Oglądasz profil – Nusair

Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Nusair Zev
Rasa:
Człowiek- najemnik
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
25 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Słaba, żelazna aura o gorzko-łagodnym smaku, roztaczająca niezbyt silną, topazową poświatę. W dotyku jest ostra i giętka, a zarazem twarda. Aura ta ma mocny, stalowy zapach.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Nusair
Wiek:
31
Grupy:

Skontaktuj się z Nusair

Pola kontaktu widoczne tylko dla zalogowanych użytkowników.

Statystyki użytkownika

Years of membership:
10
Rejestracja:
10 lat temu
Ostatnio aktywny:
10 lat temu
Liczba postów:
17
(0.02% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Dom Chorsa
(Posty: 12 / 70.59% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Gość
(Posty: 12 / 70.59% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile

Brak profili posiadających połączenia.

Atrybuty

Krzepa:silny, wytrwały, odporny
Zwinność:zręczny, szybki, dokładny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, pozbawiony zmysł magiczny
Umysł:pojętny, błyskotliwy, b. silna wola
Prezencja:przekonywujący

Umiejętności

UnikiBiegły
WspinaczkaOpanowany
TropienieBiegły
PrzetrwanieBiegły
PływanieBiegły
JeździectwoOpanowany
Walka bronią białą (miecze)Mistrz
Styl BurzyMistrz
Unikalny styl walki dwoma mieczami, całkowicie wymyślony przez Nusaira. Łączy w sobie ogromną siłę, szybkość i precyzję. Aby posługiwać się tym stylem, wymagane są nie tylko mistrzowskie umiejętności władania mieczem, ale i odpowiedni dobór ostrzy. Pierwszy miecz noszący nazwę Flumine (błyskawica), jest długi i ostro zakończony. Smukły, jednoręczny miecz doskonale nadaje się do zadawania szybkich i precyzyjnych cięć oraz płytkich ran. Drugi miecz nosi miano Tuono (grzmot), bardziej przypomina wielki tasak niżeli broń. Jest znacznie cięższy od Fluminie i zadane nim rany są znacznie groźniejsze. Tuone jest mieczem półtoraręcznym, więc można walczyć nim przy użyciu jednej lub dwóch rąk. Podsumowując, Flumiene służy do zadawania szybkich, precyzyjnych pchnięć, natomiast Tuono do silnych i powolnych cięć.
Wola życiaBiegły
Jest to nastawienie duchowe podczas walki. Nawet w sytuacji bez wyjścia, będąc mocno zmotywowany, można uchronić się od śmierci.

Cechy Specjalne

Klątwa

Magia:

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Mroczny

Charakter

Nie jest on ani dobry, ani zły. Jak dla każdego najemnika, najważniejsze są dla niego pieniądze. Za odpowiednią sumę miedziaków, jest w stanie zrobić niemal wszytko. Nigdy nie przyjmie zlecenia wymagającego od niego zabicia kobiety lub dziecka, uważa takie poczynania za niegodne. Taki mały paradoks, najemnik z dumą... To nie jedyna sprzeczność, jaka w nim zachodzi, otóż jak na najemnika jest, miły. Gdyby nie brać pod uwagę jego fachu i ogromnej żądzy pieniędzy, wydaje się sympatyczną i pogodną osobą. Taki jest tylko na podłożu prywatnym, jednak gdy trzeba wykonać zlecenie, jego osobowość zmienia się diametralnie. Spojrzenie staje się chłodne, wszelkie emocje znikają, a na twarzy widać zdecydowanie. Pieniądze to nie jedyne korzyści, które czerpie ze swego fachu. Innym, bardzo ważnym profitem są walki. Mimo, że jest najemnikiem, nigdy nie atakuje znienacka. Lubi wyzwania i zawsze stara się iść pod prąd. Stawiając sobie coraz wyżej poprzeczkę, dąży do ciągłego samo udoskonalania się.

Wygląd

Nusair jako człowiek nie różni się zbytnio od swych pobratymców. Czarne włosy, piwne oczy, nieco ciemnawa karnacja skóry. Wielu ludzi uważa go za szczupłą osobę, jest wysoki, mierzy 3,5 łokcia (około 2 metry). Skórzane spodnie nie krępują jego ruchów i są w miarę wytrzymałe, tors i ręce chronione są przez srebrzystą zbroję. W porównaniu do innych zbroi, jest ona lżejsza i mniej wytrzymalsza, ale podczas bojów zdaje egzamin. Znakiem rozpoznawczym Nusair'a, jest hełm wyglądający jak łeb wilka.

Historia

Urodził się w małej ludzkiej osadzie, rodzice byli typowymi rolnikami. Rodzina była wielodzietna, a Nusair był najstarszy ze wszystkich. Z roku na rok sytuacja finansowa jego rodziny, jak i całej wioski była kiepska. Ziemia stawała się jałowa, rzeka powoli zaczynała wysychać. Jakby ciążyła klątwa nad osadą. Rodzice Nusair'a, aby nie poumierać z głodu, zapożyczali się, gdzie da. Po pewnym czasie lichwiarze zaczęli się upominać o swoje. Niestety biedna, wiejska rodzina nie miała jak oddać pieniędzy, więc sprzedali swego najstarszego syna. Tak więc chłopak trafił do handlarzy niewolników. Ci za to sprzedali go jakiemuś typkowi spod ciemnej gwiazdy, który organizował nielegalne walki. Nusair z początku miał posłużyć jako mięso armatnie dla doświadczonych zawodników, jednak okazało się, że nie da się tak łatwo zabić. Aby przetrwać kolejne walki, zaczął ćwiczyć walkę mieczem i za czasem wykreował swój własny styl, nazwany później Stylem Burzy. Po paru latach walki na arenie, zdobył wystarczającą ilość pieniędzy i wykupił się. Jako wolny człowiek postanowił zająć się pracą najemnika i zarabiając pieniądze, nigdy nie żyć jak nędzarz.
 • Najnowsze posty napisane przez: Nusair
  Odpowiedzi
  Odsłony
  Data
 • Re: Nie masz z kim pisać?
  A ja dam nieco inne ogłoszenie. Szukam nie tyle osób chętnych do rozmowy, co konkretnego maga który obudzi w mojej postaci zmysł magi i nauczy co, nie co o magii istnienia.
  1028 Odpowiedzi
  339289 Odsłony
  Ostatni post 10 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Zajazd pod Mokrym Psem
  Niewielki zajazd dla podróżnych chcących zregenerować siły po trudach podróży. Za niewielką opłatą można tu było dostać przestronny pokój z łóżkiem i niewielkim regałem. Nusair zauważył to miejsce od razu, gdy …
  37 Odpowiedzi
  15145 Odsłony
  Ostatni post 10 lat temu Wyświetl najnowszy post
 • Gość
  W końcu pojawiła się nadzieja na znalezienie wyjścia z tej sytuacji. Wystarczyło tylko uruchomić mechanizm w jednej z książek i opuścić to miejsce. Uradowany najemnik nie zauważył początkowo poczynań elfa, któr…
  80 Odpowiedzi
  33015 Odsłony
  Ostatni post 10 lat temu Wyświetl najnowszy post