Oglądasz profil – Urytani

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Ursula Margit Urytani
Rasa:
Jeleniołak
Płeć:
Kobieta
Wiek:
44 lat
Wygląda na:
24 lat
Profesje:
Służący, Kurtyzana, Artysta
Majątek:
Ubogi
Sława:
Nieznany

Aura

Gdy tylko zbliżysz się do tej aury, z nieukrywanym entuzjazmem przywabi cię ona bliżej, połyskując młodzieńczą figlarnością. Jej siła jest subtelna, lecz powoli rozkwita przyoblekając się w coraz to nowe doznania. Spleciona z miedzianych gałązek poprzetykana jest gdzieniegdzie złotem, a srebrne kwiatki dulteii zdobią ją radośnie mieszając swą woń z pobudzającym zapachem jałowca i satysfakcjonującym aromatem owoców dzikiej róży. Liście wokoło naraz zaczynają szeptać i są to szepty kuszące - czujesz jak zmysłowy głos wywołuje w tobie poczucie podniecenia, a nacisk na pierś kojarzy się już z fizyczną rozkoszą. Toniesz w niebezpiecznie zalotnej mgiełce, w obłoczkach topazu i oparach rubinowej poświaty. Czujesz jak pikantna słodycz oblepia cię całego nie pozwalając ci odejść, aż słone kropelki potu zaczną spływać po gładkich, wygiętych powierzchniach. Nie są one jednak bezwolnie miękkie, a zaskakująco wręcz wytrzymałe, choć lepiej bronią się swoją ostrością, którą kiedy zechcą przetną każdy, najbardziej nawet przyjemny kontakt.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Urytani
Wiek:
30
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Urytani

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
2
Rejestracja:
2 lat temu
Ostatnio aktywny:
11 miesiące temu
Liczba postów:
6
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Wioska Kwiaty Magnolii
(Posty: 4 / 66.67% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Kwiaty Magnolii] Taniec Lata
(Posty: 4 / 66.67% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, raczej wytrwały, wytrzymały
Zwinność:bardzo zręczny, dokładny
Percepcja:wyostrzony wzrok, dobry słuch, czuły węch, czuły język, wyczulony na wibracje, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:Ładny, godny, szarak

Umiejętności

Skradanie sięEkspert
Jest samoukiem w tej dziedzinie.
Wspólna MowaBiegły
Potrafi porozumiewać się przy pomocy mowy wszystkich istot Środkowej Alaranii i nie tylko.
Czytanie i pisanieBiegły
Nauczyli ją rodzice.
Ars AmandiBiegły
Biegła w sztuce kochania i uwodzenia. Potrafi też zrobić masaż.
Władanie bronią białą- nóżZaawansowany
Jest samoukiem w tej dziedzinie.
UnikiZaawansowany
Nauczyła się poprzez obserwację.
TarotZaawansowany
Posiada intuicję, dzięki której możliwe jest stawianie tarota.
OgrodnictwoZaawansowany
Nauczyła ją mama i babcia.
Rzut bumerangiemOpanowany
Potrafi w stopniu zaawansowanym, nauczył ją ojciec.
MalarstwoOpanowany
Ukochała sobie tę artystyczną dziedzinę, potrafi wykonywać pejzaże i portrety. Dopiero zaczyna przygodę z malarstwem.
GotowanieOpanowany
Potrafi przyrządzić proste posiłki.
Odnajdowanie portali oraz podróżowanie do innych wymiarówOpanowany
Z tą umiejętnością związana jest cecha związana z podróżowaniem w malowidle.
KowalstwoPodstawowy
Podstawy pokazał jej ojciec.
FlorystykaPodstawowy
Nie wie zbyt wiele o sztuce układania kwiatów, dopiero się uczy tej umiejętności.

Cechy Specjalne

Podróż w malowidleMoc
Każda praca plastyczna na zawsze zapisze się w pamięci osób oglądających efekt wytwórczy. Niby nic, a jednak wiele. Większość obrazów, które namaluje Urytani to arcydzieło i kobieta może je sprzedać za sporo pieniędzy. Obrazy przenoszą zysk, a dodatkowo, żyją wiecznie. Cecha polega na tym, że autor obrazu może podróżować wgłąb malowidła i znaleźć się w danej scenerii. Przykładowo, jeżeli Urytani namalowałaby łąkę pełną kwiecia, przy pomocy magii jest w stanie "wejść" swoim fizycznym ciałem w to, co namalowała i przenieść się do innego wymiaru, który jest w tym przypadku łąką pełną kwiatów. Po zakończeniu podróży, postać wraca do rzeczywistości. Dzięki temu, przenosi się w miejscu i czasie.
Język zwierząt i roślinZaleta
Potrafi porozumiewać się ze zwierzętami oraz roślinami.
RegeneracjaRasowa
Jej rany szybciej się goją, regeneracja po trudach podróży przebiega znacznie sprawniej niż u przeciętnych śmiertelników. W powyższej cesze zawiera się też odporność na choroby i trucizny a jeżeli postać zażyje truciznę, jej efekty będą krótkotrwałe. Choroby przechodzi łagodniej, o ile w ogóle, gdyż niektóre spośród nich jej nie dotyczą.
JeleniołakRasowa
Zdolność przemian w formę zwierzęcą oraz hybrydę.
Słaba głowaUłomność
Zmiennokształtna i alkohol to dwa różne światy. Urytani wystarczy, że powącha trunek wyskokowy i już boli ją głowa, toteż na co dzień raczej unika alkoholu.
Niezdolność bitewnaWada
Pomimo tego, że postać opanowała władanie nożem i bumerangiem, nie jest w stanie skonfrontować się z żadnym większym zagrożeniem. Nóż najczęściej wykorzystuje, gdy musi coś przeciąć, by sobie ułatwić życie, a bumerang, żeby po coś sięgnąć, co leży daleko. Nie potrafi walczyć. Co ciekawe, jako dziecko postać mogła wdawać się w bójki, ale jedynie z wykorzystaniem swoich poroży w postaci hybrydy, nie zaś po to, by się wyżyć na kimś. Postać nie idzie przez świat z wrogim nastawieniem, ale w momencie wyczucia zagrożenia, zaatakuje porożami.

Magia: Intuicyjna

PowietrzaCzeladnik
Nie tylko wie w jaki sposób przywołać bądź odegnać wiatr, ale również małymi krokami przyswaja wiedzę magiczną dotyczącą odebrania komuś oddechu. Używa tego ostatniego zaklęcia w obronie koniecznej. Potrafi manipulować ciśnieniem atmosferycznym na poziomie podstawowym. Umie ulżyć osobom chorującym na astmę poprzez dodanie im powietrza do płuc.
EmocjiCzeladnik
Postać wykorzystuję tę dziedzinę magiczną podczas malowania, żeby cały proces był bardziej emocjonalny, aby mógł przemówić do szerszej publiki. Urytani chce tym sposobem zdobyć sławę i pieniądze, a jest początkującą malarką.
ZiemiUczeń
Drobne zaklęcia przyspieszające rozwój roślin, zapewnienie im żyźniejszej gleby.

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Urytani jest panseksualna, nie liczy się dla niej rasa, ani płeć obiektu westchnień i zdarzało jej się zauroczyć na zabój w kobiecie. W kobiecych sylwetkach podobają jej się krągłości, u mężczyzn zaś szeroka klatka piersiowa i umięśnione pośladki. Lubi przyjemności oraz hedonistyczny styl życia, przepada za czyimś dotykiem, wówczas odczuwa na całym ciele wibracje. Potrafi zrobić masaż i specjalizuje się w sztuce miłości fizycznej, jednak z powodu młodego wieku, musi się jeszcze sporo nauczyć. Kusi i chce być kuszona.
Ma skłonności do bycia kochliwą Jeleniołaczką, daje się porwać namiętnościom i bywa w tym zakresie spontaniczna, zmienna, zapalczywa i waleczna. Broni swoich bliskich jak lwica, która nie chce, by ktoś naruszał jej terytorium. Gdy wykryje fałszywą nutę, jest skora się zemścić. I to w najmniej spodziewanym momencie. Ale żeby się zemścić, musi jej na kimś zależeć, a o to trochę trudno. Przyzwyczaja się do kogoś na krótką metę.
Lubi przebywać w towarzystwie istot atrakcyjnych fizycznie, skora do romansowania oraz figli, ma dużo energii w ciele i jest żywiołową postacią, która jednak posiada pewne cechy świadczące o dostojeństwie. Ma poczucie humoru i lubi się śmiać.
Posiada wysokie mniemanie na swój temat, niekiedy zadziera nosa, ma skłonności do oceniania innych, jednak ogół postaw można podsumować jako dostojny i godny. Jest łasa na pieniądze, trochę egoistyczna w tym zakresie i przebiegła.
Do jej wad należy lekkomyślność, chociaż zależy, jak na to spojrzeć: z jednej strony, zazwyczaj myśli, nim coś powie, czyli nie należy do osób, które klepią trzy po trzy, ale z drugiej strony, ma żywiołową naturę i zdarza jej się nie pomyśleć, że coś może mieć akurat taki kształt, jaki ma w rzeczywistości, więc, kiedy wyjdzie z błędnego puntu widzenia, ciężko jest sprawić, by zmieniła perspektywę na tą bardziej poprawną. Jest zdolna zatracić się w swoich opiniach, postrzegając jako jedyne słuszne. Trudno ją oskarżać o to, właśnie wspomniana już dostojność leży w naturze Jeleniołaków.
Czy pomaga innym? Jeżeli na to zasłużą, to tak, chociaż były sytuacje, gdy wyciągnęła do kogoś pomocną dłoń. I to całkiem bezinteresownie.
Prawdopodobnie nie wierzy w miłość, a wojny nie da się uniknąć. Bardziej zależy jej na przelotnych kontaktach obecnie.
Największą zmorę w umyśle postaci tworzy alkohol, za którym nie przepada a jeżeli już się napije, to dawkuje te przyjemności, by nie odpaść jako pierwsza z towarzystwa.
Nie przepada też za dalekimi wędrówkami, kiepski z niej piechur a najlepszy poranek to ten, w którym może obudzić się w czyichś ramionach.

Wygląd

Jako hybryda postać posiada bardzo długie, bo sięgające aż za pośladki, białe proste włosy, które swoją objętością nie powalają, gdyż są dość cienkie, ale robią wrażenie z powodu długości. Właścicielka włosów nie jest w stanie doprowadzić ich do porządku podczas deszczu - rozumie się to w ten sposób, że fryzura wówczas ma skłonność do puszenia się, natomiast w przypadku słonecznej pogody, włosy są gładkie i lśniące. Jest wysoka na 181 centymetrów razem z niezbyt dużymi porożami, które przypominają gałęzie w białym odcieniu ozdobione drobnymi, błękitnymi kwiatkami. Figura jest generalnie szczupła, postać posiada małe piersi i wąską talię. Z kolei pośladki są sporych rozmiarów, krągłe, jędrne. Twarz podobna do elfa ze spiczastymi uszkami. Oprócz poroży i ogonka, niczym innym się nie wyróżnia. Porusza się na dwóch nogach w sposób zwinny, sprawiając wrażenie jakby ledwo dotykała odnóżami podłoża. Zdarza się widywać ją w czapce, która do złudzenia przypomina włosy ze względu na materiał, z którego została wykonana. 

Postać zwierzęca nie posiada cech charakterystycznych. Wysokość w kłębie to 140 centymetrów, długość ciała natomiast wynosi 160 centymetrów, więc generalnie, jest raczej średnich rozmiarów, zaś poroże w tym przypadku całkowicie znika, wszak Urytani, ze względu na płeć żeńską, jest w istocie łanią. Na brzuszku znajdują się dwa białe paski. Wygląd niczym nie odbiega od rodziny jeleniowatych, małe czarne oczka i wąski pyszczek. Kolor ciała zależy od pory roku. Zimą głowa i szyja są ciemnobrązowe, boki i tył są całkowicie czarne, dolna część ciała jest szara. Latem łania wygląda bardzo atrakcyjnie, ma błyszczące futerko i piękny zapach szyszek na całym ciele. Czasami można od niej poczuć woń kwiatów.

W formie hybrydy możemy dostrzec u Urytani ogonek, natomiast twarz drobna w kształcie serca z małym podbródkiem, posiadająca kilka piegów na perkatym nosku. Czasami włosy zaplata w warkoczyk. Drobne oczy w nieodgadnionym kolorze, raz jest to brązowy a innym razem brązowo-zielonkawy. Ubiera się najczęściej w stroje eksponujące ciało, może to być skórzany biustonosz i do tego spodnie, chodzi często boso, jeżeli porusza się po lesie, a w innym przypadku ma na sobie proste chodaki albo buty z cholewką. Głos miękki i przyjemny. Kiedy Urytani coś mówi, brzmi jakby recytowała, nie zacina się i mówi płynnie i pewnie, choć cicho. Usta są wąskie o ciemnym obrysie. Postać stwarza wrażenie niewinnej, ale w rzeczywistości lubi dokazywać i zaczepiać, bawić się i być atrakcyjna.

Posiada znaki szczególne:
- tatuaż na prawej łopatce w kształcie twarzy jelenia;
- blizna na kostce, wygląda jak zwykłe draśnięcie.

W kwestii ogólnej fizjonomii, nie jest pięknością, jej uroda jest po prostu miła dla oka, więc na ogół istoty odbierają Urytani jako ładne stworzenie. Ot, trochę przeciętne, choć z powodu włosów, może budzić zainteresowanie nieco większe, niż gdyby miała krótsze, lecz poza tym? Zwyczajna Zmiennokształtna.

Historia

Przyszła na świat jako jedyne dziecko Jeleniołaków w Szepczącym Lesie. Była grzeczną i niewinnie spoglądającą na oblicza rodziców dziewczynką, mało kiedy płakała i nie było z nią większych problemów. Dorastała w duchu tolerancji oraz sprawiedliwości jako Jeleniołaczka, a po swojej mamie odziedziczyła urodę wraz z talentem magicznym. Już od najmłodszych lat wszędzie było jej pełno, z tego powodu szybko posiadła umiejętność władania bronią białą, a z powodu swojej niewielkiej siły, najbardziej spodobał się jej nóż, który wykorzystywała w sytuacjach, gdzie musiała coś przeciąć w lesie albo wbić w ziemię. Interesowała ją również magia, urodziła się z talentem magicznym, ale odkryła to, gdy obserwowała jak jej mama podlewa kwiaty przy pomocy zaklęć i bardzo jej to przypadło do gustu. Była pojętną uczennicą, jej mama wskazała sposób użycia czarów i obserwowała bacznie skutki magii. Ponadto rodzice (mama- Silver a tata Yere) nauczyli ją gotowania, czytania i pisania, używania mowy wspólnej, nie posiada za to wiedzy dotyczącej sztuk humanistycznych ani ścisłych. Jako jedenastoletni szkrab odkryła w sobie talent do malowania, ale rodzice nie mieli wystarczającej gotówki, żeby wysyłać ją na lekcje z tej dziedziny wiedzy, liczyli na to, że sama się kiedyś nauczy.

