Archiwum AlarańskiePerełki

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Ana
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 98
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampirzyca, dawniej Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Perełki

Post autor: Ana »

Ot, przyszedł mi do głowy pomysł, żeby założyć wątek analogiczny do "Kfiatków", tylko, noo, taki trochę w drugą stronę. Czyli niech znajdą się tu zdania, zwroty, sformułowania graczy, które nas niekoniecznie rozśmieszyły swoim "kfiatkowym" charakterem, ale po prostu urzekły. Nie wiem jak Wy, ale ja czasem tu na takie trafiam - niech nie zginą w odmętach dziejów :P
Gersen uważał go za osobnika enigmatycznego i znajdującego się gdzieś pomiędzy aktualnymi wydarzeniami w rzeczywistości, a ich rozważaniem w sposób czysto teoretyczny.
Strasznie mi się podoba to spostrzeżenie ^^
- Mam... mam lęk wysokości! - krzyknął jakoś nie do końca pewnie, ale można to było przypisać wstydliwości tego stanu.
lekko homoseksualny z wyglądu
Jej osobowość wiecznego uciekiniera dawała o sobie znać.
Naiwność tej dziewczyny momentami przekraczała pojęcie Ity. Tak jak i teraz. Naprawdę miała ochotę powiedzieć jej, że jest podłym demonem, jada niemowlaki na obiad i na pewno nie ma zamiaru śpiewać malutkiej driadzie o mchach w jaskini, tylko dlatego że ta bardzo by CHCIAŁA.
Przeurocze :P
Pułapka na umysł. Ładnie. Chociaż jednocześnie bardzo brzydko.
Proszę mi wybaczyć najście, ale jestem skłonny uciąć pani głowę za użycie magii na terenie obozowiska.
Uprzejmość to podstawa w każdej sytuacji!
gdzieniegdzie na krępych drzewkach wisiała damska bielizna, ewentualnie sama kobieta.
Awatar użytkownika
Felippe
Szukający Snów
Posty: 166
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Mai podmuchu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Felippe »

Czuję się zaszczycony, iż znalazłem się w pierwszej edycji xD
Uważaj, żeby nie pomylić nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu
Awatar użytkownika
Dwayne
Szukający drogi
Posty: 29
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dwayne »

Uwielbiam czytać perełki. Więcej perełek, ludzie, więcej perełek! :D
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Perełki się same nie złowią - szukać, szukać, moi drodzy :P
Po drugim cięciu wnętrzności strażnika straciły sporo rynkowej wartości. (...) Trup nie miał nic przeciwko, więc najemnik zabrał jego klucze.
Jeżeli w takich wieżach jest takie wspaniałe amciu to sama też musi sobie taką postawić. Podobno zrobiły to dla niego krasnoludy? To przy okazji odwdzięczą się jej oni, gdy zmieni ich życie na lepsze i bardziej przyjazne. Chociaż jak to musi śmiesznie wyglądać, gdy takie małe ludziki chodzą z młotkami i budują.

To jest driada z ambicjami :P
dukali jakby dopiero w tej chwili dowiedzieli się, że powinni się jąkać.
Nieliczne demony, jakie go zauważyły, nie zwróciły na niego uwagi. Zaczęły zdradzać pewne oznaki zaniepokojenia, gdy był już na skalnym występie. Natychmiast zostały uspokojone. Głównie tarczą.
Nie wiem, czy to była czarodziejska tarcza, czy też normalna, którą oberwały po pyskach, ale brzmi zabawnie :P
- Ja - powiedział. - Jesteśmy ci niezwykle...
- Później będziecie wdzięczni - przerwał Chaldrion.
"Boże, odwróć wzrok, albowiem zamierzam zgrzeszyć" - pomyślał, w tym samym czasie delikatnie opuszczając swoją partnerkę na miękkie łóżko. Gdyby jego ręce miały usta w tej chwili z całą pewnością westchnęłyby z ulgą. Niestety, nie miały, więc zrobił to za nie.
Awatar użytkownika
Maeve
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 54
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Maeve »

- Patrz! To czaromagsiężnik! Matula mi mówiła, że oni jedzą dzieci! Tak! - wydarł się na oko siedmioletni chłopak.
- Żaden z niego czarodziej! Takich to pod topór, ojciec tak powiada! - odpowiedział drugi. Oświecone dzieci-bestie których iloraz inteligencji oscylował w granicach rolniczego cepa zebrały się w większą grupkę i zaczęły przedrzeźniać przejezdnych.
Mała perełka, jedna, ale zawsze :D
Chaldrion
Szukający drogi
Posty: 47
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Chaldrion »

Ile moich...! Zaszczyt dla mnie!

Btw. to była zwykła tarcza.
Awatar użytkownika
Liwian
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 118
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Liwian »

Te dwie kobiety z pewnością nie wyglądały na bandytów, pewnie nawet dałby im się porwać, gdyby ładnie poprosiły, ale ten anioł w zbroi z pewnością miał coś z rzezimieszka.
Gdzieś w pobliżu, a nawet trochę dalej, widziała sporadycznie przewijających się ludzi, jednak nie przejmowała się nimi.
Awatar użytkownika
Ernei
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 120
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Pół anioł, pół człowiek-mag
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ernei »

Do środka wszedł strażnik ze złowieszczym grymasem na twarzy i jeszcze bardziej złowieszczą pałką w dłoni. Chyba nie spodziewał się, by człowiek spełnił swój zamiar.
- Zaraz nauczę cię siedzieć cicho - warknął elf. - Już ty mnie...
- Pochlastasz - spokojnie wtrącił Chaldrion. Wyraz twarzy elfa, kiedy ten zobaczył przepalone więzy, był bezcenny. Kiedy próbował wydobyć miecz, najemnik doskoczył do niego i ciął lekko w nadgarstek. Po drugim cięciu wnętrzności strażnika straciły sporo rynkowej wartości.
Awatar użytkownika
Arayo
Urzeczywistniający Marzenia
Posty: 550
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Leśny Elf
Profesje: Wojownik , Łowca , Artysta
Uwagi administracji: Konto Raena, jest prezentem urodzinowym dla użytkowniczki od administracji (z dnia 3.10.2013) i liczy się jako dodatkowy slot na postać. Raena (konto) jest postacią dodatkową, z czego wynika, że użytkowniczka może posiadać 7+1+1postaci na normalnych zasadach + 1 dodatkowych slotów, jeden jako prezent. Zatem użytkowniczka ma prawo posiadać razem 10 kont.
Kontakt:

Post autor: Arayo »

Ten temat spokojnie można podpiąć pod Kfiatki, moim zdaniem. Tam można spokojnie wrzucać i te zabawne i te bardziej ciekawe cytaty :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość