Oglądasz profil – Nefertari

Awatar użytkownika

Ogólne

Imię: Nefertari
Rasa: Wróżka
Wiek: 0 lat

Aura

Słaba, cynowa aura o silnej, obsydianowej poświacie. Słychać przy niej świst wiatru i czuć zapach miodu. W dotyku jest giętka, a w smaku ostra
Nazwa użytkownika:
Nefertari
Grupy:
Inne Postacie:
Laia x Eileen x Eriana xAurill x Alvea x Emitiel x Fiona x Aria x
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Nefertari

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
8 lat temu
Ostatnio aktywny:
4 lat temu
Liczba postów:
27
(0.03% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.01)
Najaktywniejszy na forum:
Rzeka Motyli
(Posty: 12 / 44.44% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[brzeg rzeki] Przechadzka
(Posty: 12 / 44.44% wszystkich postów użytkownika)

Umiejętności

Skradanie sięW
Odnajdywanie portaliO
PływanieP
PolowanieP
PrzetrwanieM
SzpiegostwoW
Zastawianie płapekW
Czytanie aurO
ZielarstwoW
BestiologiaO
BotanikaW
EtykietaP
UnikiM
ŚpiewO
TaniecW

Cechy Specjalne

LatanieZJako wróżka za pomocą skrzydeł potrafi latać.
Mowa wiatruDOd najmłodszych lat Nefertari rozumiała mowę wiatru.

Magia

Przedmioty Magiczne

Charakter

Nefertari jest dość krnąbrną, kapryśną i zadziorną wróżką. Często się obraża i czyni złośliwości. Często niewiele myśląc, bawi się cudzą krzywdą. Nikt nigdy nie widział jeszcze tyle wredoty w tak małym zwierzątku. Jednak gdy przypadnie jej ktoś do gustu i się z kimś zaprzyjaźni, jest mu lojalna do końca.

Wygląd

Jest to mała istotka (około 2 cali) o krótkich blond włoskach. Z jej pleców wyrasta para bezbarwnych skrzydeł z małymi, połyskującymi nitkami. Jej twarz zazwyczaj przybiera obojętny wyraz lub też niezadowolenie. Uśmiecha się rzadko, a jeśli już, to śmieje się z kogoś. Jej ubranko jest dość skąpe, wykonane z liści.

Historia

Historia Nefertari nie jest zbyt ciekawa. Urodziła się ona na Wrzosowej polanie w Szepczącym lesie. Tam też pobierała nauki u swojego mistrza Balina, poznała swych kolegów i koleżanki, a także zakochała się. Nigdy nie była zbyt przyjacielska, ale potrafiła się dogadać z innymi wróżkami. Tak, w spokoju i w dostatku żyła przez większość lat. Miała swoją małą dziuplę wyrytą w drzewku, spała w łupince orzecha i szyła ubrania pajęczymi siećmi. Pewnego dnia, kiedy sama wracała z zajęć, usłyszała rozmowę swoich kolegów ... Rozmawiali o niej ... Szydzili z niej i obgadywali. Zniosłaby te obelgi, gdyby nie to, że wypowiadał je Deneir ... miłość jej życia. Nefertari nie mogła się z tym pogodzić — z płaczem uciekła w głąb lasu zostawiając za sobą wszystko, co posiadała. Po pewnym czasie się opamiętała i zrozumiała, że zabłądziła. Nie wiedziała, którędy wrócić do wioski. Poleciała więc przed siebie i znalazła się w jakimś mieście. Tam przez kilka lat, by utrzymać się przy życiu, musiała kraść. Jako, że jest dość mała, było to dla niej dość proste. Po pewnym czasie jednak zatęskniła za wioską i chciała wrócić. Las ja jednak przerażał. I kiedy już miała się wycofać, poznała Eileen i Erianę. I już z nimi została.