Księga Boskich PrawNieobecności

Administracja: Regulamin forum, ogłoszenia, podstawowe zasady pisania postów, przewodnik po forum, panująca hierarchia.
Dziwna magiczna księga, w której zostały spisane najważniejsze prawa rządzące tym światem. Ponoć magia w niej zawarta, sprawia, iż każde wielkie wydarzenie mające miejsce w świecie magicznie zostaje w niej odnotowane.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cillian
Szukający Snów
Posty: 179
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:

Post autor: Cillian »

Znikam.

Są pewne powody, dla których nie mogę poświęcać Granicy tyle czasu, co wcześniej. Szkoda, ale trudno ;C W najbliższej, nieokreślonej przyszłości nie będę Was odwiedzał, nie wiem kiedy to się zmieni, acz zmieni na pewno. "A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to."

PS Jen, przepraszam! Wykaraskaj się jakoś z wątku. Mam nadzieję, że tu będziesz, jak wrócę.
*Bryza* "I don't know half of you half as well as I should like, and I like less than half of you half as well as you deserve..."
Awatar użytkownika
Comeda
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 113
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Górski Elf
Profesje:

Post autor: Comeda »

- Znikam na czas równy 7 dni. W dniach roboczych mam do wykonania pewną pracę której nie mogę dłużej odkładać, w weekend zaś wybywam do Poznania na konwent. Wrócę w poniedziałek, zaś wcześniej zaktualizuje temat z Pyrkonem. W razie potrzeby - gg (Do piątku)
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

W dniach 26-30 marca będę nieobecna - w ramach wymiany jadę do Kaliningradu. Jeśli w czasie owych pięciu dni zostanie zgłoszona jakaś prośba o napisanie aury, zajmie się tym Jen. Jeśli chodzi o odpisy w wątkach, gdzie występują moje postacie - Melpomene, Paul, Layla, Marco i Tuahall - proponuję dokończyć aktualną kolejkę, a następnie jeszcze jedną, w której zostanę pominięta. Przepraszam za takie utrudnienia i proszę o wyrozumiałość ;)
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Medard
Splatający Przeznaczenie
Posty: 725
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampir
Profesje: Władca , Mag , Badacz
Kontakt:

Post autor: Medard »

Informuję, iż nie będzie mnie od jutra (27.04.2012) do soboty za tydzień (05.05.2012).
So I bless you with my curse
And encourage your endeavour
You’ll be better when you’re worse
You must die to live forever
Jim Steinman

Every night, and every morn,
Some to misery are born.
Every morn, and every night,
Some are born to sweet delight.
Some are born to sweet delight.
Some are born to endless night.
William Blake

Pies patrzy na człowieka z szacunkiem, kot z pogardą, a świnia jak równy z równym. porzekadło Vaerreńczyków
Awatar użytkownika
Nithael
Błądzący na granicy światów
Posty: 13
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Upadły anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Nithael »

Nie będzie mnie od jutra czyli od 28.04 na okres bliżej nieokreślony. Mam nadzieję, że uda mi się wrócić jak najszybciej. :)

Ps. Wątek, w którym jestem może być prowadzony beze mnie.
Awatar użytkownika
Melpomene
Szukający Snów
Posty: 158
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtna - kotołaczka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Melpomene »

Wyjeżdżam dzisiaj(max. za jakieś 2 godziny) i wracam w niedzielę/poniedziałek. Aurami zajmie się Jen, jeśli chodzi o wątki z moimi postaciami(Melpomene, Paul, Layla, Marco i Tuahall) - dokończyć aktualną kolejkę, napisać następną beze mnie i poczekać proszę ^^ Z góry dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość :D

EDIT: Z przykrością stwierdzam, iż moja nieobecność na forum może być nieco dłuższa, o czym pragnę poinformować, korzystając z CHWILOWEJ dostępności internetu. I cóż - pojawię się najwcześniej w środę wieczorem, najpóźniej w piątek. Bardzo przepraszam za utrudnienia, ale cóż, nie mam na to wpływu :x
Don't be afraid to cry at what you see - the actors gone, there's only you and me...
Awatar użytkownika
Arisa
Szukający Snów
Posty: 173
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arisa »

Informuję, że nie będzie mnie przez tydzień. Do zobaczenia w piątek ;)
"Wariaci, podobnie jak dzieci, nie dają za wygraną, dopóki ich życzenie nie zostanie spełnione."
— Paulo Coelho — Paulo Coelho
Awatar użytkownika
Amira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elfka (Pustynna)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Amira »

Nie będzie mnie od jutrzejszego poranka, a wracam w środę koło 18.00. Biorąc pod uwagę ewentualne opóźnienia (PKP) i wypadki losowe, powinnam móc odpisywać koło 20.30. -Amira i Teanella
Sangre
Błądzący na granicy światów
Posty: 11
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Sangre »

Nie będzie mnie od dzisiaj przez czas bliżej nieokreślony. Zapewne jakieś dwa tygodnie, dlatego proszę o pominięcie mojej postaci w wątku.
Awatar użytkownika
Aredor
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 67
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Aredor »

Nie będzie mnie od 29 do 30maja, w środę wrócę najprawdopodobniej po 21.00
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Nie ma mnie 3.06.
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Alethor
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Alethor »

Nie będzie mnie na forum do 10 lipca. PS Wybacz Themo...
Awatar użytkownika
Amira
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 81
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elfka (Pustynna)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Amira »

Nie ma mnie do 15 albo 16.07. Amira i Teanella.
Awatar użytkownika
Quarraena
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 145
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Quarraena »

Nie ma mnie od jutra do następnej niedzieli - 15 lipca włącznie.
- Quarraena, Myrna i Meara
Awatar użytkownika
Cecilia
Szukający Snów
Posty: 191
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek - Szpieg
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Cecilia »

Już uprzedzam o nieobecności Sylwany, Mioryi, Cecilii oraz Trine w dniach 06-17.08. EDIT: dodaje 13-14.07.
Ostatnio edytowane przez Cecilia 12 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
Awatar użytkownika
Jen
Senna Zjawa
Posty: 296
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Jen »

Nie ma mnie od 11 do 29 lipca, a potem od 2 do 22 sierpnia. W sierpniu powinnam mieć dostęp do internetu, nie mogę jednak przewidzieć, czy wyrobię z aurami.
– Szybko! Musisz pójść ze mną – rzuciła. – Grozi ci wielkie niebezpieczeństwo!
– Dlaczego?
– Bo cię zabiję, jeśli nie pójdziesz.
- Shut up.
- I didn't say anything.
- You're thinking. That's annoying.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Księga Boskich Praw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości