Archiwum AlarańskieLuźne rozmowy na wszystkie tematy.

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Luźne rozmowy na wszystkie tematy.

Post autor: Avallach »

Pozwoliłem sobie założyć ten temat, jako że nie mogłem nigdzie znaleźć podobnego (jeśli gdzieś takowy jest, to przepraszam).
Wszyscy mogą tu sobie porozmawiać, podyskutować etc.
No więc co tu dużo mówić... Nawińcie jakiś temat i rozmawiajcie (Sam się z chęcią dołączę ;)
Awatar użytkownika
Lilu
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lilu »

Jesteś straszny wiesz o tym? Wprowadzasz absolutny off top
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
~ Ewa Białołęcka
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avallach »

Jaki offtop? Nie wiem o co Ci chodzi, moja droga. Porozmawiać już sobie nie można spokojnie?
Awatar użytkownika
Lilu
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 103
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lilu »

Ależ mój drogi znam Cię nie od dzisiaj i wiem że wszędzie potrafisz stworzyć burdel! :)
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek. Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi. Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.
~ Ewa Białołęcka
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avallach »

Łgasz, zaiste! Próbujesz po prostu zniechęcić do mnie całe forum! <foch> xD
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Drodzy użytkownicy. Off-top off-topem, taki temat jak ten może istnieć, bo czemu by i nie. Aczkolwiek, jak sam jego twórca zaznaczył miejsce to powinno służyć dyskutowaniu na jakiś dość luźny temat, a nie zwykłej pogawędce. Do pogawędek w końcu mamy przecież ShoutBoxa, który nadaje się wyśmienicie do pogadania z kimś. Posty są zaś po to by dostrzec do większej liczby użytkowników - nie każdy przecież czyta archiwum Shouta.

Skoro już ten temat powstał, to ja osobiście w Off-topicu chciałbym widzieć więcej tematów niekoniecznie związanych z samym PBF, czy też grami tego typu. Czemu? A ot tak by poznać współtowarzyszy, a i w czasie czekania na czyjąś odpowiedź żeby było co porobić. Pragnąłbym jednakże by nie były to tematy-jednozdaniówki. Bo z takich niewiele wszakże wynika. Przedto nie każę pisać wam wypracowań na dwie strony A4 ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości