Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Deithwen
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: lisołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Deithwen »

Lisiczka z chęcią dołączy do jakiegoś wątku bądź też weźmie udział w nowej przygodzie ^^ jest skłonna do rozprzestrzeniania chaosu, ale przede wszystkim uwielbia wprowadzać zamęt w niejednej głowie, co do historii czy wydarzeń, nie mam aż nazbyt wielkich wymagań, chociaż z pewnością akurat ta postać nie będzie czuła się wyśmienicie w miłosnych zagrywkach itp. (chyba, że będzie rozbijać czyiś związek...)
płeć i cała reszta również jest mi obojętna ^^
jedynym moim mankamentem będzie częstość odpisywania, staram się to robić w miarę regularnie, aczkolwiek w moim życiu pojawia się tydzień, w którym nie jestem w stanie usiąść przed kompem nie dłużej niż 5 min. Pod tym względem proszę o wyrozumiałość~~ oczywiście są równie i takie, że potrafię pisać z kimś w jednej przygodzie nawet cały dzień. Jestem nieco rozregulowana, jakkolwiek to nie zabrzmi...

Proszę pisać na PW, najlepiej na Frigg jeśli oczekujesz szybkiej odpowiedzi :3 (najczęściej na nim siedzę)
Pozdrawiam ~~

NIEAKTUALNE.
Lamir
Szukający drogi
Posty: 38
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lamir »

Znowu szukam drużyny/ lub tylko jednego człeka do wątku. Jestem raczej elastyczny, więc mogę się dopasować.
Aczkolwiek wolałbym tzw. "wolny wątek", czyli z groźbą śmierci, trwałego okaleczenia.
Odpisuje max co 2-3 dni. Czasami kilka razy dziennie, jak mam czas i ochotę.
Kontakt PW
Awatar użytkownika
Skeld
Zbłąkana Dusza
Posty: 3
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Krasnolud
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Skeld »

Poszukiwana osoba/drużyna z którą mógłbym rozpocząć pisaninę, lub wątek do którego mógłbym się podpiąć...więc jeśli ktoś poszukuje starego, zrzędliwego krasnoluda do ekipy to ja bardzo chętnie ^^ Odpiski w ciągu dnia, godzina zależna od zmiany na którą pracuję (ranki - popołudnie/wieczór. Popołudnia -ranek i do południa. Nocki - uhh...that's complicated :x ) Zainteresowanych prosiłbym o cynk na PW ;)
Pozdrowionka!
Awatar użytkownika
Dérigéntirh
Senna Zjawa
Posty: 260
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Smok
Profesje: Mag , Mędrzec , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Dérigéntirh »

Poszukuję wątku dla Malugarda. Chciałbym, aby mógł przeżyć najbardziej przygodową przygodę, jaką można tylko wymyślić, oszczędzając przebywanie w cywilizowanych miejscach i odpoczynków, przydałaby się więc grupa poszukiwaczy przygód. Płeć i rasa są mi obojętne (nawet z niebianami chętnie bym pisał Piekielnym, wymyśliłoby się jakąś mniej czy bardziej przekonywującą historię), wymagam jednego postu dziennie, choć rozumiem, jeżeli ktoś nie da rady. Zapewniam, że w każdej sprawie mogę się dogadać.

NIEAKTUALNE
Hirstyn
Zbłąkana Dusza
Posty: 7
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Hirstyn »

Jeśli ktoś szuka wątku na dłużej, zależy mu na "rozpisaniu" swojej postaci lub miałby po prostu ochotę do mnie dołączyć, zapraszam: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=11&t=2621
Zaznaczam, że mój Hirstyn jest postacią poboczną, bardziej zależy mi na rozwinięciu Waszej historii, wpleceniu się w nią. Może się komuś przydać podczas przygody, jeśli tylko udałoby się temu komuś wyciągnąć go z zamczyska ;)
Awatar użytkownika
Thalia
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Thalia »

Dwie czarodziejki poszukują towarzystwa do wątku. Konkretnie do tego wątku: http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=9&p=53041#p53041
Rohand i Astarot nas opuścili i stanęłyśmy w miejscu. Jako, że chłopcy nie zdążyli dotrzeć do obozu Thalii i Lisendrii bez problemu ktoś może do nas dołączyć. Chętnych prosimy o wysyłanie PW do mnie (Thalii).

Pozdrawiamy
Lisendria i Thalia :)
Ruby
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pół-elf (pustynny)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ruby »

Poszukuję grupy osób chętnych do pisania, które dysponowałyby czasem przynajmniej w stopniu umiarkowanym i wnosiłyby swoją obecnością co nieco do historii. Szukam zarówno przyjaciół jak i wrogów - nie musimy być po tej samej stronie.
Mam pomysł na wątek, choć równie chętnie dołączę do już istniejącego.
Płeć ani rasa nie gra roli.
Zapraszam na PW.

Aktualne.
Winka
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 125
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Alarianin
Profesje: Urzędnik , Badacz , Mieszczanin
Kontakt:

Post autor: Winka »

Chętnie dołączę do jakiegoś wątku swoją niezdarną i tchórzliwa skrybą. Nie mam specjalnych wymagań. Lubię pisać dużo i często.
Awatar użytkownika
Barius
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 110
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: hienołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Barius »

Barbarzyńca, gbur i prostak w jednym poszukuje przygody. Dobrze byłoby natrafić na charakterną postać, która zniesie jak i wytrzyma towarzystwo oraz jego konksekwencje - podróżowania z hienołaczą kreaturą. Odpis chociaż raz na dzień byłby sytuacją idealną. W razie czego można dogadać się na PW, jeśli jest ktoś zainteresowany to czekam :)
Awatar użytkownika
Vudoom
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Vudoom »

Akceptacja zapadła, więc teraz szukamy towarzysza :) Moje wymagania są proste: szukam kogoś zainteresowanego grą, kto umie pisać...i to by było na tyle. Nie obchodzi mnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną, zły czy dobry itp. Chętnych zapraszam na priv :P
Casear
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Casear »

Witajcie,

Moja osoba wraz z Malugardem piszemy w ów wątku : http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=9&p=53646#p53646.
Jako że jak narazie się mało dzieje, mile widziane byłyby 1-2 osoby do wątku, by ruszyło to z kopyta ;) Kontakt ze mną na Pw.
Nieaktualne

Ostatnio edytowane przez Casear 9 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Awatar użytkownika
Marou
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 114
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Marou »

Witam.

Jako, że mój wątek umarł po raz kolejny (z winy współgracza, znowu), poszukuję kogoś, kto pomoże mi go ożywić (najlepiej postać płci żeńskiej)
Link do wątku, o którym wspominam wyżej

Prosiłbym o pisanie PW na moją główną postać, czyli Samiela, w PW wytłumaczę o co chodzi w wątku, jaka jest fabuła i odpowiem na wszystkie pytania ;)

Pozdrawiam.

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Marou 9 lat temu, edytowano łącznie 3 razy.
Cecil
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Czarodziej
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cecil »

Chętnie dołączę do istniejącego wątku, lub stworzę z kimś zupełnie nowy. Jako, że już rozwiązałem problemy z komputerem, będę do dyspozycji niemal codziennie (z wyjątkiem świąt rzecz jasna) i mogę obiecać odpis przynajmniej raz na 24h.
Chętnych zapraszam na PW ^^

Aktualne
Awatar użytkownika
Cador
Szukający drogi
Posty: 49
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek- obrońca
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cador »

Kochani, oferta specjalna. Mam do zabicia dwie postacie >:]

Kto pierwszy, ten lepszy. Cador to wolałabym żeby zginął w walce. Kochany chłopak jest, niech chociaż zginie honorowo rotfl A Rosenna obojętnie.

Czekam na propozycje ;)
Merry
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Merry »

Znalazłby się ktoś chętny do wspólnej przygody? Płeć i rasa postaci nie mają dla mnie znaczenia. Proszę jedynie o osoby dysponujące wystarczającą ilością czasu, by nie czekać na ich odpowiedzi tydzień.

Aktualne
Awatar użytkownika
Shalran
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Nemorianka
Profesje:

Post autor: Shalran »

Arcy-słodka demonica ze skłonnościami do czynienia bliźniemu swemu tego co sobie nie miłe szuka miłego (albo lepiej i nie) wątku. Bardzo "wesoła" i "miła" osobowość oraz nieznajomość wspólnej mowy to jej cechy szczególne. Odpisy w najgorszym razie co dwa dni.

Nieaktualne
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości