Oglądasz profil – Aaliya

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Aaliya "Ala"
Rasa:
Pokusa
Płeć:
Kobieta
Wiek:
322 lat
Wygląda na:
32 lat
Profesje:
Włóczęga, Kurtyzana, Złodziej
Majątek:
Dostatni
Sława:
Rozpoznawalny

Aura

Srebrna, silna, acz matowiejąca aura, roztaczająca bursztynową poświatę. Wydziela nieprzyjemny zapach siarki i smoły, a także palonych włosów. Jest to wręcz przytłaczający smród. Wokół niej słychać zmysłowy, doprowadzający do uczucia podniecenia szept, dla którego tłem jest spokojna, głęboka melodia i niepokojące, nieznane głosy. Nie brak również jęków torturowanych istot. Przebywając w pobliżu tej aury doznasz uczucia zagrożenia i oświecenia, jakbyś odkrył coś nowego. W dotyku jest giętka, lepka, o niezwykle ostrych krawędziach i gładkiej powierzchni, w smaku natomiast zarówno słodko-pikantna, jak i słona.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Aaliya
Wiek:
29
Grupy:
Płeć gracza:
Kobieta

Skontaktuj się z Aaliya

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
10
Rejestracja:
10 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 godziny temu
Liczba postów:
148
(0.16% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.04)
Najaktywniejszy na forum:
Archiwum Alarańskie
(Posty: 19 / 12.84% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Nocna batalia, czyli "Jak dałem się w to wplątać ?!"
(Posty: 15 / 10.14% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

Ludzka postać
Diabelska postać

Jesteśmy ponurymi dziećmi nocy
Zwą nas w podziemiu boginiami zemsty

Ajschylos: ,,Eumenidy''

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, wyostrzony zmysł magiczny
Umysł:bystry, ineligentny, b. silna wola
Prezencja:piękny, nieokrzesany, charyzmatyczny

Umiejętności

PrzetrwanieMistrz
DemonologiaMistrz
Ars AmandiEkspert
AktorstwoBiegły
GotowanieBiegły
Czytanie i pisanieBiegły
Mowa WspólnaZaawansowany
JeździectwoOpanowany
Skradanie sięOpanowany
KrawiectwoOpanowany
TkactwoOpanowany
HandelOpanowany
NekromancjaOpanowany
Wiedza o duchachOpanowany
ŁucznictwoOpanowany
UnikiOpanowany
Władanie bronią białą [sztylet]Opanowany
Odnajdowanie źródeł portaliOpanowany
AmaniPodstawowy

Cechy Specjalne

Oczy BazyliszkaFenomen
Moc działa tylko, kiedy mamy do czynienia z kimś o przeciętnej lub słabej sile woli. Dominuje nad przeciwnikiem. Aaliya nie tylko dowie się o czym myślisz i co chcesz powiedzieć, ale również pozna Twoje słabości, które na pewno wykorzysta, by osiągnąć swój cel.
RegeneracjaDar
Rany szybciej się goją. Pomocne jest to zwłaszcza, gdy postać ucierpi w walce bądź podczas podróży zastanie ją śnieg lub deszcz. Nawet przebite strzałą ramię nie będzie krwawić tak zapamiętale jak gdy dotyczy to śmiertelnika z przeciętną odpornością.
Pobudzenie seksualne i uwodzenieZaleta
Ponieważ Aaliya jest Pokusą z krwi i kości, dość często czuje potrzebę chędożenia. Sprawy związane z seksualnością stanowią chyba nadrzędną wartość w jej życiu.
Mroczna PannaZaleta
Dotyczy istot o przeciętnej i słabej sile woli. Ta pokusa z pewnością wyczuje wszelkie oznaki dobra czy szlachetności, a kiedy zacznie jej na Tobie zależeć, zrobi wszystko, byś upadł skąpany w grzechu. Wniosek jest prosty: dobro w zło przemienia, namawiając do złych uczynków towarzysza, mącąc mu w głowie i podpowiadając niecne zamiary. Skłóca stworzenia ze sobą, opowiada się za nieporządkiem i chaosem.Reaguje alergicznie na Niebian. Nie znosi tej rasy, nie znosi dobra i szlachetności. Jesteś dobrą istotą, chcesz naprawiać świat?
PrzemianaZaleta
Zmienia się w człowieka, kiedy tylko zapragnie i przebywa na ziemi.

