Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gelarum
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 80
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Smoczyca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gelarum »

Od czwartku nie będzie prawie miesiąc. Przepraszam wszystkich.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zgłaszam swoją nieobecność do dnia 3.05.2015r. włącznie.
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Pisze tu w imieniu Wensza.
Otóż z przyczyn technicznych i losowych przez czas nieokreślony może on mieć problemy z robieniem odpisów więc będzie trzeba poczekać dłużej niż zwykle :x
To tyle ^^
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Kochani moi, niektórzy z Was wiedzą, że oprócz tego, że mam Granicę, od niedawna jestem też czynną wolontariuszką w fundacji Koci Pazur, działającej na rzecz kotów bezdomnych, wyrzuconych, zagubionych i tak dalej. Obecnie mam pod opieką (oprócz moich 4 rezydentek) dwa chore fundacyjne futerka. Z jednym z nich muszę wraz z Merem codziennie jeździć na kroplówkę w południe i odbierać wieczorem. Drugi kotek jest w stanie ciężkim, należy go karmić co 2h, pilnować i zajmować się, ponieważ jest to kot znaleziony w stanie agonalnym. W związku z tym, że mam pod opieką dwa dość poważnie chore istnienia i (jak również niektórzy wiedzą) sprawy związane z organizacją ślubu mój czas jest znacznie ograniczony. Postaram się wchodzić codziennie na forum i ogarniać tyle ile się da, ale nie mogę tego obiecać, bo czasem jestem tak padnięta, że mam ochotę zaryć paszczą w poduszkę. Tak czy inaczej, może mnie być mniej. Raczej łapcie mnie na PW niż na gg, bo na moim gg z wiadomościami bywa różnie. Odpisze na każde PW, może nie od razu, ale odpiszę. W niedziele nie będzie mnie cały dzień, gdyż muszę wyjechać. Następny weekend najprawdopodobniej nie będzie mnie cały, więc kierujcie wtedy pytania do moderatorów.

To pisałam ja, Niara :)
Pozdrowienia :)
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Esmeralda
Poszukujący Marzeń
Posty: 408
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Wojownik , Włóczęga
Ranga: [img]http://granica-pbf.pl/images/ekspert%20moderator.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Esmeralda »

Dziś komunia mojej kuzynki, nie będzie mnie chyba cały dzień, nie jestem pewna ale wolałam napisać :)
Awatar użytkownika
Darogan
Szukający Snów
Posty: 197
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darogan »

Doszło do wprowadzenia na granice wielkiego "buga" czyli błąd systemu. Ale problem został rozwiązany i bug o nazwie "Darogan - IMP" został już usunięty z system ^^

Znikam z granicy. Życzę powodzenia jej uczestnikom.
Awatar użytkownika
Samiel
Kroczący pośród cudzych Marzeń
Posty: 437
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Skrytobójca , Wędrowiec , Najemnik
Kontakt:

Post autor: Samiel »

To nie jest do końca nieobecność, jednak myślę że mogę to tu umieścić:
Chciałbym tylko powiadomić o tym, że od niedawno zdarza mi się rzadziej odpisywać w wątkach (na czacie też rzadko kiedy mnie widać) i będzie się tak działo w dalszym ciągu. Jednym z powodów jest to, iż mam na to mniej czasu (zbliża się koniec roku szkolnego, egzaminy zawodowe), poza tym są też sprawy osobiste, które pozostawiam tylko dla siebie, bo nie będę się nimi tutaj z wami dzielił... w końcu, każdy ma jakieś problemy, mniej lub bardziej osobiste, prawda?
Nie wiem kiedy sytuacja się zmieni i wrócę do częstszego odpisywania, jednak nie znaczy to, że w ogóle nie będę odpisywał.
La mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
Awatar użytkownika
Cornoctis
Zsyłający Sny
Posty: 300
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Lodowy Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cornoctis »

Nie będzie mnie 22-24.05. Mam nadzieję, że będziecie grzeczni :P
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Od dziś przez najbliższe dwa (a nawet moze trzy...) tygodnie, mogę się rzadziej pokazywać, co nie oznacza, ze w ogóle mnie nie będzie. Powód jest prosty i jakże znany wielu, zbliża się sesja. To pierwsza informacja, drugim powodem jest rozwijająca się kariera, a dokładniej szansa w zawodzie. Sądzę więc, ze grzechy zostaną mi wybaczone~

Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Eloise
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje: Skrytobójca
Kontakt:

Post autor: Eloise »

Chciałabym zgłosić nieobecność na najbliższe trzy dni. Jedziemy z klasą na wycieczkę na Węgry i nie wiem czy przez ten czas będę mieć dostęp do internetu. Do zobaczenia w piątek ^^
Awatar użytkownika
Mirz
Błądzący na granicy światów
Posty: 21
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Mirz »

Nie ma mnie. Dlaczego?
Cóż, to, co działo się ostatnio na Granicy skutecznie spowodowało, że odszedłem z forum. Po prostu wchodząc tutaj, patrzałem się i miałem takie mentalne nope, wychodziłem.
Co to spowodowało? Oj, wiele rzeczy.
Zacznijmy więc od początku.
Wiedziałem, że odejdę już w okolicach listopada, miałem nawet przygotowanego specjalnego posta na tę okazję. Oczywiście, jak to się w życiu zdarza, pojawiają się niespodziewane wydarzenia. I w ten oto sposób post rozbudowywał się, z osób imiennie wymienionych w podziękowaniach niektórzy znikali, niektórzy się pojawiali… Ale ogólnie widać było tendencję spadkową w liczbie tychże osób. Widać było także to, że ilość osób denerwujących mnie osobiście, jak i innych na SB, się powiększa. “Cóż, co zrobić?” - zadałem sobie pytanie. I momentalnie odnalazłem odpowiedź - odejść. KISS rule.
Ale chciałem odejść dopiero wtedy, kiedy forum przestanie sprawiać mi tyle funu, co kiedyś. Ot, wykorzystać jeszcze trochę waszego czasu, żeby polepszyć swój warsztat pisarski, pogadać z fajnymi ludźmi (których, niestety, mniej i mniej było…), spędzić trochę wolnego czasu…
Przed zniknięciem, podczas zniknięcia i po zniknięciu niektórych ludzi zdarzyła się też sprawa, która w moich oczach Granicę przekreśliła niemalże całkowicie - utrata KP użytkowników. Nie tylko ze strony swoistego zaufania gracza do administracji, jak i kompromitacji w moich oczach. Jako, że interesuję się takimi sprawami, to wiedziałem, że istniało wiele możliwości (i nadal istnieją), które umożliwiłyby zapobiegnięcie takiej sytuacji, albo maksymalne ograniczenie skutków. Tutaj nie było praktycznie nic. Szkoda.
Kolejnym dość ważnym powodem była… Esme. Czego by o dziewczynie nie powiedzieć, to jednak czasem zachowywała się nieodpowiedzialnie. Nie wspominam o zabawie w nazistów, bo to już było wałkowane tyle razy, że aż zrobiło się nużące, tylko choćby o tym, jak to mówiła mi, że kiedyś przyjedzie do mnie, i coś mi w nocy zrobi. Bo tak, była taka sytuacja (może coś pokręciłem i nie przedstawiłem tego tak, jak to rzeczywiście przebiegło, ale niezbyt przywiązywałem wagę do tego, co ona mówiła, także nie za bardzo to zapamiętałem. Mea culpa, czy coś.). Podobnych zachowań było więcej. Nie wobec mnie, nie brzmiących tak samo (i tak drastycznie), ale było więcej. I o ile na początku można jej było to wybaczyć, to potem już nie bardzo. A potem jeszcze dostała moda. Wtedy miałe takie “say what?!”, ale za wiele nie mówiłem. Bo zdążyłem przekonać się już, że żartobliwy na innych forach “punkt regulaminu” umieszczany w sygnaturach (“Admin ma ZAWSZE rację”) tutaj jest traktowany jak najbardziej poważnie. Smutne, ale prawdziwe.
Powiedziałem, że zaczynam od początku, ale jednak moje obecne nastawienie sprawia, że nie mam siły, ani ochoty brnąć do końca. Poza tym, jako Eldo chyba wystarczająco dużo naprodukowałem znaczków, wyrazów, całych akapitów i stron, i ile to dało? Nic, dlatego nic więcej nie wymienię, bo to też nic nie da.

Dlaczego napisałem tego posta po takiej nieobecności? Ot, po prostu, chęć napisania pożegnania. Pewnie to dziwne, ale gdzie szukać logiki? Na pewno nie tutaj.
Mirz, znany także inaczej.
Awatar użytkownika
Cerau
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 74
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Przemytnik , Zabójca
Kontakt:

Post autor: Cerau »

~czas nieokreślony
Dobra, bo w sumie nie uprzedzałem. Najbliższy czas mam baaardzo zalatany, wyjazd do Anglii, brak czasu, trochę też brak chęci do pisania... no i jakoś tak przez to zacząłem zwlekać ze wszystkimi odpisami, etc. więc uprzedzam tak tylko lojalnie, że będę teraz mało aktywny. (ale będę!)
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Zgłaszam swoją nieobecność do dnia 29.07.15 r. z powodu choroby. Przepraszam za poślizgi w odpisach.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Tak jak Frigg też jestem chora. Postaram się odpisywać, ale mogę mieć opóźnienia, za co bardzo przepraszam.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Calvemir
Szukający drogi
Posty: 46
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Calvemir »

Zgłaszam całkowitą nieobecność moją i Ringlid, z uwagi na wyjazd w dniach najbliższych.
Awatar użytkownika
Frigg
Zaklęta Żaba
Posty: 955
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Driada
Profesje: Opiekun , Uzdrowiciel , Rozbójnik
Ranga: administrator.png
Kontakt:

Post autor: Frigg »

Przedłużam swoją nieobecność do przyszłego tygodnia (6.07.2015). Powodem przedłużenia jest bowiem przeprowadzka do mieszkania oraz weekendowy wyjazd.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości