[Ekspert Moderator]

Ekspert Moderator:


Jak już zapewne wiecie, każdy z nas wykonuje wiele funkcji ogólnych, ale ma też swoje specjalizacje. Każdy w czymś jest lepszy, a w czymś gorszy. Funkcja Ekspert Moderatora, to funkcja, w której moderator sprawuje jakieś konkretne, sprecyzowane obowiązki, które wykraczają poza obowiązki zwykłych moderatorów. Ponadto ekspert moderatorzy mogą sprawować funkcję nauczycieli i mentorów dla wyznaczonych moderatorów i junior moderatorów.

Esmeralda


Strażniczka Magicznej Polany – osoba zajmująca się porządkiem na Magicznej Polanie, znajdującej się w Górze Przeznaczenia (offtop). Do jej obowiązków należy sprawdzanie czy posty dodawane w grach i zabawach są umieszczone w odpowiednim dziale. Oprócz tego Strażniczka Magicznej Polany zajmuje się dodawaniem nowych zabaw i odświeżaniu starych, tak by tematy były aktywne i ciekawe dla biorących w nich udział graczy. Osoba ta przyjmuje również propozycje od użytkowników dotyczące nowych ciekawych minikonkursów, gier, zabaw, konkurencji, które mogłyby się znaleźć w dziale Magiczna Polana. Propozycję, wątpliwości i pytania prosimy kierować na PW do Strażniczki Magicznej Polany.

Sanaya


Patronka Myśliwych – osoba, która zajmuje się i opiekuje Łowcami Baboli, jednocześnie pełniąc tą funkcję (funkcję Łowcy Baboli). W razie jakichkolwiek pytań dotyczących błędów w kartach postaci, Łowcy oraz użytkownicy mogą zgłosić się właśnie do niej. Poza tym to do Patronki Myśliwych wolno kierować pytania dotyczące błędów i poprawności pisowni, a także informować, jeśli ktoś zauważy nagminne błędy u swoich towarzyszy fabularnych. Kapłanka ma prawo zwracać uwagę takim osobą oraz dodawać ostrzeżenia w razie potrzeby, kiedy to użytkownik nie stosuje się do próśb o polepszenie swojej pisowni. Oprócz tego Sanaya pełni także funkcję redaktora na Granicowym Facebooku.

Tilia


Karciany Łowca – osoba, która zajmuje się sprawdzaniem błędów stylistycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych oraz rzeczowych w Kartach Postaci. Sprawdzanie treści KP, ich zgodności ze światem oraz systemem nadal należy wyłącznie do obowiązków Administracji. Karciany Łowca nie ma praw akceptacji kart, a jedynie jej edycji i poprawy rażących błędów. Do obowiązków Karcianego Łowcy należy również wysyłanie PW graczom, w przypadku gdy uzna to za stosowne, z powodu nagminnie powtarzanych błędów.

Pomocnikami Tilii w sprawdzaniu błędów w KP są: Samiel, Nevaeh oraz Ariatte

Kana


Kapłanka Losu - osoba zajmująca się odpisywaniem Panią Losu, czyli posiłkowym Mistrzem Gry. Pani Losu używana jest zazwyczaj w kilku przypadkach. Przede wszystkim podczas, gdy wątek „umiera”, a postacie chcą się z niego wydostać, by móc dołączyć do innej fabuły. Podczas gdy jeden lub więcej uczestników przestaje odpisywać, a pozostałe postacie chcą ruszyć dalej. Panią Losu można również prosić o pomoc w przypadku, gdy uczestnicy wątku nie mają pomysłu na fabułę i potrzebują interwencji posiłkowego Mistrza Gry. W dwóch pierwszych przypadkach prośbę o pomoc Pani Losu można wysyłać w temacie: link. W przypadku ostatnim, gdzie uczestnicy chcieliby interwencji mistrza gry do „rozruszania” fabuły należy zgłaszać się bezpośrednio do Kapłanki Losu na PW.

Pomocnikiem Kany w odpisywaniu Panią Losu jest: Isambre To jest grupa zamknięta. Nowi użytkownicy mogą do niej przyłączyć się tylko na zaproszenie lidera grupy.

Awatar grupy

RangaCzłonkowie Posty Strona WWW Rejestracja
Kroczący w SnachTilia 222   8 lat temu
Urzeczywistniający MarzeniaSanaya 536   6 lat temu
Splatacz SnówEsmeralda 356   5 lat temu
Szukający SnówKana 166   4 lat temu
Czarny KotCallisto 387   4 lat temu