Archiwum AlarańskieSypniesz złotem?

Archiwum: miejsce zsyłki starych i nieaktualnych tematów.
Obszerne pomieszczenia mieszczą w sobie stare, zakurzone księgi dawno zapomniane przez żywe istoty. Każdy kto szuka wiedzy o minionych dziejach znajdzie ją tutaj, choć zapewne na niewiele mu się ona zda.
Zablokowany

Piszesz się na to?

Tak, wesprę z pewnością.
0
Brak głosów
Może kiedyś w przyszłości.
3
60%
Nie, ale zorganizować nie zaszkodzi.
1
20%
To nie ma najmniejszego sensu.
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Sypniesz złotem?

Post autor: Meridion »

Ponieważ zbliża się kolejny termin płatności za serwer (a ten za domenę również coraz bliżej) a admini wiadomo jak większość studentów niebogaci ;), pojawił się pomysł zorganizowania jakowejś zrzutki na cele forum, a że z doświadczenia wiemy, iż takie zrzutki zwykle mają nikłe powodzenie, z zapytaniem się do was drodzy gracze zwracamy, czy aby sens jest takową organizować (tj. czy znajdzie się ktokolwiek chętny nas wesprzec). Kwota wszakże zadowala nas każda - ot choćby 5zł wsparciem by dla nas było.

Zaznaczyć również pragnę, iż niezależnie od wyników Granica istnieć nadal będzie, w formie takiej jaka jest, a osoby które dokonają ewentualnej darowizny w żaden sposób nie będą lepiej traktowani od pozostałych graczy. Choć gorące podziękowania od adminów dostaną, a jeśli będą chcieli to może i jakiś tytuł "darczyńcy" dostaną.

Jeśli wyrazicie jakiekolwiek zainteresowanie to napiszemy więcej, a tak... wyrażajcie swe opinie.
Dragonisa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 90
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dragonisa »

Z tego co ja tu widzę to sami tu studenci, więc bieda z nędza :P

Ja sama mam kasę, ale jest tyci problem - nie mam konta w banku! Uroki bycia niepełnoletnim... >.> A jak włamie się na konto ojca to mnie zjedzą.
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Dragonisa pisze:Ja sama mam kasę, ale jest tyci problem - nie mam konta w banku!
A toż to przecież żadna przeszkoda. W naszym świecie istnieje jeszcze coś takiego jak Poczta Polska, która prócz (wątpliwej) zdolności do dostarczania listów i przesyłek, świadczy jeszcze usługi przelewowe, pobierając za to prowizję (o ile się ostatnio coś nie zmieniło) 2,50 zł, więc nie najgorzej.
Dragonisa
Przybysz z Krainy Rzeczywistości
Posty: 90
Rejestracja: 13 lat temu
Rasa: Smokołak
Profesje:
Kontakt:

Post autor: Dragonisa »

Nie, nie Mer ty nic nie mów o poczcie błagam... Wchodzisz do pięknego, wyremontowanego budynku poczty polskiej i.... No i tutaj miód się kończy ;) Naprawdę nie chciałbyś wiedzieć co się dzieje w środku...
Awatar użytkownika
Meridion
Lord Demon
Posty: 448
Rejestracja: 15 lat temu
Rasa: Przemieniony
Profesje: Mędrzec , Władca , Wędrowiec
Kontakt:

Post autor: Meridion »

Eee... nie może być tak źle ^^ Ja tam z pocztą nie mam aż takich złych skojarzeń ;) No kolejki czasem bywają dość długie, ale bez przesadyzmu.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Alarańskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość