Oglądasz profil – Halandir

Awatar użytkownika

Ogólne

Imię: Halandir
Rasa: Górski Elf
Wiek: 0 lat

Aura

Aura o przeciętnej sile oraz barwie cyny i kobaltu. Bije od niej obsydianowa poświata. Wokół niej słychać spokojną, głęboką melodię połączoną z upiornymi szeptami, cichym brzęczeniem oraz zawodzeniem wiatru. Wydziela delikatny zapach lasu. W dotyku jest ostra i giętka a w smaku łagodnie gorzka.
Nazwa użytkownika:
Halandir
Grupy:
Inne Postacie:
Meridion, William, Quetzalcoatl
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Halandir

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
1 miesiąc temu
Liczba postów:
20
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Turmalia
(Posty: 7 / 35.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Nad Oceanem] Nowe przygody.
(Posty: 7 / 35.00% wszystkich postów użytkownika)

Umiejętności

Odnajdywanie portali i źródeł magiiO
PrzetrwanieO
Skradanie sięW
SkrytobójstwoP
Czytanie AurW
Wiedza o duchachW
Wiedza o światachO
Wiedza tajemnaW
Władanie sztyletamiW
UnikiM
Starożytne językiW
JeździectwoP

Cechy Specjalne

Mowa wiatruDHalandir, jak większość górskich elfów, zna mowę Wiatru.

Magia

Przedmioty Magiczne

Charakter

Sensem życia Halandira jest pogłębiania własnej wiedzy i zdobywanie nowych doświadczeń. Jest przy tym osobą przyjaźnie nastawioną do otaczającego go świata, którą potrafią cieszyć nawet najprostsze rzeczy. Z drugiej jednak strony nie waha się, by użyć siły wobec osób, które jego zdaniem na to zasługują. Nie lubi komplikacji i problemy stara się rozwiązywać w miarę prosty sposób, co nie znaczy, iż nie zawaha się na bardziej skomplikowane działania, gdy uzna, że tak będzie lepiej.

Wygląd

Jasne, lśniące w słońcu włosy, gładkie lico, smukła, acz umięśniona sylwetka — oto cały Halandir. Na twarzy tego elfa o szmaragdowych, przenikliwych oczach gości zwykle lekki, pogodny uśmiech. Swoją urodą nie wyróżnia się zbyt bardzo spośród swoich współbratymców — a co za tym idzie, jest przystojny, jak to elfy.

Halandir odziewa się w luźne, niekrępujące ruchów szaty w jasnych tonacjach, o raczej prostych, mało zdobionych krojach. (Patrz Ekwipunek).

Historia

Początkowe lata życia Halandir pozostają niejasne, nawet dla samego zainteresowanego. Jego pierwsze wspomnienia wiążą się już z klasztorem, w którym spędził lwią część swojej młodości, ucząc się panowania nad własnym ciałem i umysłem. Tam szkolił się w kontrolowaniu własnego ja, posługiwaniu się mocą, zdobywał wiedzę, a przede wszystkim uczył się kochać świat.

Gdy nauczył się już wystarczająco wiele, wyruszył w szeroki świat, by tam zdobywać wiedzę i pogłębiać swoje doświadczenia. Jego ścieżka zawiodła go na zachód, aż trafił do Środkowej Alaranii, do ziem, z których wywodzili się jego przodkowie. Tutaj znalazł mnóstwo okazji do nauki, lepszego poznawania otaczającego go świata. Nie zabrakło też niestety okazji, by wykorzystać swe zdolności — choć piękna i na ogół spokojna to była kraina, to jednak nie brak było tu niebezpieczeństw.