Ojciec zabierał dorastającą Urytani na łąkę, by pokazać jej w jaki sposób może uniknąć ciosu. Pod skrzydłami taty opanowała władanie bronią białą, to ojciec pokazał jej jak ma rzucić bumerangiem, by skutecznie się obronić. Urytani zaliczyła nawet kilka sukcesów, bo gdy uczestniczyła w drobnych bójkach, pokazała rywalowi gdzie raki zimują za co, oczywiście, dostała burę od matki, która preferowała spokój i ciszę. Ma poglądy pacyfistyczne, zaś Urytani lubi, kiedy coś się dzieje i wióry lecą.
Matka w przeciągu swojego życia długo nie popracowała, zajmowała się prostymi czynnościami w stajni, dorywczo pomagała stajennemu oporządzić konie, ale zrezygnowała z tego zajęcia z uwagi na znalezienie lepszej pracy. Z powodu talentu do magii, który istnieje od urodzenia, o jej darze zrobiło się głośno wśród sąsiadów, parokrotnie pomogła jakiemuś dziecku, które dzięki niej pokonało chorobę i w ten sposób zdobyła uznanie w swojej okolicy. Babcia Zmiennokształtnej, Sabrina posiadała tak samo dar Magii Powietrza oraz Emocji, więc Urytani ma to po niej. Z babcią ma kontakt do dzisiaj i niekiedy ją odwiedza. Matka nie ma wyuczonego zawodu, nie zdobyła wykształcenia. Obecnie pracuje jako kuchcik w karczmie, gdzie między innymi przyrządza dania i doprawia je, by wszystkim smakowały. Ojciec jest kowalem, ma swoją kuźnię, dorobił się sporej ilości klientów, cieszy się zaufaniem. Zajmuje się głównie wytwórstwem mieczy, noży i innych broni, dobrze mu z oczu patrzy, ale nie przynosi jakiejś fortuny do domu. Pieniądze starczają na życie, ale bez szaleństw tutaj. Zdarzało się mu wykuć bramę prowadzącą do ogrodu albo płotek, ogrodzenia czy balustradę. Parokrotnie pokazywał Urytani proces wytwarzania spod jego rąk poszczególnych przedmiotów.

Pewnego razu było jej dane poznać się z przemiłym chłopakiem w wieku podobnym do Urytani, który uzmysłowił jej, że preferuje nie tylko kontakty z płcią przeciwną, zdała sobie sprawę ze swojej orientacji panseksualnej w wieku lat szesnastu, czyli, biorąc pod uwagę, że przeżyła 44 lata, ten wiek stanowił jej okres dorastania, ale uważała się już za osobę prawie że dojrzałą, zdolną do podejmowania decyzji w zakresie swoich seksualnych partnerów.

Chłopak na imię miał Udo, był kulturalny i miał piękne dłonie. Niedługo po poznaniu się, Zmiennokształtna skorzystała z zaproszenia co do spaceru. Wówczas wakacje spędzali oboje w okolicach Szepczącego Lasu, gdzie Jeleniołaczka mogła cieszyć się z dorosłości, gdyż rodzice zostali w domu. Udo był bardzo miły i przyjacielski względem dziewczyny i już po paru dniach wyznał, że Urytani nie jest mu obojętna. Jako jedyny zwracał się do niej pierwszym imieniem.
- Urszulo, nie będę ukrywał, czuję coś do ciebie. Czy chciałabyś spędzić ze mną trochę czasu? Pozwolisz, abym mógł zalecać się do ciebie? Twoja uroda sprawia, że wznoszę się ponad chmurami, działasz na mnie jak miód na pszczoły. Myślę o tobie przed zaśnięciem.

Jeleniołaczka zgodziła się na propozycję Udo, który oświadczył, że nie przeszkadza mu zmiennokształtność obiektu westchnień, a sam był zwyczajnym Wilkołakiem. Udo podarował Urytani bukiecik kwiatów. Kiedy zaprosił ją do swojego domku, w którym wypoczywał, po chwili czuła już jego dłonie na swoim szczupłym i drobnym ciele. Spędzili z sobą pierwszy raz i inne wyjątkowe chwile. Mają z sobą kontakt do dzisiaj, ale postanowili poprzestać na przyjaźni po tym, co z sobą doświadczyli. Mimo że chwile spędzone razem były piękne, to różnili się w kwestiach związanych z osobowością. Urytani ciągnęło do wrażeń i przygód, natomiast Udo miał potrzebę stabilizacji.

Urytani pracuje jako służąca w domostwie mieszczańskiego małżeństwa oraz dorywczo wykonuje usługi pani do towarzystwa. Wyglada to w ten sposób, że w zamian za zakup biżuterii i ładnych strojów, Zmiennokształtna świadczy usługi natury intymnej. Mówiąc wprost, wykorzystuje swoje ciało do seksualnych praktyk za pieniądze i prezenty.

Nigdy nie była zakochana a sztukę uwodzenia wyssała z mlekiem matki. Praca pani do towarzystwa polega na różnych czynnościach, pracuje w karczmie, gdzie zawsze siada przy stoliku najbliżej drzwi i obserwuje otoczenie. Z powodu tego, że potrafi postawić komuś tarota, zaprasza do swojego stolika ciekawskich obserwatorów, a po chwili rozmowy, kiedy poczuje, że wraz z rozmówcą nadają na tych samych falach, proponuje spotkanie w cztery oczy. Zwykle pyta, czy dana osoba jest stanu wolnego, bo nie ma zamiaru rozbijać czyichś związków.

Jeżeli chodzi o małżeństwo, któremu sprząta pokoje, mąż jest utalentowanym malarzem, wygląda na czterdzieści lat i nauczył Urytani sztuki malowania portretów. Kto wie, może kiedyś się to przyda dziewczynie. Jego żona początkowo była trochę sceptyczna co do pochodzenia Urytani, ale już po dwóch rozmowach okazało się, że kobieta ją polubiła.

Urytani po raz pierwszy wykorzystała Magię Powietrza, kiedy zesłała na kogoś mającego problemy z oddychaniem lekki wiaterek dookoła, w ten sposób osoba ta mogła odetchnąć pełną piersią.
Magią Emocji zajęła się później i również pojawiła się w jej życiu po incydencie z Magią Powietrza, a było to podczas malowania obrazu, konkretnie, pejzażu przedstawiającego dolinę z drzewami wokół i krzewami. Po jakimś czasie od skończenia dzieła, Urytani zauważyła, że malowidło jest piękniejsze, posiada ładniejsze pociągnięcia pędzla i kolory. Zdała sobie sprawę, że rzecz tę zawdzięcza Magii Emocji.
Na samym końcu weszła w posiadanie Magii Ziemii, kiedy zajęła się ogrodnictwem, okazało się, że ziemia jest żyzna za sprawą użytych czarów, które wyszły z jej świadomości w sposób niekontrolowany. Pomyślała, że w ciągu swojego życia jeszcze niejednokrotnie będzie w ten sposób zaskakiwana, bowiem wydaje się, że Urytani jest po prostu wyczulona na magię.
 • Najnowsze posty napisane przez: Urytani
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • [Kwiaty Magnolii] Taniec Lata
  Zmiennokształtna słuchała wyjaśnień dotyczących tego, dlaczego w okolicy nie ma ani jednego człowieka z uwagą i skupieniem. Nie była w stanie przerwać swojej kompance, gdyż ta zawzięcie opowiadała i przekonywał…
  7 Odpowiedzi
  3608 Odsłony
  Ostatni post 1 rok temu Wyświetl najnowszy post
 • [Kwiaty Magnolii] Taniec Lata
          Jeleniołaczka z uwagą wysłuchała tego, co mówiła jej towarzyszka o kolorowych włosach, uśmiechała się co chwilę i żywo reagowała, kiedy Khaylani zwracała się do niej twarzą. Opowieść o tym czym były fee…
  7 Odpowiedzi
  3608 Odsłony
  Ostatni post 2 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • [Kwiaty Magnolii] Taniec Lata
          Dotyk feerii był ciepły i miękki zarazem, zaś sama feeria- urocza i słodka w swoich ruchach tanecznych, miała sympatyczny głosik i urodę dziewczynki. Błyszczące od szczęścia oczy przypominały dwa małe k…
  7 Odpowiedzi
  3608 Odsłony
  Ostatni post 2 lat temu Wyświetl najnowszy post