Oglądasz profil – William

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Hrabia William Muray, pan na Isilii
Rasa:
Wampir
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
321 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Średniej siły aura objawi się przed Twymi oczyma niczym olbrzymie abstrakcyjne płótno, obficie pokryte platyną, którego nieskalaną powierzchnie jego twórca postanowił ożywić, dodając do szlachetnej bazy odrobinę innych barw. Tak też, spostrzec tu można delikatne muśnięcia pędzla pokrytego cyną, subtelne i nieśmiałe smużki miedzi czy kilka ekspresyjnych plam z kobaltu. Pełen zaś obraz, jego tło wraz z barwnymi motywami otaczają lekkie pociągnięcia srebra, pętlące się swobodnie, pośród całości.
Płótno oświetla opanowana i harmonijna poświata z obsydianu, którą na rogach zdają się rozjaśniać niewielkie szafirowe promyki. Podczas podziwiania emanacji początkowo dominuje tu cisza, którą w najmniej oczekiwanym momencie potrafi rozerwać krzyk agonii. Kołatanie serca pomoże Ci opanować zmysłowy szept, który łagodnie przejdzie w kojącą, głęboką melodię, jakby chciały wynagrodzić Ci wcześniejszy szok. Jednak mimo łagodności która Cię na chwilę otuliła, szybko całą uwagę Twoich zmysłów opanuje metaliczna woń krwi, burząc odzyskany niedawno spokój.
Jeśli odważysz się dotknąć aury, napotkasz elastyczną, choć twardą barierę, która kusi swoją gładkością, tylko po to byś natknął się na jej niebezpiecznie ostre krawędzie. Na koniec zasmakujesz lepkiej łagodności, ponownie kojącej Twoje zmysły i kontrastującej z poprzednimi doznaniami.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
William
Wiek:
31
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z William

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
10 lat temu
Ostatnio aktywny:
9 miesiące temu
Liczba postów:
41
(0.05% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Kryształowe Królestwo
(Posty: 17 / 41.46% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Posiadłość Victorii] Nieoczekiwana wizyta
(Posty: 13 / 31.71% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, raczej wytrwały, odporny
Zwinność:zręczny
Percepcja:dobry wzrok, wyostrzony węch
Umysł:pojętny, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:piękny, arytokratyczny, przekonywujący

Umiejętności

SzermierkaMistrz
Muray w swej młodości spędził wiele czasu na ćwiczeniu zdolności szermierczych, zabijając w ten sposób nudę. Gdy zasiadł na tronie Isilii znów zaczął trenować, doceniając siłę miecza
EtykietaMistrz
William jako arystokrata otrzymał najlepszą naukę w dworskiej etykiecie, a w czasie swoich długich lat panowania doszlifował ją niemal do perfekcji
Jazda konnaBiegły
William jest zapalonym jeźdźcem, w czasach swej młodości wiele czasu spędzał na polowaniach, a gdy jego towarzyszem został Sharkul, te umiejętności jeszcze wzrosły.
Skradanie sięBiegły
TropienieBiegły
Na polowaniach William nauczył się odnajdywać ślady swych ofiar, a podczas swych mrocznych dni, gdy był młodym wampirem zdobył doświadczenie w polowaniu na ludzi.
ŁucznictwoOpanowany
Jako hrabia, William musiał opanować posługiwanie się łukiem, któregu używał również na polowaniach, nigdy jednak nie przywiązał się szczególnie do tej broni, obecnie jej nie używa, gdyby jednak zaszła taka potrzeba potrafiłby powalić strzałami paru wrogów.
Znajomość truciznPodstawowy
Jako arystokrata, Wiliam został nauczony podstaw na temat trucizn, aby uchronić go przed spiskowcami.
SzpiegostwoOpanowany
Muray jak przystało na arystokratę zna się na dworskich intrygach.
UnikiBiegły
Znajomość dziczyOpanowany
Jak na arystokratę, spędza zaskakująco wiele czasu wśród dzikich ostępów - często podróżując przez nie - przez co przez wiele lat zdobył niezbędną wiedzę na temat dziczy.
MalarstwoBiegły
Jednym ze sposobów na zabicie nudy było dla wampira malowanie obrazów, zwykle pięknych kobiet i mężczyzn którzy pozowali dla niego nago. Choć nigdy nie osiągną w tym mistrzostwa, dzieła które wyszły spod jego ręki były całkiem niezłe.
AlchemiaBiegły
Wiedza TajemnaBiegły

Cechy Specjalne

WampiryzmDar
Jako wampir William jest podatny na srebro, potrafi latać, a jego rany goją się niezwykle szybko.
Braterstwo nocyZaleta
Potrafi się porozumiewać z wilkami, krukami i nietoperzami. Istoty te są do niego przyjaźnie nastawione, a w razie potrzeby może je do siebie przyzwać.

Magia: Źródło

PustkiAdept
ŚmierciNowicjusz
EmocjiAdept
UmysłuNowicjusz

Przedmioty Magiczne

Amulet zaćmieniaTajemny
Czarny, lekko wypukły obsydianowi krążek z bursztynową obwódką, zawieszony na długim rzemieniu z skóry Gajałki. W amulecie uwięziona jest esencja Cienia. Magia amuletu pochłania promienie światło padające na noszącą go postać. Dzięki temu przedmiotowi William może przebywać na słońcu. Jest również chroniony przed magią opartą na świetle. Może również mentalnie rozkazać amuletowi, aby ten pochłaniał całe światło, dzięki czemu Muray może z łatwością kryć się w mroku, w dzień wygląda jednak jak czarna plama, wyraźnie wyróżniająca się na tle otoczenia.
KrwiopijcaBaśniowy
Bogato zdobiony rapier z barachitu, został zaczarowany by współgrać z wampirzymi zdolnościami Williama. W rękach nie-wampira jest to poprostu doskonale wykonana broń, jednak swoją moc ukazuje dopiero gdy dierży go wampir. W takim wypadku dodatkowo wysysa energię życiową z uderzonych nim stworzeń i przekazuje ją swojemu posiadaczowi w procesie podobnym do picia krwi.

Charakter

Tajemniczy, skryty, ale intrygujący. Jest ciekawy świata w związku, z czym lubi podróżować i dużo czyta, w czym lubuje się szczególnie. Ma słabość do dobrego czerwonego wina i malowania kobiecych aktów. Żywi się krwią wyłącznie młodych kobiet, przy czym nigdy ich nie zabija, a odchodząc stara się zostawić im jakieś zadośćuczynienie - zwykle w postaci monet. Dba o swoich poddanych i stara się rządzić sprawiedliwie. Nie lubi rozwiązań siłowych i stara się ich unikać, po miecz sięgając dopiero w ostateczności. Bardzo przeżywa swoje porażki. Czuje się samotny.

Wygląd

Wysoki, szczupły mężczyzna o głębokich lazurowych oczach i białych, prostych włosach. Ma pociągłą twarz o ostrych rysach, jego oczy są podłużne i lśniące. Jego prawe ucho „zdobi” w jego górnej części niewielkie rozcięcia, najczęściej zasłonięte włosami. Jak przystało na wampira ma śnieżnobiałe zęby, o nieco wydłużonych kłach. Jego usta są wąskie, podłużne i blade.

Historia

   William urodził się szlacheckiej rodzinie, w księstwie Isil, jako pierworodny syn panującego tam hrabiego. Lata jego młodości minęły na nauce, polowaniu, uczestniczeniu w naradach i uwodzeniu młodych dwórek. Rozcięcie na uchu było wynikiem pojedynku z narzeczonym jednej z kobiet, w której łóżku spędził noc.

Jego życie zmieniło się w momencie, kiedy spotkał, jak mu się wtedy wydawało najpiękniejszą „kobietę pod słońcem”. Nadia była uroczą młodą księżniczką o głębokich, czarnych oczach. Przybyła do jego zamku na parę dni jako ambasadorka swojego ojca pochodzącego z odległych Wschodnich Krain. William od razu zapragnął posiąść cudownie piękną cudzoziemkę. Długo zabiegał o jej względy. Zdecydował się nawet na podróż do jej ojczystego kraju i tym gestem „przekonał” do siebie dziewczynę. Księżniczka zdawałoby się uległa jego urokowi, niestety prawdziwe powody, dla których zaprosiła go do swojego łoża były inne. Nadia okazała się rządnym władzy wampirem i postanowiła z młodego księcia uczynić swojego
niewolnika. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności w dopełnieniu rytuału, który miał podporządkować Muray woli księżnej, przeszkodził jej brat. William wykorzystał sytuację i zdołał zbiec. Księżniczce udało się jednakże przemienić go w wampira, jednakże jego wolna wola ocalała.

Początkowo załamany William błądził po okolicznych lasach i wioskach, nie będąc zdolnym zapanować nad głodem krwii. Były to czarne dni w jego historii, podczas których zakradał się nocami do ludzkich domostw i spijał krew osób w nich zamieszkujących, umykał przed tropiącymi go łowcami wampirów i krył się przed nienawistnym słońcem w starych ruinach, opuszczonych domach i innych, równie mrocznych dziurach.

Pewnego dnia jego tułaczki na jego drodze stanął smok, który zaintrygowany tą małą osóbką, dla odmiany postanowił jej nie pożerać, lecz porozmawiać. Zresztą i tak, zapewne nieumarłe ciało niezbyt by mu smakowało. Początki tej znajomości były dość burzliwe, z czasem jednak zżyli się. William wiele nauczył się od tej pradawnej istoty, a odchodząc został obdarowany prezentem, którego nie mógł się spodziewać. To właśnie od smoka otrzymał Amulet Zaćmienia, dzięki, któremu mógł bez przeszkód podróżować w świetle dnia.

Gdy opuścił leże smoka, doszły do niego słuchy, iż jego ojciec nie żyje, a w księstwie, księstwie, którym zabrakło dziedzica wybuchła wojna domowa o tę że posadę. William postanowił, więc wrócić i objąć należne mu miejsce. Po kilku latach udało mu się zapanować nad chaosem i przywrócić spokój. Od tamtego czasu rządzi w Isilii, ukrywając fakt, iż jest wampirem. Odgrywa, więc kolejnych potomków rodu Muray, posługując się swoim sprytem i magią. Czasami tylko wyprawia się w dalekie podróże by poznawać świat i szukać swego przeznaczenia.
  • Najnowsze posty napisane przez: William
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Data