Magia: Intuicyjna

EmocjiMistrz
Magia wpływa na czyjeś emocje i sny. Jako pełnej krwi pokusa, może wywołać u kogoś stan zadurzenia swoją osobą. Jest w stanie zesłać komuś koszmary, ale też uspokoić zwierzę.
UmysłuAdept
Magia dominacji nad innymi, kontrola umysłu. Dzięki niej, jest w stanie widzieć daleką przyszłość i miejsca jej nieznane, ale też ogłupić daną osobę lub zmienić jej tok rozumowania. Widzi czyjeś marzenia oraz idee.
DemonówAdept
Magia kontaktowania się z demonami, wkraczania do otchłani, przyzywania istot niepochodzących z tego świata. Piekielna może zesłać na kogoś demona bądź wypędzić go z czyjegoś ciała.
ZłaUczeń
Dzięki tej magii pokusa może wykonać drobne zaklęcia, takie jak spowodowanie bólu głowy czy innej części ciała, lecz nie jest w stanie bezpośrednio zabić (może tylko przyczynić się do unicestwienia).

Przedmioty Magiczne

Kamień szlachetnyTajemny
Oddziałuje na czyjeś emocje i umysł.

Charakter

O osobowości Aaliyii można powiedzieć tak: mimo swojej natury, potrafi się zaprzyjaźniać z innymi, wzbudza zaufanie i może stać się czyimś powiernikiem na stałe. Ale trzeba mieć na uwadze, że nie znosi sprzeciwu, ani sytuacji, w których ktoś usiłuje jej powiedzieć, że się myli. Nie lubi, gdy ktoś próbuje nad nią dominować - to w końcu jej bajka! Jednakże na dłuższą metę nie nadaje się na przyjaciółkę czy partnerkę, nie mówiąc o poważniejszych rolach jak żona czy matka (a jest to niemożliwe ze względu na bezpłodność, ale nawet w przypadku przysposobienia dziecka, nie można liczyć na jej odpowiedzialność). Typ lekkoducha i marzyciela, a zarazem nikczemna i donośna. Lubi robić wokół siebie szum, szukać poklasku wokół siebie. Zadowala się komplementami oraz podziwem, przepada zaskakiwać towarzyszy oraz wzbudzać w nich respekt. Szybka w działaniu i myśleniu, najpierw robi, potem myśli. Nie zna takich zjawisk, co współczucie, empatia, litość, za to za pan brat jest z namiętnością, podnieceniem i zapalczywością. Jej najczęstszym nastrojem jest gniew, nie potrafi usiedzieć na czterech literach, to kobieta aktywna, aniżeli bierna. Bywa zazdrosna, kiedy spotyka się z równie piękną istotą, co ona, ale nie można zapomnieć, że bliżej Aaliyii do bestii, niż do kobiety. Żyje dzięki dominacji nad mężczyznami, ale nie odmówiłaby też kobiecie, gdyby się jej spodobała. Pokusa jest pyszna i próżna, można powiedzieć, że daleko jej do typu intelektualistki. Skupia się głównie na walorach zewnętrznych, zaś na pierwszym miejscu stawia wygląd kochanka. Nie liczy się dla niej, że jest mądry czy bogaty, gdyż atrakcyjność to coś, na co zwraca uwagę. To powoduje, że mamy do czynienia z powierzchowną diablicą, nie spędzającą czasu na mędrkowaniu i poszerzaniu wiedzy. Jej celem życiowym jest uwodzenie.
Twarda i nieprzejednana, kiedy się na kimś uprze, nie zmieni zdania. Podobno tylko krowa nie zmienia poglądów, ale to w ogóle nie dotyczy Aaliyii. Nie polubi Cię, jeśli jesteś skromną osobą i nie skupiasz się na materialnej stronie życia. Egzystencja Pokusy sprowadza się do samych przyjemności i uciech. Kiedy coś wydaje się trudne, ucieka i nie skupia się na tym, bo rzadko coś jest dla niej warte zachodu. Posiada w sobie pewne dawki romantyzmu i nadziei, że spotka kogoś wartościowego. Ale z takim charakterem nieuznającym krytyki to marzenie ściętej głowy.

