Archiwum AlarańskieGranicowy Zlot!!!

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Granicowy Zlot!!!

Post autor: Niara »

Nieoficjalna wieść o tym, że chcemy zorganizować zlot graczy Granicy rozniosła się już na tyle, że należy napisać o tym coś oficjalnego. Tak więc, potwierdzam oficjalnie, jako administratorzy forum chcemy zorganizować Zlot :)

Zlot miałby odbyć się w Poznaniu (nasze mieszkanie znajduje się około 5 minut do dworca, można podsłuchiwać jeżdżące pociągi XD), podczas tegorocznych wakacji, w grę wchodzi druga połowa lipca i cały sierpień. Co do noclegu, to po rozmowie z Merem doszliśmy do wniosku, że w naszym mieszkaniu może spać jakieś 10- 12 osób, przy czym trzeba by było zabrać ze sobą karimaty i śpiworki. Jeśli będzie więcej chętnych rozejrzymy się za jakimś tanim noclegiem niedaleko naszego mieszkania. Muszę uprzedzić też, że mamy kota, więc osoby z alergią mogą mieć w tym wypadku problem. Plan jest taki by zlot odbywał się piątek, sobota, niedziela. Piątek byłby dniem, w którym zjeżdżają się osoby z daleka, w sobotę zrobilibyśmy całodniowe spotkano, a w niedzielę każdy mógłby bezpiecznie dotrzeć do domu, w którymkolwiek zakątku Polski mieszka.

W zlocie mógłby wziąć udział każdy, kto ukończył 16 rok życia, z tym że te osoby, które są niepełnoletnie muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców, w której prawni opiekunowi (opiekun) lub rodzice biorą za dziecko całkowitą odpowiedzialność. Oprócz takiej zgody, wcześniej zastrzegam sobie prawo do rozmowy z rodzicami/opiekunem prze telefon, w przeciwnym wypadku pisemna zgoda nie będzie ważna. Jak wszyscy wiemy, nie zawsze takie zgody są prawdzie. Pisemna zgoda musi zawierać imiona i nazwisko prawnych opiekunów, numer pesel, numer dowodu osobistego rodzica, adres zamieszkania itd. (jeśli będą chętni poniżej 18 roku życia wyślę formularz na maila)

(Osoby niepełnoletnie mają pierwszeństwo do noclegu w naszym mieszkaniu, bądź co bądź wolałabym mieć na nie oko)

Co do atrakcji, na wieczornym spotkaniu w sobotę pomyśleliśmy żeby obowiązywał strój fantasy! Nie, nie musi być on zgodny z postacią na forum, byle był związany z klimatem forum (nie wpuszczamy w stroju nagiej nimfy, driady itd :P) Co do innych "zabaw" coś się jeszcze wymyśli :P

Wszyscy chętni (raczej Ci, którzy wiedzą, że zjawą się na 90%, nie Ci, którzy by chcieliby, a w zasadzie już wiedzą, że nie będą mogli, rodzice ich nie puszczą i tak dalej) mogą zgłaszać się tutaj :) Jeśli macie jakieś pytania piszcie.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Awatar użytkownika
Dolhard
Kroczący w Snach
Posty: 243
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Smok
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dolhard »

Mam takie pytanie wiek liczy się jaki obecnie mamy, czy ten ile mieliśmy kiedy się poznaliśmy ? Coś mi się zdaje, że wtedy jeszcze nie byłem pełnoletni xD. Jednak jestem dużym dzieckiem, więc z moją mamą też możesz porozmawiać xD :P
A półnagi strój może być ? Tak pytam, aby wyjaśnić niejasności, gdyż wspomniałaś tylko o stroju w pełnym negliżu, albo ja źle zrozumiałem xD

Jeśli to będzie w weekend to tak na 95% będę, jeszcze nie wiem jak to będzie z pracą, ale wątpię, aby mnie w weekend trzymali, nawet takiej roboty nie chce.

No, a teraz wszyscy, którzy nie ukończyli lat 18 mogą ominąć dalszą część mojej wiadomości.
Serio odpuście sobie... xD
No tak przechodząc do rzeczy to mam nadzieję, że ktoś wypije ze mną z rodziny napoi, które niebezpiecznie wpływają na ciało i umysł człeka, oraz wywołują syndrom agresywnej podłogi, a także syndrom dnia poprzedniego. Bez kaca nie zamierzam wracać xDD No oczywiście nasza urocza para administratorów już podpisała ze mną pakt, który zobowiązuje ich do wypicia ze mną.

Co do reszty zabaw... mogę zaproponować alkochińczyka ? nawet mam podręczny zestaw do tej gry, więc mogę go zebrać ze sobą.
Aha i dopóki będę w stanie postaram się także pomóc we wszystkim, np. przypilnowaniu młodzieży 0:) Niegrzeczne pannice ugryzę w tyłek, z resztą chłopców też rotfl
"Nie uwierzysz, jak głęboko oszustwo, podłość i skurwysyństwo zakorzenione są w naturze ludzkiej."
"Z rogacza kpić wesoło było, skończyło się wesele, gdy się samemu rogaczem zostało."
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kroczący w Snach
Posty: 249
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światłości
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ethelnalen »

Dum dum dum duuum.
Szczerze mówiąc nie wiem czy będę na zlocie, chociaż na 100% chociaż na trochę wpadne. (no chyba że akurat w tym samym czasie inny zlot wypadnie).
A i ten, może zarządzić żeby każdy miał do bluzki przyczepioną jakąs plakietke (czy to taką normalną, czy kawałek kartki an szpilce), chociaż w pierwszy dzień, żeby się dało ogarnąć kto jest kim.
Awatar użytkownika
Gersen
Kroczący w Snach
Posty: 247
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Czlowiek
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Gersen »

Powinienem wpaść, pewnie w czasie wakacji i tak będę siedział w Poznaniu. Jednak konkrety kiedy poznam datę. ;)
Ostatnio edytowane przez Gersen 13 lat temu, edytowano łącznie 1 raz.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.
Comeda
Rasa:
Profesje:

Post autor: Comeda »

Dołączam się do powyższej wypowiedzi.
Herold
Błądzący na granicy światów
Posty: 15
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: [img]http://img263.imageshack.us/img263/7033/moderatorgfl.png[/img]
Kontakt:

Post autor: Herold »

Ja mieszkam w Poznaniu, również niedaleko Dworca (jakieś 10 min drogi) jak bym dał radę to może bym ogarnął miejsce dla 3-4 osób, ale tego nie obiecuje. A tak wgl to pytanie do organizatorki, czy jest możliwość przyjścia na taki zlocik mając 15 lat (24 września będzie 16). Noclegu nie potrzebuję, bo jak już mówiłem sam mieszkam w Poznaniu :) Odpowiedź proszę skieruj na PW, bądź gg (9199981).

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ethelnalen
Kroczący w Snach
Posty: 249
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Anioł Światłości
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Ethelnalen »

E, ale co do stroju fantasy to ja odpadam. Chyba że będę udawał szkieleta przywieszonego na ścianie. (co mi bardzo dobrze wychodzi tak swoją drogą)
Awatar użytkownika
Andrew
Senna Zjawa
Posty: 297
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Niedźwiedziołak
Profesje:

Post autor: Andrew »

HEHE ja mogę przyjść w stroju swojej postaci :D Ale na serio, na 100% odpowiem jak poznam termin kiedy będzie organizowane, czy nie będzie mi z pracą kolidować.

Dolhard: Wziąć parę antałków siwuchy ?? :D
Neutralność niesie moc, ale również ogromne zagrożenie, będąc neutralnym mogę być wstrętny dla obu stron konfliktu...


Ludzka postać Andrew (bez miecza oczywiście)
Awatar użytkownika
Arego
Zbłąkana Dusza
Posty: 5
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Wolny Człowiek (Pirat)
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Arego »

Jako, że zapowiada się świetna zabawa z alkoholem, to ja odpadam, bo pić nie mogę z przyczyn, których nie wymienię na forum, a znane są kochanym administratorom ;) A siedzieć i się gapić jak się spijacie nie mam ochoty. Bawcie się dobrze i poproszę o foty!
Orpheus
Mieszkaniec Sennej Krainy
Posty: 112
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Człowiek
Profesje:
Ranga: Zakochany Szlachcic

Post autor: Orpheus »

Ja może też wbije. O ile mi będzie pasowało, bo na końcu lipca mnie nie ma :P W sumie urodziłem się w Wielkopolsce to teren dość mi znany jest :D
I will get to you
And take you down
Tear your insides out
Crush your soul
Awatar użytkownika
Andrew
Senna Zjawa
Posty: 297
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Niedźwiedziołak
Profesje:

Post autor: Andrew »

Arego, więcej niż litr na głowę, nie mogę, bo autem może będę :) Ale da się i nie pić. W końcu parę niepełnoletnich będzie i Adnimi nie powinni pozwolić im na picie :D (Przynajmniej nie więcej jak piwa ;) )
Neutralność niesie moc, ale również ogromne zagrożenie, będąc neutralnym mogę być wstrętny dla obu stron konfliktu...


Ludzka postać Andrew (bez miecza oczywiście)
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

Nie ma to jak gadać nie oficjalnie, więc kolejny raz powiem oficjalnie: Nie będzie chlania na zlocie i nie ma od tego odwołania.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Comeda
Rasa:
Profesje:

Post autor: Comeda »

Cóż...
Myślę, że ze mną, nie będzie problemu....
Awatar użytkownika
Varlein
Szukający Snów
Posty: 168
Rejestracja: 14 lat temu
Rasa: Upadły Anioł
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Varlein »

<Płacze> jak to nie ma chlania ? Ja to zgłoszę do kopenhagi, że uczciwie narąbać się nie dają :P Ale chyba jedno czy dwa piwka będzie można wypić ?

<szepcze> Andrew przemyć te kilka antałków xD Ja tez zobaczę co da się zrobić.
Anioły pierwsze upadły,pierwsze z nieba runęły
Choć takie piękne i pierwsze w nicości zniknęły,
Pierwsze złamały zasady i pierwsze na ziemię spadły,
Pierwsze szukały prawdy i pierwsze prawdę ukradły.
Zostały im tylko wspomnienia i ziemia obrzydła,
Zostały im tylko marzenia zostały pieśni i słowa,
Została im w ciszy z samymi sobą rozmowa.
By Stiil Angel

Miecz Upadłych Varleina
Awatar użytkownika
Galanoth
Zsyłający Sny
Posty: 328
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Lodowy Elf
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Galanoth »

Bardzo dziękuję Niarze za twardy kręgosłup moralny. Proszę, odróżnijcie w końcu normalne spotkanie towarzyskie przy tzw."ciastku i herbatce" od prostackiego chlania ;d


A mnie niestety nie będzie. Już naprawdę, wymyśliliście sobie bardzo dobre miejsce na zlot graniczny :P
Szkoda więc, liczę zatem na kogoś, kto mi potem wszystko opowie albo zdjęcia pokaże.
Awatar użytkownika
Niara
Pani Snów
Posty: 2129
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Anioł Światła
Profesje: Władca , Mag , Opiekun
Ranga: Administrator
Uwagi administracji: Jeśli macie do mnie jakieś pytania, chcecie porozmawiać, zapytać o koncept na postać, o pozwolenie na nowe konto, czy cokolwiek innego - najłatwiej złapać mnie na discordzie lub przez PW. UWAGA! Jeśli twoja KP, po umieszczeniu prośby w temacie, czeka na sprawdzenie dłużej niż 3 dni, zapytaj o nią na kanałach prywatnych - PW, discord.
Kontakt:

Post autor: Niara »

No niestety nie da się zrobić zlotu w takim miejscu żeby każdy miał blisko.
Królowa Niara
Królowe na trony!

"A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto,
z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto."


“Nie ten mocny, kto burzy lecz ten, który podpiera. Nie ten, co łzy wyciska, lecz ten co je wyciera. Człowiekiem najszlachetniejszym w całym ludzkim tłumie, jest ten kto oprócz łez własnych cudze łzy rozumie.”
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości