Oglądasz profil – Armintel

W tej karcie postaci zostały wprowadzone zmiany i wymagają one ponownej akceptacji
Awatar użytkownika

Ogólne

Godność:
Armintel
Rasa:
Nekromantka (ex. czaroziejka)
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
0 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Potężna matowo-srebrna aura. Wydziela szafirową poświatę oraz woń palonej świecy i krwi. W smaku gorzka. W dotyku jest ostra i miękka jednocześnie. Płynie z niej harmonijna melodia przeplatana od czasu do czasu licznymi głosami.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Armintel
Wiek:
28
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Armintel

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
3 lat temu
Liczba postów:
96
(0.11% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.03)
Najaktywniejszy na forum:
Kryształowe Królestwo
(Posty: 26 / 27.08% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
[Targ] Przebudzenie ze snu
(Posty: 12 / 12.50% wszystkich postów użytkownika)

Podpis

Kiedy upada drzewo nikt nie słyszy jego skargi, lecz zapewniam cie jego upadek jest wielki.... .

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:słaby, niezbyt wytrwały
Zwinność:precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, szczątkowy węch, szczątkowy smak, wyczulony na magię
Umysł:niezwykle bystry, błyskotliwy, Żelazna wola
Prezencja:Ładny, arytokratyczny, przekonywujący

Umiejętności

Wyczuwanie charakteru i pobudekBiegły
Nie kręć kolego, przecież to widać od razu że nie jesteś tym za kogp się ppdajesz i masz xhec na moj miwszek
Obłaskawianie bestiiBiegły
Gra na lutniMistrz
Zawsze lubila ten instrument. W sumie ma go od zawsze kiedy pamieta. Muzyka pomaga jek sie skupic.
Wiedza o duchachMistrz
PoliglotyzmBiegły
Podróże robia swoje. Bardzo szybko uczy sie nowych jezykow.
KreomagowanieBiegły
Przebywajac pomiedzy takimi slawami jak jej rodzice, wielokrotnie brala udzial w twoezeniu magicznych przrdmiotow

Cechy Specjalne

Wiedza tajemnaZaleta
Studiowala ja pod okiem swoich rodziców
Mowa smokowZaleta
Kiedy znalazla ksiege zaklec spisana tym jezykiem postanowiła go poznac
TeleportacjaFenomen
Talent nabyty po rodzicach.
Czytanie w myślachZaleta
Dlugie cwiczenia na ktore naciskali ojciec i mama
NekromancjaDar
Niedobita przez ojca otrzymała ten dar wraz z powrotem do ciała

Magia: Rytuały

ŻyciaArcymistrz
Pierwsza dziedzina ktora poznala. Caly czas doskonalila ten kierunek studiujac i tqorzac nowe zaklecia. Setki lat praktyki stawia ja w wyjatkowej pozycji Arcymistrza potrafiacej wskrzesic zmarlego posiadajac chocby jeden wlos "
Nowicjusz
ŚmierciAdept
Po przejsciu przez wrota śmierci i powrót do ciala uzyskala spora wiedze o tej magii. Wciaż praktykowana ma szanse podnieść swoje umiejetnosci.
EnergiiAdept
Druga dziedzina krorej jednak poswiecila mniej uwagii.

Przedmioty Magiczne

Różdżka LakkinaZaklęty
Wzmacnia Magię rytualmą. Wręcz pozwala na pominięcie niektórych "
Mroczny
Sakiewka ElfówBaśniowy
Zdumiewająca pojemność
Pierścień KsiężycaZaklęty
Wzmacnia siłę woli, świeci w obecności magii skierowanej na właściciela. Osttzrga przed atakami magicznymi.

Charakter

Z natury dobra. Lubi flirtować, luksus i bawić się nie zaniedbując swoich obowiązków i przyjaciół. Solidna w wykonywaniu obowiązków i szczera w przyjaźni. Nie ufna do istot 'Nieśmiertelnych' 


To było kiedyś.
Obecnie opętana obsesją śmierci. Poszukująca mocy i możliwości podniesienia na wyżyny swoich umiejętności.Czego teraz można się po niej spodziewać. W zasadzie niczego. Jest nieprzewidywalna. Każde założenie co do jej osoby jest skazane na niepowodzenie. Potrafi wykorzystać wszystkie swoje atuty w celu uzyskania przez nią porządnego celu.

Wygląd

Wciąż  Młodo wyglądająca kobieta. Długie czarne włosy  poruszają się jak przy niewidzialnym podmuchu. Ubranie to pozostałości dawno zniszczonego, bardzo skąpego odzienia. Wysoka o długich nogach. Otacza się kolorami czerni i szkarłatu. Pożądliwa wobec mężczyzn, to pozostałość po przeszłości Niebieskie duże oczy, arystokratyczny kształt twarzy noszący znamię śmierci. Nosi się dumnie i prosto z dawnym wdziękiem.

Historia

Całe życie rodzice uczyli ją jak kochać innych i co jest dobre a co złe. Stosowała się do tych zasad i starała się oddzielać ''grubą'' granicą właśnie dobro od zła. Pomagała gdzie i jak mogła. Życie było zajęte wciąż nadarzającymi się okazjami do pomocy czy pocieszenia. Duma swoich rodziców, ukochana córka, jedyny skarb, oczko w głowie. W skrócie jej życie było przepełnione miłością obojga rodziców. Aż do dnia kiedy zawędrowali w góry Dasso. Ten fakt zmienił diametralnie jej życie po raz pierwszy. Tąpnięcie gruntu poruszyła skalne odłamki które zamienione w lawinę gnały aby znieść pobliską wioskę z powierzchni ziemi. Czasu był tyle że nie starczyło go na zastanawianie się nad tym co trzeba zrobić. Jej matka teleportowała się  w miejsce w którym lawina miała przejść aby uderzyć w wioskę i zaklęciami próbowała zmusić kamienne odłamki aby zboczyły ze swojej trasy i ominęły sioło. Ojciec w tym czasie otoczył osadę niewielkim murem z kamieni co to leżały wokoło w obfitości, gdyby jednak działania Matki nie do końca przyniosły oczekiwany skutek. Matce i Ojcu się to udało.... później znaleźli ja martwą... drobny błąd spowodowany pośpiechem ... jeden z odłamków.... jej zmasakrowana twarz wyglądała okropnie.

Ojciec oszalał z rozpaczy. Nagle po prostym przestał być sobą. Armintel ledwie obroniła ludzi z wioski ktróych ojciec oskarżał o śmierć Matki. Potem Uciekł nie dokończywszy zemsty i słuch o nim zaginął... .

Po raz drugi spotkała Ojca w Dolinach Umarłych. Usłyszała o nim i od razu pomyślała że to jej Ojciec. Dowiedziała się o nim wszystkiego tego co do tej pory nie mogła ustalić choć szukała go cały czas. Medgar stał się Liszem i w swojej obsesji nadal szukał zemsty, lecz chyba już nie wiedział za co. Armintel postanowiła go powstrzymać. Wraz ze znajomym, młodzieńcem o imieniu Eroen postanowiła odwieść go od planów zemsty, chciała się posłużyć pamiątką po Mamie, pokazać i spróbować wpłynąć na tę odrobinkę dobra która w nim pozostała. Musiała pozostać, tak wierzyła Armintel. Kiedy jednak w końcu dotarła w pobliże jego siedziby, po drodze zrozumiała jak bardzo się zmienił. Podjęła decyzję że zniszczy go jeżeli on nie zmieni swoich planów. Niestety jej Ojciec uprzedził ją. Ten fakt wpłynął na jej życie.

Czar Medgara nie zabił jej całkowicie. Pozostała świadomość. Lecz ta świadomość była skażona już piętnem śmierci. Armintel zaklęciem powróciła do ciała i je zregenerowała dając mu pozory życia. Stała się nekromantką poznawszy ''drugą stronę''. Nie była już pewna czy chce niszczyć Medgara. Nie była nawet pewna czy chce go odwodzić od czegokolwiek