Oglądasz profil – Laia

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Laia Elestren Dera Corsen Cate
Rasa:
Człowiek, Strażnik
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
25 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Bardzo delikatna aura, o błyszczącej i świetlistej poświacie. Ma ona kolor żelaza i cyny. Poświata jej natomiast przybiera barwę szmaragdu przeplatanego promieniami topazu. Nie słychać przy niej żadnego dźwięku, pachnie zaś krwią zamordowanych przez siebie potworów. W dotyku jest giętka i niezwykle aksamitna. Smak jej jest łagodny i intensywnie gorzki.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Laia
Wiek:
26
Grupy:

Skontaktuj się z Laia

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
11
Rejestracja:
11 lat temu
Ostatnio aktywny:
7 lat temu
Liczba postów:
32
(0.04% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Wyspa Syren
(Posty: 7 / 21.88% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Smocza Paszcza] Czy to aby na pewno przypadek ?
(Posty: 7 / 21.88% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, odporny
Zwinność:zręczny, bardzo szybki, dokładny
Percepcja:czuły słuch, przytępiony smak, przytępione czucie
Umysł:pojętny, ineligentny, słaba wola
Prezencja:piękny, godny

Umiejętności

JeździectwoBiegły
PolowanieBiegły
PrzetrwanieBiegły
TropienieBiegły
SkrytobójstwoOpanowany
WspinaczkaBiegły
PływanieOpanowany
ŁucznictwoBiegły

Cechy Specjalne

Wrodzona biegłość w broni białejZaleta
Podczas szkolenia na Strażnika Laia nauczyła dokonale władać sejmitaremi mieczem krótkim rodzajów broni białej.
Wrodzona biegłość w tropieniuDar
Laia od dziecka potrafiła lepiej od wysztkich innych adeptów tropić. Ślady wręcz same jej się ukazywały przed oczyma.

Magia: Intuicyjna

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Pomimo bogatego wyglądu Laia jest dość prostą dziewczyną z zasadami. Jako strażniczka zabija potwory, jest do tego wyszkolona i tylko to ją właściwie interesuje. Jest inteligentna, ale nie posiada jakieś szczególnej zdolności do algebry czy innych przedmiotów ścisłych. Pewna siebie i opanowana. Większści ludzi te cechy nie motywują ludzi do poznawania jej. Nienawidzi istot magicznych i magii- brzydzi się nią. Jej upodobanie do błyskotek czasami przybiera formę obsesji.

Wygląd

Laia jest uważana przez wysztkich przez piękną kobietę. I w sumie nic dziwnego jej wysoka sylwetka i długie nogi onieśmielają większość mężczyzn, często podniecają się tez jej krągłymi, dość dużymi piersiami. Ma też długie i grube czarne włosy, pełne czerwone usta. Swoją urodę podkreśla złotą biżuterią i obcisłymi strojami. Często jest widziana jednak z dużą ilością broni, lub siniakami. Jej pewność siebie bijąca z oczu większość mężczyzn przestrasza.

Historia

Rodzina Cate była jednym z wielu arystokratycznych rodów w okolicach Rododendronii. Laia jako trzecia córka państwa Cate została oddana do zakonu by tam szkolić się w .. zabijaniu istot magicznych. Rodzina Cate zamieszkiwała północne tereny Alaranii, częste napady przez magiczne stworzenia z Doliny Umarłych i Mglistych bagien powodowały zapotrzebowanie na Strażników. Nauka Laii pod okiem mistrzów trwała od jej 7 roku życia. W tym czasie nauczyła się biegle władać różnymi rodzajami broni białej. Okazała się też znakomitym tropicielem. Jej najsłabszy punktem była niestety słaba wola, którą wykorzystywali zawistni jej koledzy z zakonu. Często by ją poniżyć lub zdezorientować rozkochiwali ją w sobie. Kilkukrotnie zdarzało się, że pod ich wpływem robiła różne głupstwa. W zakonie Strażników było mało kobiet, do tego Laia trudno nawiązywała kontakty. Laia jednak nigdy się nie poddawała. Z upływem czasu zapotrzebowanie na strażników malało, malała tez możliwość wykazania się na polu bitwy, bo większość magicznych stworzeń po prostu została już zabita. Laia po ukończeniu nauki miała dwie możliwości. Albo wrócić do rodziny gdzie czekały na nią pyszne, bogato zamężne siostry, albo ruszyć w podróż w nieznane. Jak myślicie co wybrała ?
 • Najnowsze posty napisane przez: Laia
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Marny koniec
  Szamotała się długo, aż w końcu opadła z sił. ** Obudziła się, wypluwając z gardła kropelki wody. Wisiała nad jakimś basenem, pod nią pływały jakieś dziwne istoty, o których dotąd jeszcze nie słyszała. Rozejr…
  0 Odpowiedzi
  2689 Odsłony
  Ostatni post 7 lat temu Wyświetl najnowszy post