Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
Awatar użytkownika
Elianan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Elianan »

Poprawka :) Dzisiaj jestem, nie ma mnie jutro od okolo 13 :)
Awatar użytkownika
Yorino
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 84
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Yorino »

Krótki wypad do Francji - 24.07 do 04.08. Ciao! :D
Awatar użytkownika
Aurill
Zsyłający Sny
Posty: 309
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aurill »

Ciao to po włosku. A właśnie ja tylko przypominam że od 21.07 do 01.08 mnie nie będzie ... krótki wyjazd do Włoch :)
[url=http://img65.imageshack.us/img65/2990/h1tc8.jpg]Euri[/url]
Awatar użytkownika
Vatras
Zbłąkana Dusza
Posty: 6
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Vatras »

21-07-10 do 05-08-10 z powodu wyjazdu do Hiszpanii :wink:
Awatar użytkownika
Lyonettna
Błądzący na granicy światów
Posty: 16
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lyonettna »

Nie będzie mnie od jutra tj. 25.07 do 08.01 kolejna podróż!
Salam przyjaciele.. :)
Niech Twa strzała ukąsi moje ciało, a dreszcz bólu niech zamieni się w grzeszny głód pożądania.
Daren
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 79
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Daren »

Więc nie będzie mnie od dzisiaj (24.07.2010r.) do maksymalnie 14.08.2010r. z powodu wyjazdu. Postaram się wchodzić na forum, lecz może mi się to nie udać i na pewno nie będzie to regularne wchodzenie.
Awatar użytkownika
Ena
Błądzący na granicy światów
Posty: 19
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Wodna wróżka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ena »

Nie jest to do konca nieobecnosc, ale na pewno bede duzo rzadziej odpisywala przez kilka najblizszych dni - mam spore problemy z oczami, wystarczy kilka minut przed monitorem by mnie zaczely bolec. Do okulistki mam nadzeje udac sie w piatek, wtedy zobacze co dalej.
Przepraszam wszystkich, z ktorymi pisze - bede sie starac byc mniej wiecej na biezaco, ale jednak oczy to oczy i za bardzo sie o nie martwie by je nadwyrezac skoro nawet okulary antyrefleksy niepomagaja :/
Tyris
Zbłąkana Dusza
Posty: 3
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Tyris »

Nie wiem czy będę miał dostęp od 15 do 22 sierpnia, jako, że jadę do Breli(w Chorwacji) i nie wiem jak będzie z internetem w apartamencie.
Awatar użytkownika
Yorino
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 84
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Centaur
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Yorino »

Melduję moją nieobecność od dnia poniedziałek do dnia czwartek, czyli 16.08 do 19.08.
Awatar użytkownika
Elianan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Elianan »

nie jestem jeszcze pewna, ale spore sa szanse, ze nie bedzie mnie do niedzieli wieczorem :)
prosze wiec, aby ktos do tego czasu, w razie potrzeby poprowadzil elianan :)
Awatar użytkownika
Elianan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Elianan »

Bardzo mozliwe, ze jutro nie bedzie mnie przez caly dzien.
Awatar użytkownika
Elianan
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 51
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Elianan »

Nie jestem pewna, kiedy bede na forum. Jade na Erasmusa i wszystko zalezy, jak sprawa w tamtejszym akademiku bedzie wygladala - internet od razu czy np. beda chcieli cos z laptopa spisywac (jak w akademikach w lodzi) wowczas wszystko moze potrwac dluzej. Teoretycznie mam ze soba kabel do internetu wiec w chwili dotarcia na miejsca powinno byc ok, ale zobaczymy.

Z gory przepraszam dla wspolgraczy za utrudnienia.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

W związku z praktykami i zbliżającym się terminami oddania prac na uczelni, moja bytność w tym miesiącu będzie dość mocno ograniczona. Co nie znaczy, że nie będę zaglądał tu wcale. Bugi i tego typu rzeczy będę starał się rozwiązywać na bieżąca, ale wątpię bym zdołał dorzucić coś nowego. Na posty postaram się odpisywać w miarę regularnie. :)
Orpheus
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: Zakochany Szlachcic

Post autor: Orpheus »

Nieobecność 24-25. Moje postaci: Kazimir, Orpheus i Roxalena.
I will get to you
And take you down
Tear your insides out
Crush your soul
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Wraz z Meridionem, znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i mieszkaniowej, w związku z tym nie jesteśmy w stanie zajmować się przez jakiś czas sprawami forum. Tak, więc Granicę na jakiś czas oddajemy we władanie Jaspra i Jenyi. Oboje oni mają prawa administratorskie. Jasper zajmował się będzie sprawdzaniem i akceptacją KP (w Kreatorze niestety nie będzie miał możliwości akceptacji, ale jako administrator będzie mógł przyporządkowywać nowe osoby do grup, a tym samym potwierdzał będzie ich akceptację) Jeżeli ktoś koniecznie będzie chciał skontaktować się ze mną proszę, aby zwracał się z tym do Jenyi.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Avallach
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 146
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Avallach »

Nieobecny będę przez co najmniej tydzień. Naważyłem sobie piwa, teraz muszę je wypić. Jeśli moja nieobecność, potrwała by dłużej, poinformuję Was w tym temacie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość