Oglądasz profil – Aravel

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Arevel Milo
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
32 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Raczej słaba aura o żelaznej barwie i bursztynowej poświacie. Wokół niej nie słychać żadnego dźwięku. Wydziela woń metalu oraz zapach świeżo wyprawionej skóry. W dotyku jest twarda i szorstka a w smaku ostra.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Aravel
Wiek:
28
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Aravel

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
6 lat temu
Liczba postów:
71
(0.08% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.02)
Najaktywniejszy na forum:
Wrzosowa Polana
(Posty: 28 / 39.44% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Leśna Polana] Spotkanie
(Posty: 28 / 39.44% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej silny, wytrwały, wytrzymały
Zwinność:bardzo szybki, precyzyjny
Percepcja:wyostrzony wzrok, dobry słuch, nieznaczny zmysł magiczny
Umysł:pojętny, silna wola
Prezencja:odszczepieniec

Umiejętności

Władanie Bronią(Miecze)Mistrz
UnikiMistrz
PrzetrwanieBiegły

Cechy Specjalne

RegeneracjaFenomen
Aravel potrafi zregenerować wsyzstkie rany oprócz odciętych kończyn i zniszczonych trzewi.Trwa to zależnie od obrażenie czyli np. zwykłe rozcięcie zregenrejuz się w minute nie zostawiając śladu, ale większa rana nawet w kilka godzin pozostawiając blizne.

Magia: Intuicyjna

Nowicjusz

Przedmioty Magiczne

Czarne OstrzeZaklęty
Nezniszalny miecz.Jego moc sprawia,że ten kto nim walczy staje się bytem duchowym i nie może zostać zraniony przy pomocy ataków fizycznych.
Amulet BestiiTajemny
Dzięki temu amuletowi przy boku Aravela pojawia się duchowy wilk,który nie może zostać zraniony rzadną bronią i magią lecz sam nie może atakować.

Charakter

Aravel jest bardzo skryty.Jest typem samotnika,stroni od ludzi i rzadko rozmawia o tym co myśli i czuje. Woli obecność zwierzą ponieważ uważa je za istoty godne zaufania i okazywania im uczuć.Jest człowiekiem, który nie uznaje niczyich zasad oraz,że ten kto nie może sobie poradzić w życiu ten zasługuje na śmierć lecz ma swój honor i wierzy,ze inni też go mają.Lęk nie jest mu znany; został tak wychowany aby nie bać się niczego.

Wygląd

Wysoki na 180 cm brunet o piwnych oczach. Dobrze zbudowany,umięśniony. Ubiera się w skórzane stroje z częściami metalowego uzbrojenia czyli nagolennikami, rękawicami i naramiennikiem. Przy sobie nosi dwa miecze jeden w pochwie przy pasie drugi na plecach przymocowany mocno na dwa sznury.Jego całe ciało pokryte jest bliznami od ran ciętych.

Historia

Przyszedł na świat w niewielkiej wiosce na zupełnie zapomnianym odludziu. Jego matka zmarła przy porodzie,a ojciec kiedy chłopak miał 6 lat. Od tamtego czasu sam sobie radził w życiu. W wieku 12 lat spotkał człowieka,który nauczył go sztuki przetrwania i po śmierci tego człowieka Aravel stracił całe dobro, które w nim siedziało. Stał się oschły,wredny i bezlitosny dla swoich rówieśników. W wieku 16 lat pozwolono mu wstąpić do wojska ponieważ wykazywał się bardzo dobrymi zdolnościami walki. Dwa lata po wstąpieniu do wojska został dowódczą jednego z oddziałów(oddziałów były 3 po 14 osób). Pewnego razu usłyszał o pewnej wyjątkowej broni więc nie mówiąc nikomu wyruszył w daleką podróż. Stoczył tam tyle walk, że można śmiało mówić, że zabił setki wrogów. Po czterech latach znalazł ten miecz ale bronił go wielki wilk, który zabił już wielu tych co chcieli zdobyć ten miecz. W  trakcie walki trwające 4 dni i noce odkrył swoje zdolności pozwalające na natychmiastowe uleczenie swoich ran, zadał ostateczny cios wilkowi. Wyjął miecz ze skały,obok której leżał amulet z uwięzioną duszą wilka. Aravel bez zawahania się wziął te rzeczy i powrócił do swojej wioski tam ludzie zdziwieni jego nagłym pojawieniem się 'obrzucili' go błotem.Aravel zezłoszczony zabił wszystkich ludzi z wioski( w wiosce było 70 mieszkańców razem z wojskiem) przez co jest ścigany listem gończym w wielku miastach. Wioskę spalił tylko ze swojego domu wziął niezbędne rzeczy i wyruszył w dalszą drogę, w trakcie której objawił mu się duch wilka którego zabił ale nie chciał walczyć tylko chciał dotrzymać towarzystwa. W wieku 30 lat zatracił swoje człowieczeństwo gdyż od wielu lat nie widział człowieka a jego jedynymi towarzyszami były zwierzęta i duch wilka. Oczywiście spytykał terz ludzi,którzy chcieli go zabić, a on  nie wiedział dlaczego. Teraz Aravel podróżuje po całym świecie szukając okazji do stoczenia prawdziwego pojedynku, w którym mógłby zginąć z honorem