Szepczący Las[U źródeł rzeki Javis] Nieznany cel

Utopijna kraina druidów, zwierząt i wszystkich baśniowych istnień. Miejsce przyjazne dla każdego stworzenia. Ogromny las położony w górskiej dolinie, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje.
Awatar użytkownika
Arisa
Szukający Snów
Posty: 173
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arisa »

        Arisa zaprzeczyła głową i wsiadła na konia.
        -Tym razem nie mogę, ale może kiedyś... - powiedziała i ruszyła. Pogalopowała, rozmyślając o zdarzeniach, które miały miejsce. Wiatr targał jej włosami, a ptaki śpiewały do rytmu z szumiącymi drzewami. Dziewczyna unosiła się i zamknęła oczy. Dała się ponieść swojemu rumakowi. ( Ciąg dalszy Arisa )
Awatar użytkownika
Saturas
Błądzący na granicy światów
Posty: 22
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Lich
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Saturas »

Lich nie zauważył gestu kobiety, więc był całkowicie zadziwiony, jak to możliwe. Mężczyzna po chwili wrócił, i zapytałsię czy wciąż mają chęć na wizytę w piekle. Już miał powiedzieć tak, kiedy dziewczyna wsiadła na konia i odjechała.
- Nie - Podwiedział mrożącym krew w żyłach tonem i stuknął kosturem o ziemię, teleportując się w niewiadomo jakie miejsce. (Ciąg dalszy http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=1 ... 042#p32042)
Awatar użytkownika
Rhys
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 61
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Upadły anioł (dawniej Duch Świat
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rhys »

Duch światłości był nieco zdziwiony (a zarazem zaskoczony), iż osoby, które jeszcze nieco wcześniej z takim zapałem chciały wędrować do Bram Piekielnych, teraz nagle po prostu poszły w dalszą drogę, nie wiadomo dlaczego i gdzie. Może to i lepiej, pomyślał Rhys. Oszczędzę im tych przeżyć. Poza tym i tak mam pewną sprawę do załatwienia, o czym im nie mówiłem, więc nawet ta sytuacja obróciła się na moją korzyść.
Nie minęło parę chwil, by duch znów gdzieś zniknął: tak jak pozostała dwójka wyruszył w swoją drogę. Jednakże tam, gdzie się wybrał, mało kto może się dostać, i jeszcze mniej żywych istot trafia tam z własnej, nieprzymuszonej woli...

Ciąg dalszy: Rhys.
Zablokowany

Wróć do „Szepczący Las”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości