Oglądasz profil – Yngwirdia
- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Yngwirdia Elis an Anarloth
Rasa:
człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
31 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Platynowo-kobaltowa aura o przeciętnej sile i szmaragdowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Towarzyszy jej woń dobrze wyprawionej skóry oraz mieszanina zapachów prosto z ulic miast i siół. W dotyku jest ostra i niezwykle gładka a w smaku kwaśna i gorzka.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Yngwirdia
Ranga:
Błądzący po drugiej stronie
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Yngwirdia

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
7 lat temu
Liczba postów:
59
(0.07% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Pałac Dziewięciu Wież
(Posty: 58 / 98.31% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[W drodze do Aquentis-tothion] Trudna podróż.
(Posty: 19 / 32.20% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:niezbyt silny, delikatny
Zwinność:bardzo zręczny, perfekcyjny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch
Umysł:bystry, błyskotliwy, silna wola
Prezencja:piękny, arytokratyczny, przekonywujący

Umiejętności

JeździectwoBiegły
TkactwoMistrz
EtykietaBiegły
HaftowanieMistrz
PrawoPodstawowy
Jako córka księcia, uczyła się prawa by w przyszłości pomóc swojemu mężu w obowiązkach.
KulturoznawstwoBiegły
Zna drobne różnice między kulturami poszczególnych marchii, oraz język i kulture sojuszników Lirien
MatematykaPodstawowy
Umie bardzo podstawowe rzeczy związane z matematyką jak dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie itp.
Targowanie sięBiegły
Postać musiała nauczyć się radzić sobie z codziennymi obowiązkami.
PolitykaBiegły
Orientuje się co aktualnie dzieje się w polityce, wie dużo o regionalnych szlachcicach i waznych osobach w kraju.
Władać broniąPodstawowy
Umie jedynie podstawowo się bronić zwykłym mieczem, jako że tę naukę musiała opanować.
Gra na instrumencieBiegły
Umie grać na małej harfie oraz lutni aby przygrywać rodzinie czy mężowi kiedy ci zechcą.
KaligrafiaBiegły
PoezjaBiegły
RecytacjaBiegły
RysunekBiegły
ŚpiewBiegły
TaniecBiegły
Zarządzanie dworemBiegły

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia: Intuicyjna

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Yngwirdia jest dosyć cichą kobietą choć nie szarą myszkę. Charakteryzuje ją niezwykła duma z tego kim jest, z jakiego rodu pochodzi i za wszelką cenę zawsze wspiera swój ród. Należy do przeciwników swojej matki, a szczególnie wpływu matki na brata. Broni niezwykle racji brata, z którym jest niezwykle mocno związana. Ma w sobie wiele elegancji i gracji. Poprzez wychowanie w pełni zgadza się na rolę matki i żony, uznając iż słowo mężczyzny ma spore znaczenie. Jednocześnie jednak  nie da sobie w kasze dmuchać. Umie zawalczyć o swoje, choć czyni to z dużym spokojem i cierpliwością.

Wygląd

Yngwirdia ma jasne długie falowane włosy, opadające na ramiona i plecy.  Bardzo często włosy ma upięte w ładny i gustowny sposób. Z twarzy wygląda na mniej lat niż ma, jedynie w ciemno - fiołkowych oczach odbija się mądrość lat. Postawę ma iście arystokratyczną i dumną. Ubiera się w ciemne kolory, szczególnie zielenie, zdobione bogatymi haftami które sama zrobiła. Bardzo lubi, suknie z długimi rękawami. Na oficjalne wyjścia zakłada srebrny diadem, znajdujący się na czole. W jej oczach często czai się smutek, jak również prawie nigdzie się nie uśmiecha.

Historia

Jest drugą, starszą córką Księcia Lavro an Anarloth, siostra Ellestilla. Urodzona w Rouhanie, gdzie spędziła prawie całe swoje dzieciństwo i życie dotychczas. Do wieku 15 lat opiekowała się swoją młodszą siostrą, w wieku 17 lat została wydana za starego wojownika. Ich małżeństwo nie trwało zbyt długo, mężczyzna został poważnie raniony na turnieju w Elshart ( stolica marchii Rouchan ) i zmarł nie długo potem. W wieku 19 lat znów została wydana tym razem za bardzo młodego syna księcia sąsiedniej marchii. Wszyscy mieli nadzieje iż tym razem z ich związku urodzi się potomek, mogący rządzić dwoma marchiami. Niestety młody mężczyzna prawie całe 3 letnie małżeństwo spędził ukochanej którą nie była Yngwirdia. Nigdy nie spędził z nią nocy. Wreszcie po 3 latach kiedy jego ukochana została wyszła za mąż za znacznie bogatszego syna arystokraty, mężczyzna w rozpaczy zabił się. Yngwirdia znów wróciła na dwór ojca, dziedzicząc majątek po jednym mężu , oraz drugim. Na dworze ojca spędziła 2 szczęśliwe lata, jako że zakochała się, jak się zdawało ze wzajemnością w synu bogatego szlachcica. Zaszła w ciąże i z niepokojem powiadomiła o tym mężczyznę. Ten zaś zniknął nagle z dnia na dzień. Dopiero kiedy nie dało ukryć się już ciąży dowiedziała się, iż mężczyzna powrócił do swojej żony. Tego samego dnia poroniła , wydając na świat zbyt wcześnie martwego syna. Po raz ostatni wyszła za mąż w wieku 25 lat, już wtedy sądzono iż nie jest wstanie mieć dziecka. 
Przez kolejne 3 lata, jej nowy mąż pochodzący z bardzo lubianego rodu wojowników, nie udało mu się spłodzić z nią syna. Wreszcie jej mąż wyruszył na wyprawę w góry północne i już pod koniec lata doszła ją wieść iż jej mąż zginął w czasie jednak z bitw. Kobieta załamała się, uznając iż ciąży nad nią klątwa, przez kolejny czas lata mijały jej w spokoju w dworze Elshart lub grodzie Elgardas będącym siedzibą jej brata. W końcu jej brat postanowił ściągnąć ją do Astron - oris by zapomniała o smutkach i służyła na dworze nowej arcyksiężnej .