Oglądasz profil – Owena

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Owena Aurum
Rasa:
Czarodziejka
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
100 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Delikatna, srebrno-kobaltowa aura emanująca szafirową poświatą. Wydziela charakterystyczny zapach świec i kadzidła. Charakteryzuje się rozbrzmiewającym wokół dźwiękiem trzasku płomieni, szumu płynącej wody i cichego zawodzenia wiatru; wszystko to łączy się w przyjemną dla ucha harmonię. Przyjemna ta aura jest również w dotyku - miękka, elastyczna, o nieznacznie zaostrzonych krawędziach, przede wszystkim zaś niezwykle gładka, niczym aksamit. W smaku słodka i pikantna. Dodatkowo towarzyszy jej lekkie ciepło.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Owena
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Owena

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
7 lat temu
Ostatnio aktywny:
6 lat temu
Liczba postów:
15
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Rapsodia
(Posty: 13 / 86.67% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[ Ulice Rapsodii] Kolejne kłopoty.
(Posty: 13 / 86.67% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, delikatny
Zwinność:zręczny, precyzyjny
Percepcja:słaby zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny
Prezencja:olśniewający, godny, charyzmatyczny

Umiejętności

JeździectwoBiegły
PływanieBiegły
PolowanieOpanowany
PrzetrwanieBiegły
HaftOpanowany
SzulerstwoOpanowany
WspinaczkaOpanowany
AlchemiaBiegły
KrawiectwoPodstawowy
GotowaniePodstawowy
ZielarstwoMistrz
AnatomiaBiegły
BotanikaOpanowany
EtykietaOpanowany
MatematykaOpanowany
MedycynaBiegły
GeografiaOpanowany
HistoriaOpanowany
Pismo runiczneOpanowany
Wiedza tajemnaBiegły
ŁucznictwoOpanowany
AktorstwoPodstawowy
KłamstwoOpanowany
TaniecOpanowany
Czytanie AurPodstawowy

Cechy Specjalne

SzczęścieDar
Postać ma niesamowite szczęście, które pozwala jej wyjść z najgorszych tarapatów.

Magia: Inkantacje

OgieńNowicjusz
WodaNowicjusz
PowietrzeNowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Owena  jest niespokojnym duchem, ciągle w biegu, nigdy nie potrafi usiedzieć w miejscu. Od zawsze była żywą, pełną energii kobietą, niechętną do siedzenia nad nauką. Jest uparta i zdecydowanie posiada swoje zdanie. W przeciwieństwie do swojej siostry nie okazywała wyjątkowych talentów magicznych. W czasie kiedy Row spędzała czas na nauce, ona wolała biegać, chodzić wśród lasów i łąk, ucząc się ziół i ich zastosowania. Jest humorzasta, choć przeważa u niej radość i zadowolenie. Druga strona jej humoru to złość, impulsywne zachowanie, a nawet foch z przytupem. Czuję się piękna, a do tego naturalnie posiada umiejętność łatwego podrywania, co często wykorzystuje. Z łatwością się denerwuje i irytuje, bywa wtedy chłodna i mściwa. Jednak posiada także wiele dobrych uczuć, z łatwością zakochuje się, odczuwa smutek, troskę o ojca i siostrę. 

W wielu sytuacjach pomaga ludziom i kieruje się dobrem, choć nie zawsze. Lubi rządzić.

Wygląd

Owena ma proste i rude włosy, sięgające łokcia. Bardzo o nie dba i lubi je ozdabiać. Owena dba o siebie, maluje się by podkreślić swoją urodę. Ma średni wzrost 1,75 cm, dosyć duży biust który często uwidacznia w sukniach, ładne wcięcie w tali, jest szczupła. Ma żywe szmaragdowe oczy, łagodne rysy twarzy. Jest ładna i bardzo dobrze o tym wie, lubi kiedy mężczyźni zwracają na nią uwagę. Ubiera się zawsze kobieco, jeśli musi podróżować jej strój składa się wtedy z ładnej bluzki, dopasowanego krótkiego gorsetu, szeroko szytej spódnicy do kolan  lub dopasowanych spodni oraz wysokich skórzanych butów. Na co dzień ubiera się w piękne, wydekoltowane suknie, idealnie dopasowane do jej ciała.

Historia

Owena urodziła się w Rapsodii, w północnej Alaranii. Zarówno matka, jak i ojciec byli czarodziejami. ma starszą siostrę, powszechnie uważaną za mądrzejszą. Jest bardzo związana z rodziną, kocha ich wszystkich. Swoje początkowe dzieciństwo spędziła z rodzicami ucząc się u nich. Jednak okazała się na tyle oporna, iż rodzice postanowili wysłać ją do Zamku Czarodziejek. Tam jednak również zdolności magiczne Oweny się nie pojawiły. Za to Owena nauczyła się nieco oszukiwać, kłamać i kombinować by jakoś przetrwać z roku na rok. Również po raz pierwszy się zakochała, idąc za głosem serca, przez jakiś czas związała z mężczyzną żonatym. odkrył to jeden z czarodziejów nauczających w zamku i kazano wezwać siostrę. Row sprawowała nadzór przez rok nad nią, w tym czasie siostra starała się być grzeczna. Jednak jej brak zdolności magicznych tylko pogarszał sprawę z roku na rok, często podpalała coś, wybuchały jej substancje, w końcu straciła kontrolę nad wielką kulą ognia, skutecznie podpalając jedną z sal. 
Po wyjedzie siostry, jej romanse, życie po za akademią znów nabrało rumieńców. Znikała na dni, w akademii była wtedy kiedy musiała, wymyślając przeróżne powody i historie. Tym jednak razem nauczyła się, ukrywać swoje związki i miłostki. Pewnie by tak siedziała po dziś dzień, trochę oszukując trochę się ucząc, gdyby nie zdarzenie które zmieniło jej życie. Znów nie opanowała wielkiej kuli ognia która wybuchła i spaliła sporą część cennych zwojów z biblioteki. Tak poważny wybuch spowodował zniecierpliwienie rady czarodziejów i ostateczne jej wydalenie z akademii.