Profil użytkownika Nihil

Avatar użytkownika
[Ta karta nie została jeszcze zaakceptowana]

Ogólne

Potęga:
Imię: Nihilus
Rasa: Palladyn
Wiek: 333


AuraWygląd

W swej anielskiej postaci jest nie tylko co olśniewający ale i postawny. Mierzący niecałe dziewięć stóp Nihilus jest prawdziwym rosłym wojem, opancerzonym od stóp go głów i okryty pięknym białym materiałem. Mimo lekkiego poruszania się, jest bardzo ciężki, jego zbroja, skrzydła, ekwipunek jak i on sam ważą razem pół tony.
Za jego plecami lewituje ogromny okrąg, aureola, która emanuje złocistą aurą rozświetlającą mrok, a wprawione ucho, może usłyszeć bijącą od niej delikatną, kojącą, anielską pieśń.

Prawie nigdy nie dematerializuje swojego pancerza, jest dumny z swego pochodzenia i rzadko ukrywa się pod postacią zwykłego człowieka, który wygląda dość zwyczajnie. Jawi się jako starszy mężczyzna o ciemnych włosach, piwnych oczach, widocznych zmarszczkach i o średniej budowie ciała. Wzrostem jest także przeciętny, metr osiemdziesiąt pozwala mu się nie wychylać z tłumu zbytnio. Z ubioru zakłada na siebie co mu wpadnie w ręce. W postaci ludzkiej nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu, a jedynie co pozostaje po jego anielskiej postaci to donośny głos, który z jest dominujący dla słuchacza.


Charakter

Nihilus jest uparty i zdeterminowany. Nie lubi słuchać niczyich rad, od momentu uzyskania wysokiej pozycji w hierarchii aniołów.
Wykazywał inny sposób postępowania, który odbiegał od norm. Zwracał uwagę na sprawy przyziemne i dość detaliczne, które nie wywierały wrażenia na jemu podobnych. Nie przeszkodziło mu to jednak w awansowaniu i uzyskaniu większego posłuchu. Gdy jego czyny zaśpiewały do uszu archaniołów, jego sukcesy, mimo że zgodne z doktrynami niebios, zostały poddane wątpliwościom. Ta nieufność zdystansowała Nihilusa do wyższych jemu rangą.

Nihilus należy do prawych, sprawiedliwych i służy każdemu pomocą, lecz jest brutalny w swych działaniach. Nihilus to typ ekstremisty w świetle boskich praw niebiańskich i w służbie Panu.
Drażni go ignorancja i wszelkie nieuzasadnione przejawy bezczelności wobec jego osoby i sił anielskich.
W swoim wieku przestał chcieć widzieć odcienie szarości, teraz świat jest dla niego w czerni i bieli.
Nie przywiązuje się do nikogo. Jest typem samotnika i wszelkie towarzystwo traktuje jako krótkotrwałą znajomość. Uważa, że duża różnorodność zdań w jego towarzystwie może prowadzić do niepotrzebnych i zajmujących mu czas konfliktów.

Atrybuty

Krzepa:Stalowe mięśnie, Wytrwały, Wytrzymały,
Zwinność:Niezbyt zręczny, Szybki, Niedokładny,
Percepcja:Słaby zm.mag.,
Umysł:Silna wola,
Prezencja:Olśniewający, Godny, Władczy,

Cechy specjalne

Pokutny Dotyk [M]Nihilus chwytając człowieka widzi wszystkie dokonane przez niego złe uczynki, a później przekształcić każdy zadany ból przez niego ból przeciwko niemu. Im więcej leży na sumieniu tym gorsze efekty. Od cierpienia psychicznego po fizyczny. Taki zabieg może doprowadzić osobę trzymaną przez Nihilusa do stanu ciężkiej depresji, agonalnego bólu po stany katatonii, czy nawet śmierci. Jest to śmiertelna zdolność przeciwko istotom plugawym, piekielnym i demonicznym.
Spowiedź [Z]Nihilus dotykając innej człowieka potrafi dostrzec ostatnie spędzone przez niego trzy dni oraz odczytać jego myśli. Jest to idealny sposób prowadzenia przesłuchań przez Palladyna.
Cechy Palladynów [D]

Umiejętności

Przetrwanie [P]
Czytanie Aur [O]
Anatomia [P]
Bestiologia [P]
Niebianologia [W]
Piekielnologia [P]
Demonologia [P]
Wiedza tajemna [O]
Walka Mieczem [W]
Uniki [W]

Magia

        Sposób rzucania zaklęć: Źródło
Dobra [A]
Przestrzeni [A]

Magiczne przedmioty

Archont [ART]Ogromna aureola lewitująca za plecami Nihilusa jest narzędziem, dzięki któremu Nihilus jest wstanie rzucać zaklęcia. Emanuje delikatnym światłem, podobnym do blasku słońca i niesie za sobą ledwo słyszalną pieśń, która zmienia się wraz z nastawieniem anioła. Z kojącej anielskiej pieśni może zmienić tonację na bardziej ciężki chóralny utwór.
Boski miecz [ZAK]Masywny miecz, który wielkością dorównuje palladynowi. Nie wyróżnia się wyglkądem od oręża innych anielskich wojów, prócz możliwości władania nim na odległość dzięki telekinezy. Nihilus potrafi obsługiwać miecz nie trzymając go w ręku. Jest to dla niego dobry sposób na utrzymanie przeciwnika na średnim dystansie.

Towarzysz


Historia

Adriel i Jehoel to para palladynów najbardziej oddanych Panu. Do tego stopnia, że każde z ich potomstwa było wychowane na wzór ich samych. Zawziętych wojowników pełnych dumy, gracji, dobroci oraz posłuszeństwa. I bardzo sobie cenili, że ich szkolenie i metoda wychowywania młodych niebianów odnosiła sukces. Żadne ich dziecko nie przejawiało chęci zboczenia z drogi światła, tak jak się to zdarzało z innymi. Nie wymawialna hańba w postaci bycia rodzicem upadłego anioła była czymś powszechnym w planach niebiańskich. Aniołowie strzegli siebie nawzajem by nie sprzeciwiać się swojemu Panu, a gdy taka sytuacja miała miejsce, wyczuwalna niechęć przepełniała szeregi pierzastych istot.

Pech czy też los chciał inaczej, bo to właśnie Nihilus czyli jeden z ich synów był bardzo kontrowersyjnym tematem. I to nie z powodów podobnych do innych przypadków. Nihilus był przykładem odwagi i oddania swojemu powołaniu, będąc wielkim i groźnym przeciwnikiem zła wszelakiego. Chronił ludzi i inne istoty przed złem, eksterminował potwory, bestie i pomioty piekła. Lecz dlaczego był kontrowersyjnym sługą światła? Z powodu jego zamiłowania do tego co czynił. Palladyni widzieli swoją służbę jako obowiązek, konieczność i lojalność wobec Pana i zasad, którymi się kierowali. A Nihilus... lubił to co robił... Kochał być obrońcą, wojownikiem, sędzią i katem, kochał zabijać niegodziwe twory do tego stopnia, że przemierzał najdalsze zakątki Alaranii by wytępić sił nieczyste u ich zarodka. Także tyczyło się to i ludzi. Nihilus kierował się światopoglądem czerni i bieli, gdzie uczynki ludzkie były oceniane surowo przez niego, a wymierzona kara zostawiała po sobie piętno. Czy w ten sposób Nihilus sprzeciwiał się Panu? Być może, a jednak nie łamał żadnych zasad, które zostały mu wpojone, to jego brutalność i entuzjazm były niepokojące.
Wielokrotnie był wzywany na plany niebiańskie by zbadać naturę jego działań, ale to nie wyjaśniało sprawy. Nihilus był wierny temu co robi i nie miał zamiaru zaniechać swoich obowiązków na rzecz opinii swoich pobratymców i także rodziców, którzy sceptycznie podchodzili do jego metod.

Nihilus był pod ścisłą obserwacją aniołów, kiedy działał na ziemiach Alaranii. Miał talent do znajdywania sobie problemów i jeszcze większy do ich rozwiązywania. Można było powiedzieć, że czepiał się najmniejszych i dość przyziemnych problemów ludzi. Przemoc domowa, uprzykrzanie życia sąsiadom, zdrady małżeńskie a nawet bójki pijackie zwracały uwagę anioła. Te zdarzenia niezbyt były ważne w szerszej perspektywie, ale dla Nihilusa był równie ważne jak walka z piekielnikami. Bo według niego, z ludzi rodzi się zło, to oni są winni sami sobie, że w późniejszym czasie potworności z piekła ich prześladują. Dlatego Nihilus walczył i karał grzeszników nadużywając swojego daru, czyniąc z nich przykład i przestrogę dla innych. I robi to do dziś, choć nadal czuje nad sobą wzrok swych braci i sióstr.


Służba jest zaszczytem.
Oddanie jest przywilejem.
Śmierć w imię Pana, wyzwoleniem.

Dane gracza: Nihil

Nazwa użytkownika:
Nihil
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Inne Postacie:
Ravaan, WeKona, Swain, Sarethias, Rhavant, Revan, Estor, Raveth, Nihil, Skarliath, Viktor, Krane, Gość,
Martwe postacie:
Status:
OFFLINE
 
 
PW:
Wyślij prywatną wiadomość
Grupy:
Dołączył(a):
N wrz 28, 2014 6:36 pm
Ostatnia wizyta:
Wt sie 21, 2018 3:16 am
Liczba postów:
7 | Znajdź posty użytkownika
(0.01% wszystkich postów / 0.00 posty dziennie)
Ostatni post:
Prośby o sprawdzenie KP
So sie 11, 2018 11:03 pm
Najaktywniejszy w dziale:
Księga Boskich Praw
(Posty: 5 / 71.43% postów użytkownika)
Najaktywniejszy w wątku:
Prośby o sprawdzenie KP
(Posty: 2 / 28.57% postów użytkownika)
cron