Oglądasz profil – Sage

Ta postać nie została jeszcze zaakceptowana
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Anna Sage (czyt. Sejdż)
Rasa:
Alarianin
Płeć:
Kobieta
Wiek:
26 lat
Wygląda na:
26 lat
Profesje:
Służący
Majątek:
Ubogi
Sława:
Nieznany

Aura

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Sage
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Sage

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
1 tydzień temu
Ostatnio aktywny:
1 dzień temu
Liczba postów:
1
(0.00% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.10)
Najaktywniejszy na forum:
Góra Przeznaczenia
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Nie masz z kim pisać?
(Posty: 1 / 100.00% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrzymały
Zwinność:zręczny, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony węch, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:Ładny, godny, poddańczy

Umiejętności

Podstawowy

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Wygląd

Anna okazuje się zazwyczaj jedną z wyższych kobiet w swoim otoczeniu, mierząc prawie sążeń wzrostu ( 174 cm), a wyprostowana sylwetka niespecjalnie to ukrywa. Sage garbi się tylko pod ciężarem niesionych rzeczy lub pracując dłuższy czas w niewygodnej pozycji. Poza tymi okazjami postawy mogłyby jej pozazdrościć panienki z dobrych domów, dopiero uczone właściwego poruszania się. Nie sposób dostrzec jednak detali jej sylwetki. Proste kroje sukni konsekwentnie skrywają niebotycznie długie, szczupłe nogi oraz delikatną, ale wyraźnie kobiecą sylwetkę. Anna nie ma jednak w zwyczaju podkreślać swoich kształtów ciasno związanym fartuszkiem, jak nie raz robią inne służące. Z jej doświadczenia jest to absolutnie niewskazane i kokarda jej stroju jedynie minimalnie znaczy o wiele węższą talię. W oczy więc najbardziej rzuca się twarz dziewczyny i długa łabędzia szyja, a także odznaczające się obojczyki i szczupłe ramiona.

Jeśli sytuacja nie wymaga pośpiechu, Sage porusza się powoli i po cichu, jakby jej obecność miała być w ten sposób mniej zauważalna (co często działa). Nosi się prosto i nie zwraca większej uwagi na swój wygląd, pilnując jedynie tego, by prezentować się schludnie. Jedynym wyjątkiem od tego są jej włosy, które spina tylko wtedy, gdy pracuje jako pokojowa. Wówczas mobilizuje się do upinania koka nad karkiem lub plecenia warkocza, który następnie nosi przepięty wokół głowy na kształt wianka. Poza tym jednak, gdy nie przebywa poza okiem państwa, długie rude włosy opadają luźną kaskadą na jej plecy i ramiona, zdając się dziewczynie w ogóle w pracy nie przeszkadzać.

Anna jest bardzo ładną dziewczyną, ale surowe rysy twarzy i zachowawcza mimika sprawiają, że nie sprawia wrażenia przystępnej osoby. Jej uroda ma niezwykły potencjał, którego nigdy nie wykorzystano. Sage ma pełne usta o pięknej, naturalnie ciemnej barwie, idealnie prosty nos, gęste brwi i duże, zielone oczy o lekko uniesionych zewnętrznych kącikach, spoglądające spod długich, czarnych rzęs. Jednak to, co wszystkim rzuca się w oczy, jako pierwsze, to blizny na lewej stronie twarzy Sage. Kiedyś były szpecącymi, odznaczającymi się, czerwonymi pręgami, ale nawet teraz, będąc jedynie cienkimi białymi kreskami, wciąż stanowią punkt, do którego w końcu ucieka każde spojrzenie, odznaczając się na opalonej zazwyczaj skórze. Jedna blizna biegnie znad skroni, przez czoło i łuk brwiowy, kończąc się niemal na powiece i świadcząc o tym, jak blisko było Annie do utraty wzroku. Druga zaczyna się na skroni i opada lekkim łukiem na policzek. Dziewczyna już ich nie ukrywa i zdaje się obojętnie znosić oceniające spojrzenia.

Głos ma łagodny, dość niski, ale chociaż przyjemny dla ucha to w ten nieinwazyjny sposób, pozwalający zapomnieć o dziewczynie, gdy tylko zniknie z oczu. Nie gestykuluje zbyt wiele, przyzwyczajona do ograniczania swojego zachowania w towarzystwie państwa. Mimo lekko spracowanych dłoni, dotyk ma niezwykle delikatny. Porusza się z wyczuciem i gracją, nie potyka się i nie zahacza o nic, przemykając tam gdzie jest potrzebna i znikając bez echa, gdy tylko jej praca się skończy.

Historia

 • Najnowsze posty napisane przez: Sage
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Nie masz z kim pisać?
  Ogólne: Służąca szuka pani/pana. (Nie musi być to nowy wątek, mogę nawet do kogoś dołączyć w razie czego.) Sage jest lojalna, posłuszna i pomocna. Może być cieniem osoby, którą się zajmuje, kimś obojętnym lub n…
  3 Odpowiedzi
  26490 Odsłony
  Ostatni post 1 tydzień temu Wyświetl najnowszy post