Archiwum AlarańskieTytuły - propozycje

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Tytuły - propozycje

Post autor: Niara »

Jak pewnie większość wie, w grze postacie mogą dorobić się tytułów, można je zdobyć za charakter postaci, posty, historię, ogólnie za wyczyny postaci, lub usera. Dziś zostały nadane tytuły Arathainowi - Spragniony Wiedzy i Saurze - Mistrzyni Pióra (uzasadnienia tak jak i tytuł pod KP)

Jako, że na forum jest co raz więcej użytkowników i nie jesteśmy w stanie śledzić wszystkich poczynań postaci proponujemy żeby w tym temacie userzy umieszczali propozycje tytułów. Można podawać propozycje dla własnych postaci jak i dla innych, przy czym nie mogą one być obraźliwe. Każdy podany tytuł (dla własnej postaci, czy innej) musi mieć podane uzasadnienie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Aravira
Szukający Snów
Posty: 171
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aravira »

O tak, ale widzę że mamcia nie nadrabia historii
aravira ratuje opętanych i zostaje napadnieta przez wilkołaka..
Nie pamięta...czasem wspomina ale szybko chce zapomniec poza tym mamuńcia sobie wynalazła nowego bachorka więc proszę sie odczepic od niezależnej kobiety.
Kazimir
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 80
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: LOL?

Post autor: Kazimir »

Bo tu jakieś ostatnio ploty chodzą po forum, że moja postać koksem jest. Żeby nie było żadnych nie domówień, oficjalnie ogłaszam Twisted Evil :

- Moja postać koksem jest. Twisted Evil

I chce to przypieczętować odpowiednim tytułem Smile. Jako, że "koks" może niezbyt dobrze pasuje do klimatów Fantasy podam kilka propozycji z których wybierze sobie Administracja.
Oto one:
-Siłacz
-Wyrwidąb
-Mocarz
-Osiłek
-Byczek
-Kawał chłopa
Think of me wherever you are
When it seems like you're reaching the end
Call on me, know in your heart
One who will always defend
I am thy friend
Awatar użytkownika
Dolhard
Kroczący w Snach
Posty: 243
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dolhard »

Ja mam pewne propozycje dla swoich postaci. Aż głowa mnie zaczęła boleć od zbyt intensywnego myślenia xDD.

Meiro - Syn Nocy - ze względu na jego przekonania religijne. Bogiem do którego się modli jet Bogini Nocy.
Varlein - Outsider - ze względu na to, że jego osoba nigdzie nie pasuje. Ani do nieba, ani do piekła, nawet na ziemi nie może znaleźć sobie miejsca. Serafin Wiedzy - ze względu na jego niepohamowaną rządzę wiedzy (ten tytuł dużo bardziej mi pasuje).
Dolhard - dla niego jeszcze nie wymyśliłem. Może Wy mi pomożecie ?
"Nie uwierzysz, jak głęboko oszustwo, podłość i skurwysyństwo zakorzenione są w naturze ludzkiej."
"Z rogacza kpić wesoło było, skończyło się wesele, gdy się samemu rogaczem zostało."
Awatar użytkownika
Saira
Kroczący w Snach
Posty: 205
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Kotołak
Profesje: Wędrowiec , Złodziej
Kontakt:

Post autor: Saira »

Mnie się propozycja podoba ;) Varlein i Meiro dostają tytuły :)
Awatar użytkownika
Angie
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 104
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśna Elfka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Angie »

Kartograf -> osoba, która nie popełniła żadnego błędu przez określony czas.
"(...) Jest się takim, jak myślą ludzie, nie jak myślimy o sobie my, jest się takim jak miejsce, w którym się jest."
Awatar użytkownika
Rachel
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 128
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rachel »

Myślę o tytule "Poszukiwacz Odpowiedzi", choć jeszcze nie mam akcepta na kartę postaci. Ale myślę, że tytuł by pasował, ze względu na cele Rachel: poznać toższamość rodziców i poszerzyć swoją wiedzę.
*
WSZYSTKO, CO ZASZŁO, POZOSTAJE ZASZŁE.
- Co to za filozofia?
JEDYNA, KTÓRA DZIAŁA.

"Złodziej czasu", Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Emitiel
Szukający drogi
Posty: 42
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Emitiel »

Ja proponuje dla mojej Emitiel po ostatnim poście Mon-adhura tytuł "Źrenica najdroższego " :D
Orpheus
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: Zakochany Szlachcic

Post autor: Orpheus »

W sumie może to tylko ja tak postrzegam, ale dawno nie widziałem, żeby ktoś otrzymał tytuł. Jako, że administracja tak jak napisała na początku posta nie ma czasu by śledzić wszystkie poczynania wszystkich postaci - myśle, że dobrym pomysłem było by zrzucenie to na barki jakiegoś moderatora.
By zwał się "łowcą tytułów" albo jakoś tak i co pewien czas np. miesiąc, dwa tygodnie albo według uznania wybierał jakiemuś wyróżniającemu się użytkownikowi ciekawy tytuł.
I will get to you
And take you down
Tear your insides out
Crush your soul
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości