowana. (...)
- Chcę się z panią ożenić, bo nie mogę już bez pani żyć. I chcę to zrobić dzisiaj, bo to by wszystko znacznie uprościło. - Trzymał jej stopę. - Słodkie. Naprawdę są malutkie. Jak właściwie daje pani radę na nich chodzić?
Nawet w najśmielszych snach Corrisande nie wyobrażała sobie, że mężczyzna, który poprosi ją o rękę, będzie przy tym odwrócony plecami i będzie robił uwagi na temat jej bosych stóp. (...)"


Ju Honisch, "Obsydianowe serce" cz. 2.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Nie, to kwiatek z KP innej osoby ;)
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Ten osobliwy Czarodziej może pochwalić się 197 centymetrami wzrostu oraz 89 kilogramami wagi. Jest to zasadniczo koniec rzeczy, którymi może się chwalić.
Nie tyle kfiatek, co raczej urzekający dystans do własnej postaci, fajnie to brzmi :P
Była piękna trzeba przyznać, ale na Lentira, to nie działało. Był demonem i potrafił się oprzeć pokusom. Tym bardziej, że zadłużył się po uszy w Nimlos.
Awatar użytkownika
Teanella
Szukający drogi
Posty: 34
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Teanella »

Miał silna wolę co też ułatwiało problem.
xD
Awatar użytkownika
Falechion
Szukający drogi
Posty: 35
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Falechion »

Ostatnio spotkałem się na Granicy z ciekawym nickiem, a mianowicie: Integer. Jeśli jest informatyk na sali, to zrozumie o co chodzi xD
All power demands sacrifice... and pain. The universe rewards those willing to spill their life's blood... for the promise of power.
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

zapinany sweter na chłodne ramiona
- chłodne ramiona należy ogrzewać, to fakt ^^
Ciało, które mogłoby wydać się wychudzone i nieapetyczne kusi krągłością bioder i dokładnie zarysowaną talią.
- logika babskich KP :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość