Oglądasz profil – Rishann
- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Rishann Rayweth
Rasa:
Wampir (Czysta krew)
Profesje:
Płeć:
Nieokreślono
Wiek (w latach):
130 lat
Wygląda na:
0 lat

Aura

Średniej siły aura cała oblana jest srebrną barwą połączoną z cynową. Tu i ówdzie widać żelazne pasy oraz miedziane drobinki. Otacza ją rubinowy blask. Słychać zmysłowy szept, któremu towarzyszy woń mocnych perfum powoli przekształcający się w zapach świeżej krwi, połączony z metalicznym posmakiem w ustach. Po dotknięciu można się przekonać, iż powłoka jest całkiem twarda i z łatwością wygina się na różne strony, prezentując, jak bardzo jest elastyczna. Kusi niezwykła aksamitnością tylko czekając na ofiarę bardzo ostrych krawędzi. Lepi się nieznośnie, sklejając wargi.
Nazwa użytkownika:
Rishann
Ranga:
Szukający Snów
Grupy:
Inne Postacie:
Arayo, Ignea, Careylissa, Tiva, Farico, Irme, Raena, Yoraa, Gloren
Martwe postacie:
Uwagi administracji:
Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.

Skontaktuj się z Rishann

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
174
(0.21% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.06)
Najaktywniejszy na forum:
Warownia Nandan-Ther
(Posty: 45 / 25.86% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Posiadłość Forgesay] Spotkanie dzieci nocy
(Posty: 45 / 25.86% wszystkich postów użytkownika)

Atrybuty

Umiejętności

JeździectwoMistrz
EtykietaBiegły
Skradanie sięMistrz
TropienieBiegły
TaniecBiegły
PolowanieMistrz
UnikiBiegły
Władanie bronią białą (noże, sztylety, miecze)Biegły
AktorstwoMistrz
Czytanie aurOpanowany

Cechy Specjalne

PrzemianaZaleta
Młoda wampirzyca potrafi przemienić się w czarnego kota.
TelepatiaMoc
Rish potrafi komunikować się z innymi za pomocą umysłu.
HipnozaMoc
Wzrok i głos postaci mogą zostać wykorzystane do zahipnotyzowania innych.
WampiryzmDar
Wynika z przynależności do rasy. Odżywia się krwią, jest wrażliwa na światło słoneczne, czosnek i srebro.

Magia

EmocjiMistrz

Przedmioty Magiczne

Rodowy SygnetZaczarowany
Znajduje się w jej rodzinie od wieków. Dostała go w prezencie od swoich rodziców. Dzięki niemu, jest mniej wrażliwa na światło.

Charakter

Od dziecka dostawała to czego chciała i to nie uległo zmianie. Mało kto jest w stanie oprzeć się jej, co bardzo pomaga w zdobywaniu tego,
czego zapragnie. Jest pewna siebie, bywa złośliwa, a w jej mądrym spojrzeniu kryje się wiele tajemnic. Pomimo swojego wrednego charakteru, potrafi być miła, wesoła, a ci, którzy zdobędą jej sympatię, mogą zawsze na nią liczyć.

Rishann lubi ryzyko, nie znosi monotonii, lubi kusić i uwodzić swoje ofiary, a to sprawia, że jest bardzo niebezpieczna. Jest kobietą niezależną,
umiejącą poradzić sobie w niejednej sytuacji, czasem wykorzystując przy tym inne osoby.

Wygląd

Rishann jest kobietą, której uroda przyciąga spojrzenie niemal każdej napotkanej osoby. Długie, czarne włosy, na których gdzieniegdzie
odznaczają się jaśniejsze pasemka, opadają swobodnie na plecy. Jej oczy o kolorze płynnego złota oraz kuszące, czerwone usta, podkreśla blada, wampirza skóra, która dodatkowo nadaje Rish pewnego uroku. Wampirzyca doskonale zdaje sobie sprawę ze swojego wyglądu i nie krępuje się wykorzystywać każdego swojego atutu. Porusza się z niesamowitą gracją i lekkością, jej dumna postawa jedynie sprawia, że dziewczyna kusi każdym swoim ruchem.

Najczęściej ubiera się w obcisłe spodnie i bluzki, podkreślające jej zgrabną figurę, ale jej ulubionym ubraniem jest czarna suknia z rozcięciem na udzie.
Rishann nie raz wygląda bardzo niewinnie, a to bywa mylące dla jej ofiar. Kiedy jest głodna, jej oczy ciemnieją, czasem przybierając kolor
głębokiej czerni. Wtedy nie zawaha się przed niczym, byle zaspokoić swój głód. Podczas polowania, ruchy Rish stają się płynniejsze i zwinniejsze, a cała postawa młodej wampirzycy przywodzi na myśl polującego kota.

Historia

Rishann pochodzi ze szlachetnej rodziny wampirów czystej krwi. Od dziecka dostawała to czego chciała, zawsze, bez względu na wszystko.
Mimo to nie jest aż tak rozpieszczona, chociaż niewiele jej brakuje. Rodzice dbali o nią przez całe jej dzieciństwo, wysyłając do szkół, ucząc polowania, tropienia i wszystkiego tego, co prawdziwy wampir umieć powinien. Matka Rish, przekazała jej tajniki Magii, którą można powiązać z emocjami i uczuciami, co potem było przez młodą bardzo chętnie wykorzystywane, w przyjemny (lub mniej) sposób. Dziewczynę zaczęło nudzić stabilne życie w jednym miejscu, niemartwienie się o nic, a i polowania przestały ją bawić.

Pewnego dnia ojciec zabrał wampirzycę na polowanie, pozwolił jej wybrać gdzie i na kogo będą polować. Celem padła wioska, leżąca dość
daleko od dworu, w którym mieszkali. Dziewczyna wabiła, kusiła i bez litości zabijała swoje ofiary, żywiąc się ich krwią. Kiedy ta krew sprawiła, że Rish miała w sobie wystarczającą ilość energii, ojciec opowiedział jej o przemianach. Wampiry głównie przemieniają się w nietoperze, jednak dla niej był to wybór dość banalny, dlatego bez wahania wybrała postać stworzenia, które od zawsze było jej ulubionym. Chciała przemieniać się w czarnego kota, co wyjątkowo do niej pasowało.

Dzięki tej umiejętności, życie dziewczyny nabrało nieco koloru, mogła pozwolić sobie na coraz to nowsze metody wabienia ofiar, śledzenia ich, a postać kota była dla niej bardzo wygodna. Do tego wszystkiego dochodziła jeszcze Magia, którą cały czas szlifowała. Rishann po długim czasie znudziła się miejscem, w którym „żyła”, a stałe tereny polowania nie były już żadnym wyzwaniem, a tego właśnie potrzebowała – nowości. Kiedy oznajmiła, że ma zamiar udać się w podróż, rodzice nie byli zbyt zadowoleni, ale cóż mogli zrobić, młoda Rish była wyjątkowo uparta – przecież zawsze dostawała to czego chciała. Parę dni przed jej wyjazdem, matka Wampirzycy podarowała jej Rodowy Sygnet, który mogły nosić jedynie wampiry czystej krwi. Dla Rish stał się nie tylko podarunkiem od jej najbliższej osoby, ale również ochroną, z której nie raz skorzystała. Dzień wyruszenia w podróż nastał bardzo szybko, wtedy na nowo rozpoczęło się życie Rishann.

TAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TABTAB/TAB
***

Do miasta przybyła w letnią, rozgwieżdżoną noc. Znalazła się przy karczmie, która była celem tej małej wycieczki. Stanęła przed wejściem i
wsłuchała się w dźwięki dochodzące z wnętrza budynku. Na jej ustach pojawił się uśmiech, który nie należał do najmilszych, poczuła przyjemne mrowienie w górnych zębach. Pewnym ruchem otwarła drzwi budynku i weszła do środka. Przechodząc dumnie przez środek pomieszczenia, jej czarne oczy wyłapywały ciekawskie spojrzenia, a jej umysł odczytał myśli niektórych gości karczmy, zaśmiała się w duchu wiedząc, że stała się obiektem pożądania co poniektórych. Rishann usiadła przy ladzie, zakładając nogę na nogę, a rozcięcie jej czarnej sukni, odsłoniło zgrabne udo.
- Wino... najlepiej czerwone....- powiedziała kuszącym głosem, a karczmarz przez dłuższą chwilę wpatrywał się w nią z otwartymi ustami, potem ruszył się, jakby wyrwany z hipnozy i podał Rish to, o co prosiła. Dziewczyna spojrzała na kielich i zamieszała płynem, po czym upiła solidny łyk. Zamknęła oczy i skupiła się na umysłach ludzi będących w pomieszczeniu. Szukała tylko jednego. Nie trzeba było wiele czasu, a odnalazła go. Silny, pewny, ale mało odporny na sugestie, zupełnie taki jakiego potrzebowała. Przesłała myśl, która bez problemu znalazła się w jego głowie, podsuwając mu to co ma teraz zrobić. Był tylko jej.

Rishann otworzyła oczy i wypiła kolejny łyk wina. Czarne oczy skierowały się na wysokiego mężczyznę, który pojawił się u jej boku. Wstała i
uśmiechnęła się, patrząc mu zawadiacko w oczy, wpatrywała się w nie przez dłuższą chwilę, aż dostrzegła w nich pełne oddanie. Zaśmiała się, a w tym śmiechu niosącym się po całym pomieszczeniu, było słychać nutkę triumfu. Wyminęła mężczyznę, po czym złapała go za dłoń i pociągła za sobą. Rzuciła słodkie spojrzenie karczmarzowi i teraz mogła być pewna, że zbędnych wizyt nie będzie aż do samego świtu.

Drzwi do sporej sypialni zamknęły się z głośnym trzaskiem. Rishann popchnęła mężczyznę na ścianę i przywarła do niego całym swoim ciałem, przyglądała się jego szyi, wyczuwała pulsującą krew, która jedynie wzmagała jej głód. Miał niezwykle silną energię życiową, której jej ostatnio brakowało, ale nie tylko tego....Dziewczyna kusząco oblizała usta, a na swoich biodrach poczuła jego dłonie. Była głodna. Wpiła się namiętnie w usta mężczyzny, a każdy pocałunek wzmagał pożądanie. Czuła szybkie bicie jego serca, położyła na nim dłoń i poczuła ciepło jego krwi. Odsunęła się od niego i zdjęła czarną suknię. Patrzył na jej ciało, na którym zatańczył blask księżyca, zjadał ją wzrokiem, w którym widziała tylko dziką potrzebę rozkoszy. Jedna jej myśl, pozbył się ubrania, skinęła palcem, a on ulegle znalazł się na łóżku. Położyła się na nim i nachyliła nad jego twarzą, jej czarne włosy otuliły goi zamknęły w świecie namiętności i pożądania. Wampirzyca zbliżyła się do jego ust i znowu złożyła na nich namiętny pocałunek. Jego gorący dotyk sprawiał, że jej ciało mimo naturalnego chłodu, stawało się coraz bardziej rozpalone. Rosnące namiętność i pożądanie przyprawiały ją o zawroty głowy. Cicha noc wypełniła się gorącymi westchnieniami i jękami pełnymi rozkoszy. Pewnym ruchem odwróciła jego głowę, by mieć dobry dostęp do jego szyi. Pulsująca krew, którą wyczuwała każdym zmysłem, przyprawiała ją o gęsią skórkę. Z jej ust wydobył się jęk przyjemności i niepohamowanego głodu. Nie zobaczył kiedy jej kły znacznie się wydłużyły i stały ostrzejsze. Zbliżyła się do jego szyi, zaczęła ją lizać i całować, co jakiś czas zahaczając zębami. Kiedy poczuła, że w jej ciele wzbiera fala rozkoszy, która da ujście pożądaniu, wbiła kły w szyję mężczyzny i zaczęła pić jego krew, co jedynie spotęgowało doznania Rish. Piła i piła, nie mogąc oprzeć się cudownym uczuciom, przechodzącym przez całe jej ciało. Po dłuższym
czasie uniosła się i odrzuciła włosy, które opadły na jej plecy, spojrzała przed siebie wzrokiem o kolorze płynnego złota, przetarła dłonią krew spływającą z kącika jej ust, po czym oblizała palce, patrząc znowu na mężczyznę, z którego wraz z krwią, uszło całe życie.

Rishann założyła czarną suknię i poprawiła włosy, stojąc przed dużym lustrem, znajdującym się w sypialni. Wyglądała teraz znacznie lepiej.
Uśmiechnęła się na swój widok i przemieniła w czarnego kota o lśniącym futrze. Wyskoczyła zwinnie przez okno, a potem lekko wylądowała na ciemnej uliczce obok budynku. Kot pobiegł w stronę bram miasta, by udać się w dalszą podróż.


ŻYCIE W ALARANII

Rish na nudę w swoim życiu nie narzeka, ciągle wpada na kogoś, kto sprawia, że nie ma miejsca na monotonię. Przez długi czas udało się jej dobyć kilka pouczających podroży, zdobyć to na co akurat miała ochotę, czy rozkochać w sobie niejednego mężczyznę. Na brak przepysznej krwi również nie narzekała, choć momentami w jej życiu pojawiały się nieprzyjemne chwile, nie narzeka i narzekać nie będzie.

Wampirzyca spotkała na swojej drodze mężczyznę z jej rasy, który wywołał w niej burzę emocji. Między nią a Hellionem zaczęło iskrzyć niemal od razu, intensywność tego uczucia byłą porażająca, lecz wraz z odejściem Rish, cały ten magnetyzm zwyczajnie minął. Na balu, na którym poznała tego wampira, miała okazję poznać parę Dzieci Nocy, Victorię oraz Williama, którzy również spędzali całkiem przyjemny wieczór.
Szybko wyszło na jaw, że Hellion ma brata, którego szczerze nienawidzi. Sytuacja z nimi była skomplikowana nawet jeśli chodziło o przynależność rasową. Rish nie bardzo miała ochotę mieszać się w takie sprawy, choć sytuacja stała się całkiem niebezpieczna, Wampirzyca wykręciła się z tego całkiem zwinnie. Przy okazji tamtych wydarzeń, spotkała również Nelisesa, czarodzieja, który przybył w bardzo złym momencie. Choć miała okazję go poznać, nie zostawił w jej pamięci szczególnych śladów. Naładowana pozytywną adrenaliną, wyruszyła w dalszą podróż.

Największy wpływ na życie Rish miał Medard, Wampirzy Książę, z którym spędziła najwięcej czasu. Wiele przygód, które przeżyli razem, całkiem zbliżyło ich do siebie, choć próba uwiedzenia go, spełzła na niczym. Rish ceni sobie tę znajomość i na pewno jeszcze kiedyś zobaczy się z Medardem, którego uważa, za wampira pełnej krwi, nie tylko jeśli o cechy rasowe chodzi. Lubi konkretne osoby, które nie boją się ryzykować, a taki własnie jest Med. Przez znajomość z nim, poznała Gersena i Adrię, człowieka i czarodziejkę będących na usługach Meda, Rish zawsze uważała tę zażyłość, jakby ta dwójka poniżała się dla zarobku. Kolejną osobą związaną z Medem, a która mogła poznać Rish, była Yasmerin, kolejna ludzka kobieta, która z wampirami łączyły interesy, o czymś więcej Wampirzyca nie słyszała.

Przygodą, która na stałe wyryła się w pamięci Rish, była wyprawa wraz Medardem oraz Felidem do starej jaskini, w której cała trójka mogła odnaleźć sarkofag, w którym przez wiele wieków uśpiony był Archael, starożytny Wampir, który został przebudzony przez ciekawskich wędrowców. Ciężko było okiełznać jego siłę oraz jego samego, świat, który zastał po przebudzeniu, był dla niego zupełnie inny niż to co pamiętał za swojej egzystencji. Czekało go wiele nauki by wdrożyć się we współczesność, w której przyszło mu żyć tym razem. Wkrótce do podróżujących dołączył Broer, krasnolud, który uświadomił Rish, że nie każdy Nord jest całkiem tragiczny, a tę opinię potwierdził Hagmomir, kolejny krasnolud, który przyłączył się do towarzystwa. Jak na swój niski wzrost, oboje byli całkiem odważni i wytrzymali z wampirami, nie uciekając gdzie pieprz rośnie. Najwyraźniej, rozmiar faktycznie nie ma znaczenia.

ISTOTY POZNANE PODCZAS PODRÓŻY:
Hellion, Victoria, William, Falechion, Nelises, Gersen, Adria, Yasmerin, Sekiel, Felid, Archael, Broer, Hagmomir, Mantus,