[Administratorki]

Administracja:


Administracja to krąg osób, które mają największą władzę na forum i dostęp do panelu administracyjnego, czyli do technicznej części forum, są założycielami, twórcami, a także osobami, które opiekują się forum i je prowadzą. Jest nas kilkoro, w tym dwoje założycieli. Każdy z nas specjalizuje się w czymś innym, jedni opiekują się artystami, inni są specjalistami od programowania i tworzenia na forum ulepszeń, ale wszyscy jesteśmy tu dla Was i dla Was to forum tworzymy.
Niara


Kapłanka Prasmoczych Snów - administratorka i założycielka forum Granica-pbf, a także twórczyni świata Alaranii. Ma ona prawo sprawdzania i akceptowania, a także edycji KP. Śmiało można się do niej zwrócić z prośbą o zmianę nicku, czy pomoc w dopasowaniu, a nawet znalezieniu awatara. Zajmuje się również ich edycją, jeżeli potrzebujesz zmiany koloru włosów, dodania tła, zmiany barwy oczu, zakrycia zbyt roznegliżowanej części postaci i tym podobne, lub jeśli masz po prostu wątpliwości, czy dany awatar pasuje do forum, zwróć się właśnie do niej. Oczywiście jako administrator może również przyznawać ostrzeżenia, banicje, banicje permanentne, a także milczki na forumowym czacie. Jako założycielka, twórca świata i administrator stanowi najwyższą władze na forum. Jest również specjalistką od Niebios i ras niebiańskich. Jako iż sama gra anielicą od momentu założenia forum najlepiej zna Plany Niebiańskie i ich istoty. Jeżeli więc chcesz grać niebianinem czy też do KP jest Ci potrzebna wiedza na temat Niebios - napisz właśnie do niej, rozwieje wszelkie wątpliwości i z chęcią odpowie na wszystkie pytania. Pani Prasmoczych Snów ma dostęp do wszystkich funkcji forum, w tym np. zmiany ogłoszeń, wyłączenia forum, czy wyłączenia forumowego sb. (Prywatnie żona Meridiona (Technomanty), dlatego jeśli ktoś chciałby się z nim skontaktować, należy zrobić to przez Panią Prasmoczych Snów)

Frigg


Mentorka Artystów - administratorka mająca te same prawa co wymienieni powyżej. Osoba ta zajmuje się sprawdzaniem, edycją i akceptacją Kart Postaci, ma dostęp do pełnego panelu administratorskiego, ma prawo dawać upomnienia, ostrzeżenia, banicje, a także milczki na forumowym sb. Posiada pełne prawo zmiany nicków. Specjalistka w kilku dziedzinach. Mentorka Artystów jest znawczynią driad i z pewnością weźmie Cię pod opiekę, otaczając Cię swoimi skrzydłami. Poza tym specjalizuje się również, a może przede wszystkim, w pisaniu aur. Jest wyjątkową malarką, której aury charakteryzują się niezwykłą precyzją i niesamowitymi metaforami. Każda aura jest dla niej wyjątkowa i niepowtarzalna. Jej emanację są jak tajemniczy ogród, który możesz odkrywać powoli, z każdym napisanym przez nią słowem. Jest ona Mentorką Artystów, co oznacza, że opiekuję się wszystkimi Malarzami Aur, służąc pomocą i radą. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do swojej aury, to właśnie Frigg powinieneś zapytać, a ona rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. To jest grupa zamknięta. Nowi użytkownicy mogą do niej przyłączyć się tylko na zaproszenie lidera grupy.

Awatar grupy

RangaCzłonkowie Posty GG, Pinterest, Skype Rejestracja
Pani SnówNiara 1978 11 lat temu
Zaklęta ŻabaFrigg 947
6 lat temu