Oglądasz profil – Irvin

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Irvin
Rasa:
Anioł Światła
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
412 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Srebrna aura o dużej sile i obsydianowej poświacie. Wokół niej słychać harmonijną i wesołą melodię, zawodzenie duchów, upiorów oraz szybsze bicie pulsu. Roztacza wokół siebie przyjemny zapach lilii. W dotyku jest ostra i gładka a w smaku łagodnie słona.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Irvin
Grupy:

Skontaktuj się z Irvin

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
9
Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
1 tydzień temu
Liczba postów:
7
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Danae
(Posty: 4 / 57.14% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Okolice Danae] Las.
(Posty: 4 / 57.14% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, delikatny
Zwinność:szybki
Percepcja:przytępiony smak, czuły zmysł magiczny
Umysł:pojętny, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:piękny, godny, przekonywujący

Umiejętności

Odnajdywanie portali, źródeł magiiBiegły
Czytanie AurOpanowany
Wiedza o duchachBiegły
NiebianologiaBiegły
PiekielnologiaOpanowany
DemonologiaOpanowany
Walka buzdyganemMistrz

Cechy Specjalne

Karcenie Nieposłusznego DuchaDar
Irvin został pobłogosławiony przez Najwyższego możliwością karania nieposłusznych aniołów. Pozwala mu to na wywoływanie u nich duchowego bólu, unieruchamianiu w miejscu czy też nakładaniu nakazów. Przykładowo, można on dzięki tej zdolności stworzyć na skórze anioła niezmywalny znak, który będzie powodował ból za każdym razem, gdy ten postąpi przeciw nakazowi.
Manifestowanie Pancerza i BroniZaleta
Irvin opanował zdolność fizycznego manifestowania swojej broni, co oprócz zadawania nią obrażeń duchowych pozwala mu również na fizyczne atakowanie przeciwnika.
Widzenie GrzechówDar
Irvin spoglądając na kogoś, potrafi dostrzec ciążące na nim winy i grzechy. Moc ta działa jedynie w stosunku do ludzi, aniołów i piekielnych, oraz osób, które wyznają wiarę w Najwyższego. W stosunku do osób innych niż wymienione Irvin potrafi jedynie określić czy istota ta jest raczej dobra, czy też zła.

Magia: Intuicyjna

PorządkuAdept
DuchaMistrz
ŻyciaNowicjusz
DobraNowicjusz

Przedmioty Magiczne

Duchowa ZbrojaZaklęty
Utkana z duchowej materii zbroja, bardziej chroni przed magicznymi mocami niż fizycznymi atakami. Pancerz jest niematerialny i otacza Irvina ochronną sferą. Anioł jednakże przez dekadę ciężkiej nauki nabył zdolność jego fizycznej manifestacji — czy to w postaci długiej powłóczystej szaty, czy też metalowego pancerza, który chroni w pewnym stopniu przed ciosami.
Duchowy BuzdyganZaklęty
Duchowy buzdygan potrafi bezpośrednio ranić dusze istot i wywoływać w nich nieznośny ból. W duchowej postaci broń ignoruje wszelkie fizyczne przeszkody (choć magiczne pancerze nie są jedynie fizyczne) i bezpośrednio rani ducha. Jednakże Irvin opanował zdolność manifestowania tej broni w materialnej postaci, co pozwala odbijać i blokować nią fizyczne ataki. Wszakże zwieńczenie buławy zwykle pozostaje półmaterialne, co wciąż pozwala jej na przenikanie pancerza.

Charakter

Irvin w pierwszej kolejności przede wszystkim jest posłuszny Najwyższemu i misji wypełniania jego woli. Jego własne ambicje i plany zajmują w jego miejscu drugie miejsce. Szczerze powiedziawszy, nie ma na nie zbyt wiele miejsca, ponieważ lwią część zajmuje mu wypełnianie jego misji oraz doskonalenie się we własnej sztuce. Anioł jest opanowany i stara się nie kierować własnymi emocjami, co zwykle mu się udaje.


Irvin podróżuje zwykle odziany w swoją Duchową Zbroję przybraną na kształt białych szat. U boku — za czarną szarfą — przywieszony ma swój buzdygan, który wydaje się wykonany ze srebra.

Wygląd

Irvin z wyglądu jest pięknym młodzieńcem o muskularnym ciele i dwóch parach białych, wielkich skrzydeł, z których kolorem kontrastują długie, czarne włosy. Posiada hipnotycznie piękne, szafirowe oczy. Piękne i czarujące dla tych, którzy żyją dobrze, oraz karcące i lodowato zimne dla tych, którzy dopuścili się w życiu niegodziwości i teraz uginają się pod ich spojrzeniem. Dłonie Irvina, choć przywykłe do używania buzdyganu, pozostają delikatne.

Historia

Początkowe lata życia Irvina nie różniły się zbytnio od tych, które były udziałem innych Aniołów Światła. Historia, jakich wiele, zaczęła nabierać własnych barw dopiero pod koniec drugiego wieku życia anioła. Większość aniołów wykazuje się zdolnościami magicznymi w kierunku magii życia, dobra czy też harmonii. Irvin, choć opanował pewne podstawy w tych kierunkach — w magii harmonii osiągnął nawet pewne zadowalające opanowanie — to jednak jego prawdziwym powołaniem był świat ducha.

W ciągu kolejnego wieku, anioł doszedł do mistrzostwa w manipulowaniu światem ducha i kontaktowaniu się z tego typu istotami. Jednocześnie w niebiańskich kuźniach wykuto dla niego duchowy pancerz i buzdygan, utkany z nieuchwytnej materii eteru, które miały pomóc mu w jego nowej misji. Irvin wkrótce bowiem dołączył do legionu aniołów, przemierzającego Alaranię i inne plany, w poszukiwaniu nieposłusznych i złych dusz, w celu sprowadzenia ich na właściwą drogę... lub unicestwieniu. Niekiedy zostaje również strażnikiem młodych aniołów i pomaga im w sytuacjach, które tego wymagają.
 • Najnowsze posty napisane przez: Irvin
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: [Na północ od Leonii] Niechciany anioł.
  Irvin czekał długą chwilę, aż anielica coś powie, wyglądało jednak na to, iż chyba nie doczeka się tego. Nerwowo poruszył palcami. Chodź miał już kilkaset lat za sobą, to rozwiązywanie tego typu sytuacji wciąż …
  4 Odpowiedzi
  3139 Odsłony
  Ostatni post 8 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: [Na północ od Leonii] Niechciany anioł.
  Od czasu gdy Aruviel odrzuciła jego pomoc, Irvin obserwował ją z oddali co nie należało do łatwych zadań gdyż łatwo rzucał się w oczy. Parę razy udało mu się nawet jej pośrednio pomóc, chodź anielica o tym nie …
  4 Odpowiedzi
  3139 Odsłony
  Ostatni post 8 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Re: [Okolice Danae] Las.
  - Nie możesz wrócić do swojego ciała - powiedział spokojnie Irvin. - Twoje ciało umarło. Gdyby nie interwencja Najwyższego, byłabyś martwa a Twa dusza... najpewniej błąkała by się teraz gdzieś po zaświatach. Uw…
  178 Odpowiedzi
  41426 Odsłony
  Ostatni post 9 lat temu Wyświetl najnowszy post