Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Rohand
Zbłąkana Dusza
Posty: 3
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rohand »

Czy znajdzie się bezinteresowna dusza, która wspomoże rycerza w poszukiwaniach porwanej siostry? PS. Jak nie bezinteresowna, to mam złota, że hoho! :)
Awatar użytkownika
Thalia
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Thalia »

Czarodziejka z północy szuka towarzystwa.

Wymagania:

Płeć: Nieistotne.
Charakter: Byle nie zły do szpiku kości, bo nie będziemy mieli o czym pisać.
Rasa: Nieistotne, byle spełniała warunek powyżej. Generalnie nie skreślam nikogo.
Lokacja: Mogę się pojawić w każdym miejscu na mapie, wliczając statek na morzu lub oceanie, do ustalenia.
Fabuła: Moja postać szuka zdrajczyni swojego rodu (również czarodziejki), chce ją zabić, tudzież pojmać i odtransportować na północ, jeżeli tego nie zrobi, klątwa jaka została rzucona na czarodziejów z jej rodu sprawi, że rody wymrą, a razem z nimi umrze też bohaterka. Nie musimy jednak prowadzić dokładnie takiej fabuły, możemy ustalić jakąś inną.

KONTAKT: Piszcie na PW

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Thalia 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Beatrice
Szukający drogi
Posty: 25
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Czarodziejka
Profesje:

Post autor: Beatrice »

Witam,
Serdecznie zapraszam do nowego wątku, w którym osoby piszące będą miały wpływ na fabułę, aby była ciekawa i spełniająca ich oczekiwania. Rasa i płeć obojętna, jedyny wymóg to, aby postać nie była OP. Odpisy nawet do 4 dni.
Proszę o kontakt w tej sprawie na PW lub sb.
Podaje link rozpoczętego wątku:

http://granica-pbf.pl/viewtopic.php?f=1 ... 707#p52707

Cieplutko pozdrawiam^^

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Beatrice 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
"Uczeni wyliczyli, że jest tylko jedna szansa na bilion, by zaistniało coś tak całkowicie absurdalnego.
Jednak magowie obliczyli, że szansę jedna na bilion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
Awatar użytkownika
Shalran
Błądzący na granicy światów
Posty: 18
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Nemorianka
Profesje:

Post autor: Shalran »

"Słodka" i "urocza" demonica poszukuje jakiegoś wątku. Zaznaczam, że nie zna Wspólnej Mowy, więc komunikacja będzie trudna. Z wymagań... aktywność - jeden odpis na dzień, góra dwa.
Awatar użytkownika
Fionter
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Fionter »

Szukam kogoś do popisania, najlepiej jakby ogarniał świat :3 . Zainteresowanych na PW
Awatar użytkownika
Lentir
Senna Zjawa
Posty: 274
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemoraianin
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lentir »

Uwaga, uwaga, uwaga!
Poszukiwana jedna osoba do nowej przygody. Rasa postaci jest obojętna, ale byłoby dobrze, gdyby znała się na walce. W nowej wyprawie będzie uczestniczyć Lentir i jeszcze jedna osoba, łącznie z owym towarzyszem trzy stworzenia. Miejsce przygody, to smocza przełęcz. :D
Grzechem nie jest upaść. Grzechem jest upaść i się nie podnieść.
Awatar użytkownika
Darius
Zbłąkana Dusza
Posty: 9
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darius »

Witaam...poszukuję towarzysza bądź towarzyszki przygody. Darius to cicha ale brutalna istota, a konkretnie Sanginer. Czy jest dobry? Wprawdzie jego celem życiowym jest wywołanie wojny ras, jednak nie czyni niczego pochopnie, więc...na razie nie ma się czego bać z jego strony. Zapraszam chętnych na priv.
Awatar użytkownika
Laura
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Uzdrowiciel , Artysta
Kontakt:

Post autor: Laura »

Szukam towarzysza... Kogoś... W sumie gdziekolwiek :) I cokolwiek :) Byle niezbyt brutalnego :)
NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Laura 9 lat temu, edytowano łącznie 2 razy.
Awatar użytkownika
Iscar
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pół Lodowy Elf, pół Łowca Dusz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iscar »

Co prawda jeszcze zaakceptowanej KP nie mam, ale zapewne nastąpi to niebawem więc poszukuje kogoś do pisania. Najlepiej w Dolinie Umarłych, bowiem tam mam zamiar rozpocząć "życie" na fabule. Wymagań na początek nie mam :D prócz tego, że odpisuje często, nawet kilka razy dziennie. Można się ze mną dogadać na PW, GG lub odpowiedzieć tutaj.

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Iscar 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Umrzyj, wtedy pogadamy.
Awatar użytkownika
Darshes
Senna Zjawa
Posty: 277
Rejestracja: 11 lat temu
Rasa: Maie Lasu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Darshes »

Druid poszukuje towarzysza bądź towarzyszki do przygody; dowolne miejsce i fabuła. Chętnie również dołączę do istniejącego wątku. Odpisuje raz dziennie/raz na dwa dni, ale postaram się zmieścić w czasie krótszym niż 24 godziny. Jestem często dostępnym na gg, więc w razie problemów lub przedłużającym się brakiem odpowiedzi z forum, można się ze mną w ten sposób kontaktować.
Kontakt: GG(24943779) bądź PW
Awatar użytkownika
Lokstar
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 56
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lokstar »

        Poszukuję kogoś do ciekawej historii. Kantowanie i oszukiwanie to chlebek codzienny. Ale wędrówka lub misja mile widziana.
Rasa i płeć współpisarza jest obojętna i nie narzucona z góry. Fabuła mile widziana i chętnie coś zarobię lub zdobędę. Lokacja też w zasadzie bez znaczenia. Obecnie jestem nad Błyszczącym Jeziorem.

        Odpisuję średnio raz, czasem dwa razy dziennie ( zależy od szkoły ) ale nie rzadziej niż raz na trzy dni ( Przynajmniej się staram :) ).

        Wiadomości preferuję na GG - 5112252 albo PW.

" Nieaktualne "
Ostatnio edytowane przez Lokstar 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Śmierć dla jednych jest końcem. Dla mnie była początkiem nowego życia.
~Lokstar
Alinsa
Szukający Snów
Posty: 186
Rejestracja: 10 lat temu
Rasa: Wampir (z leśnego elfa)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Alinsa »

Cóż, wrednej wampirzycy potrzebny jest nauczyciel magii. Jeśli chodzi o domeny to jestem wybredna:

- Życia
- Śmierci
- Pustki
- Zła
- Przestrzeni
- Struktury* (najmilej widziana).

Gram na zasadach wolnościowych, więc gracz przystępujący do wątku jest narażony na śmierć, tortury, trwałe uszkodzenia itp >:] .
Gra bez ryzyka pozbawiona jest napięcia. Jeśli ktoś byłby chętny, aby podzielić się wiedzą, to niech da znać na PW.
Jeśli ktoś ma inne propozycje na wątek, może coś zaproponować.


Nieaktualne!
Ostatnio edytowane przez Alinsa 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Czy warto trollować różne fora?
- Tak, warto - jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Dżariel
Szukający Snów
Posty: 192
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Mag , Wojownik , Bard
Kontakt:

Post autor: Dżariel »

Szukam towarzystwa dla anioła. Miejsce gry jest mi obojętne, płeć postaci też, z rasą to wiadomo: anioł nie z każdym się dogada. Dżari może kogoś wspomóc w jego misji, sam też ma co robić, więc fabuła jest do dogadania.
Zainteresowanych zapraszam na PW (ta postać albo Sanaya).

NIEAKTUALNE
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

I znowu kompania mi się rozwaliła. Wobec tego szukam nowej. Chętnych zapraszam na PW.
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Iscar
Zbłąkana Dusza
Posty: 4
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Pół Lodowy Elf, pół Łowca Dusz
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iscar »

Szukam chętnych i wolnych do pisania. Wymagań, prócz conajmniej jednego odpisu dziennie raczej nie mam. Pisać na PW i GG.
Ostatnio edytowane przez Iscar 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Umrzyj, wtedy pogadamy.
Seneca
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 9 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Seneca »

Indianka szuka kogoś, kto przygarnąłby ją do wątku ( ewentualnie sama mogę takowy założyć ). Nie wymagam wysokich umiejętności pisarskich i długich postów, (sama również nie mogę ich zagwarantować). Jedyny warunek to w miarę aktywne odpisywanie (przynajmniej raz w tygodniu)
Chętnych zapraszam na PW na to konto, lub na Avalon, gdzie jest większa szansa, że przeczytam :)

NIEAKTUALNE
Ostatnio edytowane przez Seneca 9 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości