Archiwum AlarańskieNie masz z kim pisać? - ZBLOKOWANY I PRZENIESIONY

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Król Megdar coś dłuugo nic nie odpowiada, a ja bym coś popisała... Może ktoś wpadnie do jego wieży i narobi zamętu? :P
Awatar użytkownika
Pani Losu
Splatający Przeznaczenie
Posty: 637
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa:
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Pani Losu »

Ochrona osobista
Jeśli ktoś szuka wątku są jeszcze miejsca.
Awatar użytkownika
Lendo
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 111
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zmiennokształtni - Smokołaki
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lendo »

Szukam osoby do popisania , nie wymagać niczego po za dość szybkim odpisywaniem i też osobę która może znieść moje małe błędy w postach.
Awatar użytkownika
Rouge
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 55
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Rouge »

Dziwnym trafem (?) każdy, do kogo napiszę, ma już z kim pisać :/ W takim razie przechodzę w tryb pasywny i czekam na potencjalnego towarzysza w tym wątku. Zapraszam :>
Don't let the wolf into your bed
He'll take your soul and eat your head...
Awatar użytkownika
Lydie
Błądzący na granicy światów
Posty: 24
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Lydie »

Jeżeli ktoś szuka osoby chętnej do pisania i chciałby dać szansę nowicjuszce... Zgłaszam się. ;D
Awatar użytkownika
Leinard
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 56
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Leinard »

Jak wyżej.
Nic nie było. To dopiero nadchodzi!
Awatar użytkownika
Iralein
Zbłąkana Dusza
Posty: 8
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Pokusa
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Iralein »

Chętnie popiszę z jakimś przedstawicielem płci przeciwnej, który nie będzie miał nic przeciwko "dobieraniu się" ; ]
Awatar użytkownika
Death
Szukający Snów
Posty: 183
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Przemieniona, dawniej pół elf, p
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Death »

Szukam miłego temaciku do popisana, gdzie COŚ SIĘ DZIEJE. Odpisuję raz na jeden, ewentualnie dwa dni. Nie mam wymagań co do częstotliowści odpisów, ale raz na tydzień byłoby miło :)
*
- A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć.

"Czarodzicielstwo", Terry Pratchett
Awatar użytkownika
Ana
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 98
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wampirzyca, dawniej Czarodziejka
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ana »

Dawno już utkwiłam w tym temacie po paru postach, niecnie porzucona przez towarzysza, i pomyślałam, że przydałoby się jednak ożywić wreszcie tę postać. Jeśli ktoś ma chęć się tam pojawić i jakoś rozwiązać sytuację albo ewentualnie zacząć nowy wątek, i jeśli nie wymaga zbyt dużej częstotliwości odpisywania, to zapraszam.
Awatar użytkownika
Akkarin
Poszukujący Marzeń
Posty: 415
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Nemorianin
Profesje:

Post autor: Akkarin »

Szukam kogoś chętnego do popisania chwilę i pomocy mocno oparzonemu przez smoka demonowi :( Niedaleko brzegu
Arkad
Siedziba rodu Derathé

Naszym największym strachem nie jest to, że jesteśmy zbyt słabi tylko zbyt silni. Nasz blask nas przeraża, nie ciemność. Umniejszanie swojego znaczenia nie służy światu. Nie bój się tylko po to żeby inni czuli się przy tobie bezpiecznie. Przyszliśmy na świat by świecić. Ten blask jest w każdym z nas. Kiedy widać nasz blask, pozwalamy innym robić to samo. Uwalniając się od własnego strachu, wyzwalamy od niego innych.
Deian
Błądzący na granicy światów
Posty: 14
Rejestracja: 12 lat temu
Rasa: Maie podmuchu
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Deian »

Przygodę jakąś. Chętnie. Ale żeby coś się działo! Pomysły i propozycje na PW ^^
Awatar użytkownika
Aishele
Senna Zjawa
Posty: 275
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Zjawa
Profesje: Włóczęga , Medium
Kontakt:

Post autor: Aishele »

Mesmera zeżarły robale, więc gdyby ktoś chciał popisać z topielicą... Zapraszam.
Arven
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 119
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Elf (z pochodzenia: Leśny)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arven »

klik!

Zapraszam tylko takich, co by to chcieli przepić, przegadać, przebalować. Poczuć się jak przy swojskim, sielankowym bardzie przystało.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Co tu kryć, Niara mi się zastała i jak tak dalej pójdzie to albo zgnuśnieje do reszty, albo rzuci się w przepaść z nudów i starości. Kto się nie boi pisania z trzystuletnią dziewicą, ewentualnie różowym adminem i tak dalej i tak dalej... PW i gg są dostępne ^^
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Silv
Błądzący po drugiej stronie
Posty: 60
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Ludzie
Profesje:

Post autor: Silv »

czekam na jakąś osobę do pisania, a że mi nie spieszno to może ktoś się zgłosi za jakiś czas ;)
Nie mam żadnej koncepcji, luźna przygoda :)
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Zapraszam tak z 2-3 osoby/graczy do wspólnej rozgrywki. Byłaby to przygoda prowadzona przeze mnie, wyłącznie dla postaci o dobrych charakterach. Nie zdradzę zbyt wielu szczegółów aby nikogo nie straszyć czy zniechęcać. Mogę jedynie zaznaczyć, że sama misja opierałaby się na eksploracji starożytnych ruin w głębi wulkanu, by dostać się do pradawnego miejsca, gdzie rosną... drzewa!... dość magiczne, by mogły coś dać każdemu, kto tylko zgodzi się na dołączenie ^^

Przygoda rozpoczęłaby się za jakiś czas, niedługo.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość