Oglądasz profil – Dafne

Awatar użytkownika

Ogólne

Imię: Dafne
Rasa: Emisariuszka
Wiek: 25 lat

Aura

Emanacja ta charakteryzuje się specyficzną siłą, albowiem najlepiej określić ją, jako najsilniejszą wśród słabych. Jednak gdyby nie oślepiająco jasna i pięknie połyskująca ametystowa poświata, aura zniknęłaby pośród innych, nie wyróżniając się swoją siłą. Malowana delikatnymi ruchami pędzla, ostrożnymi, jakby była bańką mydlaną, która może pęknąć pod zbyt dużym naciskiem. Dominują na niej srebrne i miedziane barwy, chociaż miejscami można dostrzec niewielkie cynkowe kwiaty lub drobniutkie żelazne listki. Bije od niej cudowny zapach lilii, idealnie komponujący się z uczuciem spokoju i błogości, który odczuwasz, gdy zbliżysz się do emanacji. Wówczas zdaje się ona błyszczeć jeszcze jaśniej ciepłym blaskiem, a towarzyszy jej wesoła melodia, która po chwili przechodzi w spokojne harmonijne dźwięki, przerywane jedynie stabilnym głosem odmawiającym mantrę. W dotyku miękka i aksamitna, zaskakuje jednak ostrymi krawędziami, a także mniejszą giętkością niż można by się było spodziewać. Pozostawia po sobie łagodny, chociaż niezbyt przyjemny gorzko-kwaśny smak, na zmianę wysuszając język i zlepiając wargi.
Nazwa użytkownika:
Dafne
Grupy:
Inne Postacie:
Kharginei, Noelia, Ellcora, Gertrude, Delain
Martwe postacie:
Enitia, Elsker, Aaliya,
Płeć:
Kobieta

Skontaktuj się z Dafne

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
2 lat temu
Ostatnio aktywny:
1 rok temu
Liczba postów:
10
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Demara
(Posty: 5 / 50.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Kamienice przy rynku] Pierwsza wspólna misja
(Posty: 5 / 50.00% wszystkich postów użytkownika)

Umiejętności

JeździectwoW
PływanieO
Czytanie AurO
KartografiaP
ŚpiewW
TaniecW
UnikiP
Władanie bronią białą [nóż]O
KuglarstwoP
ReligioznawstwoP
Czytanie i pisanieW
NauczanieO
RetorykaO

Cechy Specjalne

Głód MiłościZDafne to istota spragniona prawdziwej miłości, nieustannie szukająca jej w innych istotach. Ma możliwość udzielania ślubów i błogosławieństwa młodej parze. Wierzy w dobro i szlachetność, a dodatkowo postawa lojalności wobec Najwyższego gwarantuje widzenie świata w sposób prosty i dosłowny. Miłość jest mocą, która ją napędza, a kiedy znajdzie swojego ukochanego, niezwykle wierna i oddana, gotowa do poświęceń. Uważa, że miłość jest podstawową wartością panującą w świecie. Nigdy dotąd nie była zakochana, jedynie doświadczyła niewielkich miłostek prowadzących donikąd. Siła w postaci tego uczucia czyni z niej o wiele potężniejszą jednostkę, niż jest bez niej.
JasnowidzenieDPotrafi przewidywać przyszłość, ale jej rady są płatne.

Magia

Przedmioty Magiczne

Kompas CzarnoksiężnikaZAKPrzedmiot wskazuje drogę podczas podróży. Może również ukazać jaka będzie pogoda w danym dniu.
TalizmanZACDzięki jego mocy, aura jest ukrywana przed postronnymi.

Charakter

Doprawdy urocza młoda kobieta o gołębim sercu. Łatwo ją zranić, posiada pewną naiwność wobec świata. Skromna, prostolinijna, na wskroś dobra. Łagodne usposobienie gwarantuje posłuch i zdobywanie przyjaciół. Dafne jest sympatyczna, otwarta na nowe znajomości i chętna do nawiązywania kontaktów. Jedynie do Piekielnych nie ma zaufania, bo są to istoty z natury nikczemne, skupione tylko na sobie. Emisariuszka w pierwszej kolejności dba o innych, dopiero później, o siebie. Opiekuńcza i wytrwała, a już na pewno konsekwetna. Mało co umknie jej uwadze, spostrzegawcza, obdarzona przez los bardzo silną wolą: jak sobie postanowi, tak zrobi. Rozmowna i ciekawa świata, podejmuje się wędrówek do odległych terenów, by opowiadać o szlachetności i misji związanej z Najwyższym. Zdecydowanie kroczy drogą opartą na prawie, jest gotowa przeciwwstawić się, kiedy widzi łamanie obyczajów. Do wad kobiety należą: lękliwość oraz ostrożność - mimo że jest otwarta na świat, nie obdarza każdego zaufaniem. Poważna, a niekiedy wręcz smutna, skupia się na tym, by świat był lepszy. Wszelkie symptomy świadczące o niegodziwości smucą ją i załamują. Kiedy zabraknie Ci pożywienia albo nie masz gdzie się udać, wiedz, że Dafne pospieszy Ci z pomocą obdarzając Cię sytą strawą i udostępniając pomieszczenie.

Jej celem jest pomaganie ludziom i nawracanie na ścieżkę dobra.

Wygląd

Dafne jest średniego wzrostu Niebianką o normalnej sylwetce wraz z kobiecymi zaokrągleniami na biodrach. Skupmy się w pierwszej kolejności na twarzy Emisariuszki: jest ona owalna, pociągła i szlachetna. Na pierwszy rzut oka jej pochodzenie wydaje się arystokratyczne. Niebieskie oczy o migdałowym kształcie, szczupły nos i wydatne usta. Na policzkach spoczywają figlarne piegi ozdabiające twarz nadając jej dziewczęcego charakteru. Długie włosy we wszystkich odcieniach blondu sięgają jej aż do pasa, wywijąjąc się na końcówkach. Nie są idealnie proste, gdyż wyglądają na lekko puszyste i poddające się, zazwyczaj pozostają rozpuszczone. Dafne wpina w nie czasami spinki oraz kwiatki dla ozdoby. Co do jej figury: posiada małe piersi oraz płaski brzuch, a to za sprawą często bycia w ruchu. Ubiera się na beżowo, najczęściej w koszulę oraz spodnie przed kostkę.

Historia

Przyszła na świat jako dziecko dwójki bardzo kochających się Emisariuszy: Matyldy i Giemonda, zwanego Mądrym. Córka niezwykle dobrych istot, posiada błękitną krew. Jej matka jest właścicielką sporego domostwa, za to Mądry to podróżnik, który niezrażony przemawia do rozsądku napotkanych towarzyszy. Dafne po nim ma dar przekonywania i wykonuje swoje obowiązki wzorując się na nim. Kiedy chce, może odwiedzić matkę cieszącą się uznaniem wśród sąsiadów. Po niej zaś odziedziczyła osobowość w postaci łagodności i życzliwości. Posiada dwójkę rodzeństwa w postaci braci starszych od siebie o kilka lat. Jeden z nich obrał ścieżkę podobną do niej (mianowicie nauczanie na temat Najwyższego), zaś drugi obrał prozaiczne zajęcie kupca. Cała jej rodzina osiadła się na ziemi Alarańskiej. Jako dziecko wykazywała niespotykaną wręcz bystrość umysłu, potrafiła dużo spraw wyjaśnić posługując się logiką i dedukcją. Lubiła opowiadać różne historie, bajki i legendy, a jej głównym zajęciem pozostało do dziś czytanie. Nie sprawiała większych problemów wychowawczych. Mając piętnaście lat uwiodła przypadkowego młodzieńca swoim pięknym śpiewem. Pomylił ją z syreną, a ponieważ był skłonny do częstego zakochiwania się, spotykał się z dziewczyną przez ponad trzy lata. Nie pozbawił jej cnoty, gdyż szanował zarówno młody wiek, jak i zdecydowane odmowy Emisariuszki. Nie był spragniony miłości fizycznej, a po jakimś czasie okazał się Aniołem Światła. Parał się łucznictwem, był prawdziwym mistrzem w tym fachu. Zniknął po ukończeniu przez Dafne osiemnastych urodzin, wracając do Planów.

Niepowodzenie miłosne spowodowało w duszy Dafne nieustanny jej głód. Podąża w stronę tej wielkiej siły i szuka następcy chłopaka, z którym się spotykała. Zauważyła rychło po jego odejściu, że potrafi przewidywać przyszłość. Oczyma wyobraźni widziała śmierć anioła, okazało się, że spadł z urwiska. Parokrotnie udało jej się przestrzec bliskich przed niebezpieczeństwem, a kiedy pytano skąd o tym wie, nie potrafiła odpowiedzieć. W wieku dziewiętnastu lat poznała pewną wiedźmę i odtąd jej życie diametralnie się zmieniło. Wiedźma odkryła ukryty talent Emisariuszki - zdolność przewidywania przyszłości. Wzięła ją na lekcję magii, szkoląc na prawowitą czarodziejkę. Przy niej nauczyła się władać Magią Dobra i Porządku a posłuszeństwo opłaciło się - zyskała od niej zaczarowany kompas oraz talizman umożliwiający ukrywanie aury.

Dzisiaj życie Dafne wygląda dość prozaicznie, zajmuje się opowiadaniem historii dotyczących Pana. Z oddaniem i cierpliwością wypełnia swoją misję na ziemi, od czasu do czasu odwiedzając królestwo w niebie.