Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Awatar użytkownika
Siwiec
Szukający drogi
Posty: 40
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Siwiec »

Inkwizytor chodzi po wybrzeżu Morza Cienia i szuka towarzystwa! To możesz być właśnie Ty! Czekam na PW od zainteresowanych.




P.S.
Może jest w okolicy wybrzeża jakiś medyk, bo... Siwca ostatnio strasznie boli głowa. :D
Awatar użytkownika
Aestar
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 53
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Pół-diabeł pół-pokusa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aestar »

Poszukiwana niewiasta do sesji z rodzaju przyjemnych i relaksujących, która pozwoli mi po dłuuugiej przerwie znów wczuć się w postać. Jak coś, to zapraszam na PW ;)
Awatar użytkownika
Jedeus
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Człowiek - Obrońca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jedeus »

Ma historia jest krótka. Dawno, dawno temu pisywałem w tych stronach ze znajomym lecz długo się nie utrzymaliśmy. Obecnie postanowiłem wrócić i szukam jakiegoś kompana lub nawet całej grupy. Zainteresowani niech się odzywają drogą listowną bądź też na skype, gdyż tam bywam regularnie. :)
Awatar użytkownika
Irmgardis
Szukający drogi
Posty: 41
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Półelf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Irmgardis »

Jeszcze raz zamieszczam:
Szukam kogoś do wątku.
Rasa: Obojętnie.
Wiek: Młoda.
Profesja: Obojętna.
Lokalizacja: Danae, cały szepczący las.
Płeć: Obojętnie.
Fabuła: Przygodowe i fantastyczne. Więcej na PW.
Czas do odpisu: W miarę szybkie odpisy. Dobrze by było wstawić post w jak najkrótszym czasie. Po tygodniu zaczynam się pytać i szukać wpisu o nieobecności. W razie nieobecności zgłosić na PW.

Więcej na PW.
NIEAKTUALNE

Ostatnio edytowane przez Irmgardis 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
"Anioły istnieją. Tylko czasem nie mają skrzydeł i nazywają się przyjaciele ♥♥♥"
Awatar użytkownika
Calathal
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 149
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje: Wędrowiec , Łowca , Zwiadowca
Kontakt:

Post autor: Calathal »

Szukam osoby lub osób do wątku!

Rasa postaci jest mi obojętna, wiek w sumie też, jednak chciałbym, aby osoba, z którą bym pisał, w miarę szybko odpisywała w wątku. Mam też zastrzeżenia do tego, gdzie miałby odbyć się wątek, bo moja postać opuściła właśnie Arturon, więc najlepiej byłoby, gdyby nowy wątek rozgrywał się na Wybrzeżu Cienia lub w jednym z miejsc, które są w pobliżu Wybrzeża (Szczyt Fellarionu, Wschodnie Pustkowia, Równina Drivii). Jeśli byłaby możliwość dołączenia do istniejącego wątku, to też mogę to zrobić.
Maksymalnie cztery osoby w wątku. A co do fabuły, to już ustali się coś na PW i właśnie tam powinny też iść zgłoszenia.
NIEAKTUALNE

Pozdrawiam wszystkich czytających, Cal
Ostatnio edytowane przez Calathal 8 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Awatar użytkownika
Farin
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Farin »

Chętnie dołączę do istniejącego wątku, w którym jest dość szybka frekwencja odpisów. Im więcej osób tym lepiej, zawsze się coś dzieje.
Może ktoś przygarnie? Zawsze to jakiś zwrot akcji i nowy wątek w fabule ;)

Jak coś to PW.

*Aktualne*
Awatar użytkownika
Siglind
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje: Mag , Badacz , Szlachcic
Kontakt:

Post autor: Siglind »

Szukam osoby do nowego wątku lub chętnie dołącze do istniejącego.

Rasa: raczej dowolna
Wiek: dowolne
Profesja: dowolne
Lokalizacja: dowolne
Płeć: dowolne
Fabuła: do uzgodznienia na PW lub na żywioł
Odpisy: dość szybko (max. 3 dni bez zgłoszonej nieobecności)

NIEAKTUALNE
Darsabelle
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darsabelle »

Łowczyni potworów ze specjalizacją bycia sytuacyjnie ściganą przez hordy piekielnych chętnie gdzieś się podczepi... a za dobre uczynki podzieli się łakociami ze skarpety!

nope nope nope

Gołębie pocztowe itp :x PW
Ostatnio edytowane przez Darsabelle 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Slyn
Rasa:
Profesje:

Post autor: Slyn »

Po dosyć długiej przerwie szukam osoby do wspólnego popisania :) Szczegóły do omówienia na pw
Awatar użytkownika
Malachi
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 90
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Wojownik , Opiekun , Uzdrowiciel
Kontakt:

Post autor: Malachi »

Mój anioł ciągle szuka towarzystwa, wiem, że mam wygórowane wymagania, ale może jednak ktoś się pokusi?
Awatar użytkownika
Siren
Błądzący na granicy światów
Posty: 23
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Syrena
Profesje: Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Siren »

Syrena o dobrym sercu i charakterze poszukuje towarzystwa. Najlepiej pisać na konto Niary, ale z konta Siren też będę odbierać wiadomości :) co do reszty spraw dogadamy się już na PW.

Nieaktualne.
Aquiris
Szukający drogi
Posty: 32
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Maie Kropli
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aquiris »

Poszukuję kogoś do luźnego wątku. Nie mam wymagań co do rasy, raczej liczę na męską postać. Odpisy mogą być różnie, ponieważ ze względu na pracę nie zawsze jestem dostępna, ale mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci. W razie pytań zapraszam na pw. :)

Nieaktualne
Ostatnio edytowane przez Aquiris 8 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Farin
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Farin »

Ponawiam prośbę o dołączenie do kogoś.

Jako nowicjusz na Granicy chętnie dołączę do czyjegoś wątku, może już być w trakcie, może być świeży. Chętnie dołączę do ekipy aktywnej, mogę odpisywać niemal codziennie z małymi wyjątkami. Najlepiej kilku graczy, 3-4 osoby. Może ktoś już takową ekipę zebrał i przygarnie mnie?

Jak coś proszę o PW tutaj bądź na profil Draug.

Pozdrawiam!

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

"Polowanie na krowy"

Misja fabularno-biograficzna dla Galanotha, do której wymagana jest druga, chętna osoba skłonna zaangażować się w rozwój postaci. Proponuję nieco humoru, własne "sądzenie" jako Prowadzący Wątku / Mistrz Gry i w miarę atrakcyjną akcję. Spośród chętnych postaram się dobrać kogoś, kto pasowałby do klimatu przygody, więc... zapraszam!
Awatar użytkownika
Habentes
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 8 lat temu
Rasa: Pradawny - Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Habentes »

Hejka!
Poszukuję kogoś do wprowadzenia nowicjusza do klimatu Granicy! Nie mam wymagań co do rasy, miejsca czy płci. Jestem w stanie odpisywać do dwóch, czasami trzech dni i byłoby miło gdyby odpisy pojawiałyby się równiż co ok. 3 dni, ale jestem w stanie czekać półtorej tygodnia :). Najlepiej było by zacząć małą grupką 3-4 graczy. Mógłbym się również do kogoś podłączył, jeśli by chciał
Jakby ktoś chciał się skontaktować to proszę o PW

Aktualne
Awatar użytkownika
Tilia
Kroczący w Snach
Posty: 223
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Druid
Profesje:
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Tilia »

Tilia i Persewir przyjmą kogoś do trwającego wątku: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=1 ... 613#p64613
Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszamy. Jesteśmy w stanie pisać co 2-4 dni.
Obie postaci z pewnością będą unikać wojen, walk itp, jednak postaram się by osoby uczestniczące nie nudziły się zbytnio.

NIEAKTUALNE
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość