Archiwum AlarańskieAnkieta: Mistrz Gry.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.

Czy chcesz aby na forum powstało stanowisko MG? I czy był/byłabyś w stanie się tego podjąć?

Tak, chcę MG i jestem wstanie nim zostać.
10
36%
Tak, chcę MG, ale z pewnością nim nie zostanę.
2
7%
Nie, MG nie jest mi do niczego potrzebny, ale mógł/mogłabym nim zostać.
4
14%
Nie, MG nie jest mi potrzebny.
10
36%
Jest mi to obojętne.
2
7%
 
Liczba głosów: 28

Awatar użytkownika
Aurill
Zsyłający Sny
Posty: 309
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aurill »

Hm ... Rolę Pani Losu odgrywają moderatorzy i administracja ... i uwierzcie oni są chętni do odgrywania tej roli ... przynajmniej ja jestem ... tyle że bardzo trudno rozpoznać czy ktoś sobie życzy interwencji czy też nie ... Dlatego czekamy na zgłoszenia od samych graczy.
A takich jest rzadko.
Co do przekazania konta Pani Losu ... nie za bardzo mi się to szczerze uśmiecha ... aktualnie jej kontem zajmuję się ja ... i jeśli wkraczam w czyjąś przygodę mam już plan i przygotowałam już sobie w głowie jakiś wątek ... Nie zdradzam go jednak graczom ... I teraz podstawmy sytuację, że rolę Pani Losu odgrywają jeszcze inne chętne osoby ...
Postać ta jest w wielu miejscach na raz i właściwie nie wiadomo kto ma się czym zająć ... wchodzenie w czyjeś plany nie jest fair ...
Powstaje zamęt i właściwie nie wiadomo znów co i gdzie Pani Losu wykonuje swoją działalność ...

Ja to widzę tak ... jeśli ktoś chce ożywić swoją przygodę a nie ma na to pomysłu niech wyśle PW do Pani losu z miejscem w którym sie znajduje i z kim się tam znajduje i wtedy się tym zajmę ...
[url=http://img65.imageshack.us/img65/2990/h1tc8.jpg]Euri[/url]
Awatar użytkownika
Therent
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 109
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Pól-elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Therent »

No to ja od razu mówię, że pragnę ingerencji Pani Losu zawsze, a na czym ona miałaby polegać nie powiem, ponieważ, gdybym miał pomysł sam, to sam bym go wprowadził i nie potrzebował pomocy Pani Losu do tego.
(Jak dla mnie w takim przypadku Pani Losu to nic innego jak MG, i raczej trudno by było jednej osobie obskoczyc i pomagać w kilkunastu wątkach na raz, no ale... )
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Odbiegając nieco od Ankiety, w każdym wątku w którym pisze ja nie jest potrzebna Pani Losu, cokolwiek by się nie działo, ja moją postacią zawsze ciągnę wątek. Alleluja.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Angie
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 104
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Angie »

Ja także jestem za tym, aby na forum był Mistrz Gry. Nie zakładałby on wtedy KP, pisał w tematach, gdzie będzie miał pomysł na urozmaicenie rozgrywki.
Jestem w stanie się tego podjąć. Kocham być potrzebna. :) Mam doświadczenie w byciu "Gm-em". Prowadziłam już wiele sesji.
Dodałam głos do ankiety. Czekam na odpowiedź Szanownej Administracji xD.
"(...) Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my, jest się takim jak miejsce, w którym się jest."
Awatar użytkownika
Miriamele
Szukający Snów
Posty: 157
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Miriamele »

Uważam, że MG nie jest potrzebny. Właśnie dlatego (między innymi, oczywiście ;)) tak bardzo mi się tu podoba. Gracze mają dowolność, mogą wpływać na świat, puścić wodze fantazji, nie powstrzymywani przez MG. Jednak, gdyby powstała taka opcja, mogłabym zostać MG.
Awatar użytkownika
Casper
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek -kapłan
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Casper »

Ja będę po stronie tej chyba, w obecnym czasie, mniej licznej grupy, która jest za stworzeniem stanowiska MG, może dlatego, że mam zbyt nieufne poglądy względem graczom, a może wolę trochę więcej realistycznego spojrzenia na świat naszych bohaterów, albo po prostu zbyt dużo przebyłem już typowych sesji, gdzie MG jest tylko trochę mniej ważny od samych graczy bo bez niego nie ma kreowanego świata.
Dlaczego jestem za MG?
Aby nie było w mojej wypowiedzi zbędnego chaosu, albo przymusu czytania całej rozprawy zrobię to od myślników w skróconej formie.
- Bo który z graczy w pełni zagrozi swojemu życiu, a czy to nie element realistycznego świata?
- Bo widziałem misje polegające na podróży po artefakty, które mimo wszystko nadzwyczaj łatwo przebiegały, a czy te magiczne przedmioty nie były niezwykle trudne do zdobycia, nawet jeśli były tylko drobnymi przedmiotami?
- Bo da to większe pole do popisu graczowi w innym aspekcie gry. Zamiast zajmować się byciem MG za razem, może skupić się na zachowaniu własnej postaci
- Bo nie każdy ma dar do prowadzenia postaciami, a wtedy Pani Losu musiała być na każde jego zawołanie
- Bo Pani Losu w przypadku pozostania na swoim stanowisku będzie miała większy zapiernicz, za przeproszeniem, niż jej się wydaje.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości