Szepczący Las

Utopijna kraina druidów, zwierząt i wszystkich baśniowych istnień. Miejsce przyjazne dla każdego stworzenia. Ogromny las położony w górskiej dolinie, gdzie nic nie jest takie jak się wydaje.
 • Forum
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wrzosowa Polana
  Miejsce gdzie krzyżują się drogi elfów, druidów, rusałek i magów... Pradawne schronienie aniołów, które płaczą tylko złotymi łzami pokrywając trawę lśniąca rosa. Położone z dala od zgiełku miast, gwaru karczm i targowisk. Tu spotykają się istoty przyjazne wszystkiemu co żyje. Otoczone zewsząd wysokimi jodłami, porośnięte wrzosami miejsce, gdzie za posłanie służą dywany z mchu i kwiatów.
  Ostatni post [ W środku lasu ] Szukający …
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  7 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Smocze Pieczary
  Głęboko w podziemiach ogromnego lasu znajdują się niezwykle tajemnicze Smocze Pieczary. Zamieszkane przez przyjazne i inteligentne bestie -Smoki Ziemi, kryją w sobie wiele tajemnic. Uważaj żeby nie zgubić się w setkach zawiłych korytarzy łączących smocze mieszkania. Pieczary kryją w sobie ogromne biblioteki z tajemniczymi zwojami i niezwykłymi skarbami. Znajdziesz tu także podziemne ogrody, w których smoki hodują niezwykle rzadkie zioła o niesamowitych właściwościach.
  Ostatni post Re: [Smoczy cmentarz, zwany Leżem…
  autor: Lullasy Wyświetl najnowszy post
  8 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kryształowe Królestwo
  Elfie pałace zbudowane głęboko w ukrytych leśnych polanach. Wieże strażnicze wznoszące się ponad chmurami, gdzieś wśród ostrych skał - to wszystko możesz spotkać tutaj w Kryształowym Królestwie, gdzie zbiegają się szlaki elfich książąt, magów i smoków.
  Ostatni post Re: Przetrwanie jest kwestią wybo…
  autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kryształowe Jezioro
  Nad Kryształowym Jeziorem żyje się powoli i spokojnie. Majestatycznym pegazom i jednorożcom jezioro służy za wodopój. Magowie i elfy przychodzą tutaj odpocząć i szukać rzadkich ziół. Driady i Nimfy odnajdują tutaj schronienie. Dla wszystkich istot przyjaznych jezioro jest niezwykłym schronieniem. Położone w rozległym lesie, otoczone drzewami i krzewami tworzy osobną krainę ciszy.
  Ostatni post Re: Gdzie jesteś, przyjacielu?
  autor: Enitia Wyświetl najnowszy post
  10 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Wodospad Snów
  Wodospad Snów położony jest na granicy Szepczącego Lasu, niedaleko miasta Menaos. Wodospad jest schronieniem dla leśnych zwierząt, a w skale pod nim znajduje się grota którą zamieszkuje ogromny, ale przyjazny biały smok Zora. Dolina wodospadu jest pełna potliwych chochlików i zwierząt, czasem zaglądają tu druidzi w poszukiwaniu szkarłatnych grzybów, które można znaleźć tylko tutaj.
  Ostatni post Re: Graj doskonale. [Wodospad Snó…
  autor: Samiel Wyświetl najnowszy post
  4 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Kamienny Ołtarz
  Gdzieś w głębi Szepczącego Lasu, pośrodku jedynego suchego miejsca tutaj wznosi się Kamienny Ołtarz, miejsce mocy, magi i... tajemnic. Niewielu trafia w to miejsce. Ścieżka tu wiodąca wije się, zakręca i potrafi nagle znikać spod stóp, a ponure, stare drzewa zdają się być "żywymi" strażnikami tego miejsca. Niewątpliwie miejsce niezwykłej mocy, używane od dawna do odprawiania tajemnych rytuałów. Pełne sekretów i tajemnic, z których większość nie została jeszcze poznana, lub wiedza o nich zapomniana została w mrokach dziejów.
  Ostatni post Re: [Wioska bez nazwy] Jedyna tak…
  autor: Hecate Wyświetl najnowszy post
  1 rok temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Menaos
  Miasto położone na skraju Szepczącego Lasu, zamieszkałe przez ludzi. Nad miastem wznosi się przepiękny pałac króla Dariana. Szerokie, jasne ulice, marmurowe chodniki i wieża zamieszkała przez czarodzieja to tylko początek tego co może spotkać Cie w Menaos.
  Ostatni post Re: [Centrum Menaos] W pogoni za …
  autor: Emma Wyświetl najnowszy post
  4 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Danae
  Jedno z trzech elfich królestw znajdujących się w szepczącym lesie. Otoczone murami rozległe miasto wtopione w leśną gęstwinę magicznego lasu.
  Ostatni post Re: [Posiadłość Shiro Masumi] Zaw…
  autor: Ayame Wyświetl najnowszy post
  2 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Adrion
  Królestwo Elfów, jedno z trzech położonych w Szepczącym Lesie. Siedziba tkaczy zaklęć, uzdrowicieli i białych kapłanek. Schronienia dla wszelkich podróżnych, miejsce przyjazne, choć zamknięta na wojny i konflikty.
  Ostatni post Re: [Miasto] Uzdrowiciel potrzebn…
  autor: Nessus Wyświetl najnowszy post
  4 miesiące temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Polana Wróżek
  Dobrze ukryta polana w środku Lasu, gdzie niewiele osób ma wstęp. Zamieszkiwana przez wróżki, które tutaj rodzą się, dorastają i żyją. W samym jej centrum znajduje się stare, rozłożyste drzewo, miejsce, gdzie magiczne istotki mieszkają. W środku niego znajduje się również rodnia - miejsce potężnej, acz przyjaznej magii, gdzie wróżki się rodzą.
  Ostatni post Odzyskując duszę.
  autor: Leinard Wyświetl najnowszy post
  10 lat temu
 • Nie ma nieprzeczytanych postów
  Fiołkowa Polana
  Polana usłana kwieciem, fiołkami, niezapominajkami i wrzosami. Położona na południe od Kryształowego Królestwa, gdzieś pod wzgórzami Thenderionu. Zamieszkana przez dwie lisołaczki. Siostry: Amertin i Farico. Wcześniej zamieszkiwali ją ich rodzice: Tenor i Arya.
  Ostatni post Re: Natura miłości.
  autor: Agelatus Wyświetl najnowszy post
  5 lat temu
 • Ostatni post autor: Pani Losu Wyświetl najnowszy post
  9 lat temu
NOWY TEMAT
 • Ogłoszenia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
 • Tematy
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Ostatni post
NOWY TEMAT

Wróć do wykazu forów

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Twoje uprawnienia na tym forum

Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów