Oglądasz profil – Miedziany
- Brak Avatara -

Ogólne

Godność:
Miedziany Kruk
Rasa:
Człowiek
Płeć:
Nieokreślono
Wiek:
21 lat
Wygląda na:
0 lat
Profesje:
Majątek:
Sława:

Aura

Nieznana.

Informacje o graczu

Nazwa użytkownika:
Miedziany
Ranga:
Zbłąkana Dusza
Wiek:
26
Grupy:
Martwe postacie:

Skontaktuj się z Miedziany

PW:
Wyślij prywatną wiadomość

Statystyki użytkownika

Rejestracja:
9 lat temu
Ostatnio aktywny:
8 lat temu
Liczba postów:
6
(0.01% wszystkich postów / średnio dziennie: 0.00)
Najaktywniejszy na forum:
Mroczna Puszcza
(Posty: 2 / 33.33% wszystkich postów użytkownika)
Najaktywniejszy w temacie:
Aury
(Posty: 2 / 33.33% wszystkich postów użytkownika)

Połączone profile


Atrybuty

Krzepa:raczej wytrwały, wytrzymały
Zwinność:zręczny, szybki, precyzyjny
Percepcja:dobry wzrok, dobry słuch, kiepski węch, czuły język, wyczulony na magię
Umysł:niezwykle bystry, ineligentny, silna wola
Prezencja:przekonywujący

Umiejętności

Walka MieczemOpanowany
Walka WłóczniąOpanowany
ZielarstwoBiegły
Opatrywanie RanOpanowany

Cechy Specjalne

Wiedza TajemnaZaleta
Niezwykła PamięćZaleta
Talent Magiczny [Magia Energii]Zaleta
Talent Magiczny [Magia Energii]Zaleta

Magia: Inkantacje

Magia EnergiiUczeń
Magia ZłaAdept
Wyjątek - Ta magia opiera się na rytuałach
Magia ŻyciaUczeń

Przedmioty Magiczne

KostuchBaśniowy
Długa włócznia stworzona przez ojca Kruka, posiada niewielkie zdobienia przypominające kości, które zwiększają przyczepność. Także w niewielkim stopniu zwiększa siłę zaklęć Magii Energii, Śmierci, Zła.

Charakter

Spontaniczny, nie przepada za prawem chociaż stara się go zbytnio nie omijać - nie przepada za kłopotami. Dociekliwy, często ukrywa przeróżne tajemnice. Potrafi się zachowywać niczym szlachcic, a chwilkę później niczym największy zbir, liczne napady bestii i podobnych do ludzi istot wyrobiły w nim niechęć do ras innych niż ludzka, a także poczucie wyższości nad nimi.

Wygląd

Wysoki człowiek o kręconych, długich włosach(których kolor można nazwać miedzianym), z średniej wielkości nosem o piwnych oczach. Nie wygląda na specjalnie silnego, posiada bliznę na prawej dłoni, a także na łokciu ślady poparzenia.

Historia

Kruk pochodzi z miasteczka w okolicach Ostatniego Bastionu, bardzo niebezpiecznych trzeba dodać. Częste napady różnych istot z pewnością zmusiłyby mieszkańców do opuszczenia tej wioski. Jednak ludzie zostali z prostego powodu - w okolicznych górach znajdują się znaczne pokłady doskonałej jakości żelaza oraz znacznych ilości złota, dzięki czemu nie ma problemu z zatrudnieniem żołnierzy by sprawnie ochronić wioskę.

Jednakże sama obecność żołnierzy czasem nie wystarcza w związku z czym każdy mieszkaniec jest przyuczany do władania bronią.

Miedziany kruk należał do bogatszej grupy społeczności - jego ojciec był zielarzem który pobierał sowite wynagrodzenie za swoje usługi jednak jego leki były warte swej ceny. Krążyły pogłoski jakby ojciec miał wywoływać choroby magicznie by potem dodatkowo zarobić na swoich lekach, jednak tym zajmiemy się później. Wróćmy do jego syna. Był on dość pilnym uczniem chociaż nie był zbyt posłusznym wobec ojca, zielarstwo opanowywał z łatwością, a magii uczył się w tajemnicy od swego ojca. Pogłoski były na wpół prawdziwe bowiem nierzadko używał rytuałów by dopomóc pechowi osób które zaszły mu zbytnio za skórę. To okazało się także jego zgubą - został powieszony po przyłapaniu podczas jednego z rytuałów. Oczywiście Kruk musiał uciekać z miasta by uniknąć losu ojca. Dalsze wydarzenie skierowały go w stronę Mglistych Bagien, choć raczej nie są godne odnotowania.