Wygląd

Aaliya w naturalnej postaci jest dość wysoka, osiąga 178 cm wraz z rogami koloru czarnego i krótkim ogonem. Jest on jednak na tyle długi, że niekiedy sięga ziemi, w zależności od tego, czy postać siedzi, czy stoi. Rogi są twarde i wzbudzają postrach na granicy ze zdumieniem. Ogon również jest czarny. Inaczej jest z oczami - ich kolor jest niezidentyfikowany. Niekiedy wydają się być niebieskie, a innym razem, piwne, to wszystko zależy od nastroju. Najczęściej przybierają barwę jasną, wręcz białą w taki sposób, że niemal nie widać źrenic. Twarz Aaliyii jest dość szczególna, jako że jest Piekielną, skóra zawiera pewne chropowatości, zwłaszcza na czole i policzkach. Gdy ją dotkniesz, możesz mieć wrażenie jakbyś dotykał papieru ściernego. Nos jest delikatny i gładki, tak samo usta są raczej przyjemne w dotyku, ale gdy niewłaściwie się do niej zbliżysz, mogą kłuć i wysyłać prądy. Niskie czoło i długi nos, zaś skóra koloru jasnego brązu, czyli taka mieszanka mleka z kawą. Gdyby nie rogi, ogon i chropowata skóra, powiedzielibyśmy, że jest to bardzo piękna kobieta. Coś jednak nie pozwala tak powiedzieć, mimo że jej wygląd jest dość atrakcyjny, zarazem wzbudza nieuzasadniony lęk. A właściwie... może uzasadniony? Nie wiadomo do końca co potrafi diablica, wiadomo tylko, że para się gnębieniem śmiertelników i sprowadzaniu ich do swojego nikczemnego poziomu. Lepiej na nią uważać i nie wpatrywać się w jej oblicze. Interesującą kwestią są jej włosy przybierające kolor miedziano-brązowy. W słońcu lśnią jak złoto, wprowadzając towarzysza w zdumienie i zauroczenie. A bardzo łatwo jest się nią zauroczyć, nawet kiedy nie jest w Twoim typie. Całe ciało pozostaje w jasnobrązowym odcieniu: ramiona przeciętnej szerokości, szyja długa i pięknie prezentuje się w sukniach. Piersi całkiem ciekawych rozmiarów, powiedzielibyśmy: duże, ale to byłaby obelga sprowadzać Pokusę do rozmiarów piersi. Pewne jest jedno: jeśli Twoje dłonie są konkretnych rozmiarów, łatwo biust Aaliyii zatopi się w nich. Biodra szerokie, a figura w kształcie klepsydry, czyli wąska talia i słusznej wielkości biodra kuszące swoją kobiecością. Długie nogi przyozdobione zazwyczaj w buty na obcasach lub - kiedy znajduje się w Piekle - bose. Co do jej wagi, przedstawia się różnie, to zależy, ile akurat prowiantu zje. A prawdę powiedziawszy, nie potrafi odmawiać sobie jedzenia. Waży więc 68 kilogramów, jest to prawidłowa waga, ale raczej w stronę pulchności, aniżeli szczupłości. Sama nie narzeka na swoją sylwetkę uważając ją za ultrakobiecą i niesamowicie seksowną.

Historia

PRZESZŁOŚĆ:
Zrodziła się tradycyjnie, czyli, tak jak większość pokus, z Matki Rozpusty. W Piekle zajmuje jego dno, jako że niezbyt się w nim liczy, jej siedzibą jest Piąty Cygiel- Katedra Rozpusty. W wyniku nauk Czarnego Pana nauczyła się przenikać do ludzkich umysłów- stąd umiejętność czytania w myślach. Potrafi również manipulować ludzkimi emocjami i pragnieniami, zaś jako śmiertelnik musiała nauczyć się wielu rzeczy, które warunkują przetrwanie w tym niebezpiecznym świecie. Swą misję wykonuje sumiennie - za wierną służbę otrzymała kamień szlachetny, który pozwala na kontrolowanie ludzkich uczuć. Odbywa się to nawet wtedy, gdy potencjalna ofiara tego nie chce, więc jest to potężna moc. Pokusa nie rozstaje się nawet na krok ze swoją tajną bronią, nosi kamień szlachetny zawsze przy sobie. Znajduje się na jej szyi i ma pełnić funkcję ozdoby.
Aaliya była wychowanką poczciwej Kozet i jej męża Gerarda. Spotkała parę, przechadzając się po lesie. Rozmowa nawiązała się swobodnie, państwo Ure zaprosiło pokusę na kieliszek wina. Została z nimi na dłużej i to właśnie pod ich opieką nauczyła się jeździć konno, gotować, tkać, czytać i pisać. Kiedy dowiedziała się, że pani Kozet spodziewa się dziecka, postanowiła opuścić ich zacne domostwo, nie chcąc być dla nich ciężarem. Umiejętności, jakie pozyskała były bardzo dlań potrzebne, przedtem bowiem musiała każdą sowicie zarobioną monetę wydawać na jedzenie w karczmach. Ale kiedy nauczyła się gotować, poczęła oszczędzać pieniądze. Tkanie też odciążyło jej finanse, nie musiała kupować nowych ubrań czy składać zamówień u znajomych krawców- sama się tym zajmowała, co było praktyczniejsze. W kwestii jeździectwa, sprawa jest oczywista- nie będzie wiecznie prosić kogoś o podwiezienie czy to bryczką, czy innym wehikułem. Mimo że konia jeszcze nie nabyła, ma to w planach, lecz musi zarobić stosowną kwotę ruenów na taki wydatek. Nie chce byle szkapy.

NAJNOWSZE WYDARZENIA:
Aaliya pewnego razu poznała Rotohusa, upadłego anioła, w którym, można powiedzieć, zakochała się od pierwszego wejrzenia. Za pomocą podróży astralnej pokazała mu miejsce, w którym mieszka na co dzień. Zapoznała go z jej przyjaciółką- Weną. Trzeba tu powiedzieć, że pokusa uznała, iż upadły jest z pewnością zmęczony po długotrwałej i mozolnej walce z nieumarłymi. Zostawiła go całkiem samego w swojej komnacie. Gdy wróciła, w drzwiach zastała zakapturzoną postać. Cisnęła w nią moc tak potężną, iż sama piekielna straciła swoją. Obudziła się przy zamku, gdzie była po raz pierwszy. Nie wiadomo, w jaki sposób się tam została, ale musiała zdać się na siebie. W ręku ściskała bursztynowy wisiorek. Nie miała pojęcia, w jaki sposób weszła w jego posiadanie, lecz można się domyśleć, że stało się tak w wyniku starcia z osobliwym jegomościem. Dzięki umiejętności przetrwania, poradziła sobie w miarę dobrze, zaś świadczyć o tym, może fakt, że przeżyła. Aczkolwiek miała sporo szczęścia.
Poznała urocze małżeństwo prowadzące przytułek dla bezdomnych oraz poszkodowanych, rannych kobiet. Przebywała u nich aż dwa miesiące. Musiała ich opuścić z uwagi na to, że było im tam wszystkim za tłoczno. Postanowiła działać na własną rękę. Na swój nocleg wybrała... lochy. Tam przynajmniej było trochę cieplej, niż na dworze. Przebywanie w tym miejscu odbiło jej się czkawką. Okazało się, że dzieli je z największymi zbrodniarzami- mordercami, gwałcicielami i złodziejami. Jej towarzysze nie byli dla niej subtelni- budząc się z poobijanymi żebrami i sporą ilością siniaków, zrozumiała, że musi się wynosić z tego miejsca. Była zmuszona kupić od handlarza mały sztylet, w ten sposób nauczyła się podstawowego władania ową bronią. Nie chciała zginąć z rąk tych zbirów i musiała być przygotowana na każdą ewentualność.

Cuchnąca i ranna szła spokojnie ruinami Nemerii... Natknęła się na dwie kobiety, Kelly i Vivien. Okazało się, że były świadkami próby gwałtu na przypadkowo spotkanej dziewczynie. Aaliya stwierdziła, że powinna swoje nowe znajome poinformować o istnieniu przytułku państwa Tugorów...
Kolejne wydarzenia niosą za sobą intensywną znajomość z czarodziejką Cassadią. Kobieta przygarnęła ją pod swój dach, zainteresowana wisiorkiem spoczywającym na jej szyi. Pomogła Aaliyii dowiedzieć się, jaka moc się za nim kryje, jako że pomógł pokusie, kiedy była w poważnych tarapatach. A było to związane z chłopcem, który znalazł się obok posiadłości Cassadii. Piekielna zbliżyła się do niego, z jego oczu płynęła krew. Zaatakował ją, dusząc. To dzięki wisiorkowi nic jej się nie stało, chłopiec padł na ziemię i dostał konwulsji. Okazało się, że należał kiedyś do czarnoksiężnika z piekielnymi korzeniami. Niestety, młodzieniec zakochał się na zabój w anielicy, toteż postanowił zdradzić wszystkie sekrety Czarnego Pana archaniołowi. Ucierpiał na tym straszliwie, jako że został wyrzucony z Piekła, bowiem Książę Ciemności nigdy nie daje drugich szans. Tułał się po świecie bez celu, aż zrozumiał, że jest posiadaczem potężnej mocy. Pewnego razu stworzył bursztynowy wisiorek i kiedy doszło do niego, że ma potężną moc, uniósł się pychą. Stanął w walce z Czarnym Panem, lecz niestety przegrał i zginął.
 • Najnowsze posty napisane przez: Aaliya
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • [Cieniste Bory] Próby Wiary
  W głowie pokusy po zjedzeniu owoców pojawiły się niezbyt przychylne całej ludzkości myśli. Wiedziała, że musi jakoś sobie z nimi poradzić tak, aby móc zacząć działać. Jej impulsywność powodowała, że nie była w …
  19 Odpowiedzi
  1223 Odsłony
  Ostatni post 1 miesiąc temu Wyświetl najnowszy post